Parshall, ND Lucky Mound
Bareback - 8
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Tom Chee - Denver, CO
2. Clancy Clifford - Porcupine, SD
3. Jacob Todechine - Gallup, NM
4. Orville Memnook - Goldfish Lake, AB
5. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Conner Heinert - New Underwood, SD
2. Norman Osceola - Okeechobee, FL
3. Jhett Knight - Rushville, NE
Barrel Racing - 69
1S. Sat, June 26 2021, 9:00 AM
1.
Chalon Lefebre - Bloomfield, NM
2. Natalie Veit - Dupree, SD
3. Savannah Fish - Harrah, OK
4. Kelly Hunter Boomer - Kyle, SD
5. KY Longbrake - Dupree, SD
6. Roqui Lee - Fruitland, NM
7. Gabriyelle Irving - Pierre, SD
8. Cheyenne Black Water - Cardston, AB
9. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
10. Piper Brown - Henryetta, OK
11. Ashley Picard - Pendleton, OR
12. Aryzona Cummings - Henryetta, OK
13. Alexi Buffalo - Dillon, MT
14. Katie Fisher - Kyle, SD
15. Shannoah Danks - Mandaree, ND
16. Kyra Teehee - Muskogee, OK
17. Keira Simonson - Loring, MT
18. Katelin Conway - Cut Bank, MT
19. Tessie Lamere - Box Elder, MT
20. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
21. Jennifer Turner - Vinita, OK
22. Sadie Dale - Halliday, ND
23. Ashley Lawrence - Ashland, MT
24. Lilly Picard - Pendleton, OR
25. Grace Kelly - Bismarck, ND
26. Chaise Teehee - Muskogee, OK
27. Ciara Lefebre - Bloomfield, NM
28. Jackie Whitecalfe - Garrison, ND
29. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
30. Kade Bettelyoun - Pine Ridge, SD
31. Tandra Klein Thrall - Hazen, ND
32. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
33. Phannette Gray - Ridgeview, SD
34. Sidney Sanderson - Parshall, ND
35. Shantell Brewer - Dupree, SD
36. Kiana Simonson - Loring, MT
37. Carsyn Hibbs - Shepard, MT
38. Sydney Gray - Ridgeview, SD
39. Nyis Colliflower - Box Elder, MT
40. Ramerya Bremner - New Town, ND
41. Dana Blacksheep - Peoria, AZ
42. Jamie Morsette - Minot, ND
43. Eskie Heart - Parshall, ND
44. Maelee Heart - Parshall, ND
45. Cindy Jacobs - Porcupine, SD
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Kelsey Gillin - Ronan, MT
2. Karlee Meyers - Box Elder, MT
3. Reba Foote - Parshall, ND
4. Deven Sells - Chinle, AZ
5. Taci Flinn - Newman Grove, NE
6. Karsen Kling - Grassy Butte, SD
7. Shausta Blodgett - Amidon, ND
8. Easton Boyd - Wheatland, WY
9. Julie Lenoir - Cut Bank, MT
10. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
11. Ashley Whatley - Sulphur, OK
12. Autumn Farland - Tonalea, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Tomie Peterson - Parade, SD
2. Cheyenne Rondeaux - Alpine, TX
3. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
4. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
5. Laney Keplin - St. Johns, ND
6. Kesse Deal - Dupree, SD
7. Cherish Johnson - Mandaree, ND
8. Raynell Holgate - Page, AZ
9. Sonya Dodginghorse - Tsuut'Ina Nation, AB
10. Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
11. Sallye Williams - Skiatook, OK
12. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
Bull Riding - 22
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Frank Walker - Fort Apache, AZ
2. Jaquez Antonio - Whiteriver, AZ
3. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
4. Alfonso Francis - Arizona, AZ
5. Latrell Long - Winslow, AZ
6. Cody Rustin - Whiteriver, AZ
7. Dugan Black - Lukachukai, AZ
8. Jacob Todechine - Gallup, NM
9. Ethan Smith - Ponderosa, NM
10. Tom Chee - Denver, CO
11. Chance Thomas - Window Rock, AZ
12. Mika Clark - Window Rock, AZ
13. Sheldon Notah - Window Rock, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Norman Osceola - Okeechobee, FL
2. Casey Fredericks - Lame Deer, MT
3. Jayde Murphy - Cut Bank, MT
4. Cody Jesus - Window Rock, AZ
5. Kobe Whitford - Cut Bank, MT
6. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
7. Kasen Johnson - Mandaree, ND
8. Maize Two Bears - Cannon Ball, ND
9. Stran Smith - Lantry, SD
Calf Roping - 37
1S. Sat, June 26 2021, 9:00 AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK
2. Jacoby Heathershaw - Martin, SD
3. Joedon McKenzie - Mandaree, ND
4. Eric C. Watson - Box Elder, MT
5. Merval Not Afraid - Lodge Grass, MT
6. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
7. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
8. Eric Paul Watson - Box Elder, MT
9. Justin Gopher - Okeechobee, FL
10. Nolan Conway - Cut Bank, MT
11. BO Wells - Cardston, AB
12. Rontrey Burkhalter - Muskogee, OK
13. Preston Watson - Box Elder, MT
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Paden Belkham - Blunt, SD
2. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
3. James Arviso - Gallup, NM
4. Brock Belkham - Flandreau, SD
5. Terence Limberhand - Lame Deer, MT
6. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
7. Daylon Danks - Mandaree, ND
8. Ty Allen Fischer - Ashland, MT
9. Dontre' Goff - Tulsa, OK
10. Gunner Plenty - Garryowen, MT
11. Roy Begay - Window Rock, AZ
12. Brent Belkham - Blunt, SD
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Rilee Fisher - Ashland, MT
2. Mike Holyan - Warm Springs, OR
3. Jc Lawrence - Ashland, MT
4. Andre Lafrance - Wyola, MT
5. Joshua Felicia - Wyola, MT
6. Marvin Tolth - Farmington, NM
7. Jesse Chase - Mandaree, ND
8. Rush Hodges - Coweta, OK
9. Jaxon Clegg - Coweta, OK
10. Kee Etsitty Jr. - Many Farms, AZ
11. Corbin Fisher - Ashland, MT
12. Dillon Wickum - Mandan, ND
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 66
1S. Sat, June 26 2021, 9:00 AM
1.
Nyis Colliflower - Box Elder, MT
2. Ramerya Bremner - New Town, ND
3. Courtney Small - Pryor, MT
4. Eskie Heart - Parshall, ND
5. Maelee Heart - Parshall, ND
6. Bailey Chase - Mandaree, ND
7. Deedee Daswood - Gallup, NM
8. Kaitlyn Doughty - Cisco, TX
9. Mindy Fish - Harrah, OK
10. Sadie Dale - Halliday, ND
11. Amy Eagleton - Sallisaw, OK
12. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
13. Tessie Lamere - Box Elder, MT
14. Katelin Conway - Cut Bank, MT
15. Roqui Lee - Fruitland, NM
16. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
17. Kyla Two Bulls - Lame Deer, MT
18. Rikki Velasquez - White River, AZ
19. Kim R Jim - Shiprock, NM
20. Taniah Nez - Ganado, AZ
21. Brittany Bird - Cut Bank, MT
22. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
23. Savannah Fish - Harrah, OK
24. Amber Crowley - Poplar, MT
25. Jc Mike - Fruitland, NM
26. Chelsea James - Porterville, CA
27. Phannette Gray - Ridgeview, SD
28. Martina Monroe - Maricopa, AZ
29. Chalon Lefebre - Bloomfield, NM
30. Natalie Veit - Dupree, SD
31. Leah Platero - Fruitland, NM
32. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
33. Mercedes Williams - Faith, SD
34. Jackie Whitecalfe - Garrison, ND
35. Piper Brown - Henryetta, OK
36. Keleigh Lee - Fruitland, NM
37. Kade Bettelyoun - Pine Ridge, SD
38. Odessa Yazzie - Brimhall, NM
39. Erin Etsitty - Mulhulland Well, NM
40. Grace Kelly - Bismarck, ND
41. Shantell Brewer - Dupree, SD
42. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Arena Ben - Peridot, AZ
2. Sydney Not Afraid - Lodge Grass, MT
3. Shausta Blodgett - Amidon, ND
4. Megan Danks - Mandaree, ND
5. Sherina Singer - Flagstaff, AZ
6. Yvonne Yazzie - Winslow, AZ
7. Heidi Cuny - Buffalo Gap, SD
8. Cammie Fox - Cardston, AB
9. Erin Jones - Chinle, AZ
10. Kadin Jodie - Churchrock, NM
11. Arena Plenty - Garryowen, MT
12. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Cedar Jandreau - Kennebec, SD
2. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
3. Shaina Clifford - Porcupine, SD
4. Lynelle Etsitty - Fruitland, NM
5. Laney Keplin - St. Johns, ND
6. Tomie Peterson - Parade, SD
7. Robyn Holgate - Page, AZ
8. Brinley Mae Holyan - Warm Springs, OR
9. Kayla Wickum - Mandan, ND
10. Cherish Johnson - Mandaree, ND
11. Shelby Cuny - Hardin, MT
12. Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 16
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Phillip Whiteman - Busby, MT
2. Seth Longbrake - Milesville, SD
3. Joe Scott Jr - Madras, OR
4. Tom Chee - Denver, CO
5. Weston Mann - Sheridan, WY
6. Jeremy Meeks - Scenic, SD
7. Kaden Deal - Eagle Butte, SD
8. Justin Whiteman - Busby, MT
9. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Darren Key - Gonado, AZ
2. Marty Young Bear - Halliday, ND
3. Montana Barlow - Rock Point, AZ
4. Soshane Kee - Many Farms, AZ
5. Stade Riggs - Tuba City, AZ
6. Kelin Keplin - St. John Nd 58369, ND
7. Cash Wilson - Wall, SD
Sr. Breakaway - 32
3S. Sun, June 27 2021, 9:00 AM
1.
Robie Inman - Ketchum, OK
2. Ralph Williams - Skiatook, OK
3. Spider Ramone - Hays, MT
4. Clayton Danks - Mandaree, ND
5. Lynn Williams - Faith, SD
6. Terry Tatsey - Browning, MT
7. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
8. Dennis Dahle - Cut Bank, MT
9. Keith Tatsey - Heart Butte, MT
10. Robert Smith - Lantry, SD
11. John Small - Lodge Grass, MT
12. Shea Enos - Scottsdale, AZ
13. Terry Fischer - Fort Yates, ND
14. Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
15. Lynelle Etsitty - Fruitland, NM
16. Tom Knight - Eagle Butte, SD
17. James Louis Baker Sr. - New Town, ND
18. Leon Monroe - Phoenix, AZ
19. Marvin Tolth - Farmington, NM
20. Bill Gunville - Eagle Butte, SD
21. Johnson Stevenson - Kirtland, NM
22. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
23. Billy Lamere - Box Elder, MT
24. Eric C. Watson - Box Elder, MT
25. Frank Whitecalfe - Garrison, ND
26. Marty Jandreau - Kennebec, SD
27. Mervin Packineau - Parshall, ND
28. Bart Ness - Kennebec, SD
29. Mark Cuny - Porcupine, SD
30. Darrel Watson - Box Elder, MT
31. Chuck Morgan - Comanche, OK
32. Jake Longbrake - Dupree, SD
Steer Wrestling - 21
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Shawn Buffalo - Maskwacis, AB
2. Walker Small - Ashland, MT
3. Quinton Inman - Ketchum, OK
4. Tronnes Birdinground - Crow Agency, MT
5. Matt Jodie - Churchrock, NM
6. Brent Belkham - Blunt, SD
7. Derek Azure - Harlem, MT
8. Terence Limberhand - Lame Deer, MT
9. Ty Allen Fischer - Ashland, MT
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Joe Wilson - Martin, SD
2. Kornell Begay - Chinle, AZ
3. Richard Stufflebean - McAlester, OK
4. Ty Day Chief - Standoff, AB
5. Herbie O'Daniel - Kodoka, SD
6. Daycen Hunt - Eagle Butte, SD
7. Colton Martinez - Sacaton, AZ
8. Rowdy Benson - Morristown, SD
9. Kash Shade - Lethbridge, AB
10. Casey Stone - New Town, ND
11. Jordan Wiseman - El Reno, OK
12. Kaiden White Bear - Chamberlain, SD
Team Penning - 0
Team Roping - 80
1S. Sat, June 26 2021, 9:00 AM
1.
Maize Two Bears - Cannon Ball, ND & Eskie Heart - Parshall, ND
2. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
3. Jacoby Heathershaw - Martin, SD & Daylon Danks - Mandaree, ND
4. Maelee Heart - Parshall, ND & Royce Heart - Parshall, ND
5. Jacoby Heathershaw - Martin, SD & Gunner Plenty - Garryowen, MT
6. Jordan Longtimesleeping - New Town, ND & Royce Heart - Parshall, ND
7. Robie Inman - Ketchum, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
8. Joedon McKenzie - Mandaree, ND & James Louis Baker Sr. - New Town, ND
9. Maelee Heart - Parshall, ND & Eskie Heart - Parshall, ND
10. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Preston Watson - Box Elder, MT
11. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Spider Ramone - Hays, MT
12. Jace Loring - Cut Bank, MT & Jayde Murphy - Cut Bank, MT
13. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Hunter Karlson - White Shield, ND
14. Jordan Longtimesleeping - New Town, ND & James Louis Baker Sr. - New Town, ND
15. Kolton Keplin - Belcourt, ND & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
16. Preston Watson - Box Elder, MT & Darrel Watson - Box Elder, MT
17. Jake Longbrake - Dupree, SD & Everett Hall - New Town, ND
18. Dale Campbell - Lame Deer, MT & Karson Campbell - Lame Deer, MT
19. Nolan Conway - Cut Bank, MT & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
20. Joedon McKenzie - Mandaree, ND & Don Mckenzie - Mandaree, ND
21. Brooks Dahozy - Window Rock, AZ & Reno Stobner - Bastrop, TX
22. Dennis Dahle - Cut Bank, MT & Mike Limberhand - Worden, MT
23. Tyler Guardipee - Great Falls, MT & Jayde Murphy - Cut Bank, MT
24. Tom Knight - Eagle Butte, SD & Tate Longbrake - Dupree, SD
25. Justin Turner - Vinita, OK & Clay Gunshows - Lodge Grass, MT
26. Jess Hall - New Town, ND & Everett Hall - New Town, ND
27. Jace Loring - Cut Bank, MT & Alonzo Skunkcap - Browning, MT
28. Dylan Johnson - Shepherd, MT & Clay Gunshows - Lodge Grass, MT
29. Billy Lamere - Box Elder, MT & Kaden Ereaux - Hays, MT
30. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Dale Campbell - Lame Deer, MT
31. Kolton Keplin - Belcourt, ND & Hunter Karlson - White Shield, ND
32. Aaron Henry - Box Elder, MT & Keith Tatsey - Heart Butte, MT
33. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
34. Dennis Dahle - Cut Bank, MT & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
35. Kaden Ereaux - Hays, MT & Chris Lamere - Box Elder, MT
36. Eric Paul Watson - Box Elder, MT & Marty Watson - Box Elder, MT
37. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
38. Eric Paul Watson - Box Elder, MT & Branden Cole - Harlem, MT
39. Jess Hall - New Town, ND & Benji Hall - New Town, ND
40. Ralph Williams - Skiatook, OK & Paul Roberts - Okmogee, OK
41. Bart Ness - Kennebec, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
42. Nolan Conway - Cut Bank, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
43. Ralph Williams - Skiatook, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
44. Jake Longbrake - Dupree, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
45. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
46. Mervin Packineau - Parshall, ND & Toby Delorme - Mandan, ND
47. Sam Bird - Cut Bank, MT & Billy Lamere - Box Elder, MT
48. JD Youngbird - Wilton, ND & Donald E Charging - Parshall, ND
49. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
50. JD Youngbird - Wilton, ND & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
51. Aaron Henry - Box Elder, MT & Terry Tatsey - Browning, MT
52. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Clint Harry - Aguila, AZ
53. Justin Gopher - Okeechobee, FL & Paul Roberts - Okmogee, OK
54. Mervin Packineau - Parshall, ND & Donald E Charging - Parshall, ND
55. Justin Turner - Vinita, OK & Clint Harry - Aguila, AZ
56. Merval Not Afraid - Lodge Grass, MT & Arlen Armajo Jr - Fort Washakie, WY
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Kaydin Small - Lodgegrass, MT & John Small - Lodge Grass, MT
2. Wacey Real Bird - Garryowen, MT & Mike Limberhand - Worden, MT
3. James Arviso - Gallup, NM & Brandon Ben - Peridot, AZ
4. Kaydin Small - Lodgegrass, MT & Daylon Danks - Mandaree, ND
5. Bryan Sells - Chinle, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
6. Ty Allen Fischer - Ashland, MT & Arlen Armajo Jr - Fort Washakie, WY
7. Cody Lansing - Cortez, CO & Brooks Dahozy - Window Rock, AZ
8. James Arviso - Gallup, NM & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
9. Hance Indian Three Irons - St Xavier, MT & Gunner Plenty - Garryowen, MT
10. Wacey Real Bird - Garryowen, MT & Terence Limberhand - Lame Deer, MT
11. Ty Allen Fischer - Ashland, MT & Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
12. Bryan Sells - Chinle, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
4. Sun, June 27 2021, 2:00 PM
1.
Marty Watson - Box Elder, MT & Joshua Felicia - Wyola, MT
2. Chris Cole - Harlem, MT & Branden Cole - Harlem, MT
3. Don Bettelyoun - Eagle Butte, SD & Daycen Hunt - Eagle Butte, SD
4. Rilee Fisher - Ashland, MT & Corbin Fisher - Ashland, MT
5. Chris Cole - Harlem, MT & Jim Cole - Harlem, MT
6. Maize Two Bears - Cannon Ball, ND & Kasen Johnson - Mandaree, ND
7. Andre Lafrance - Wyola, MT & Joshua Felicia - Wyola, MT
8. Rope Three Irons - Lodge Grass, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
9. Brent Dodginghorse - Calgary, AB & Casey Stone - New Town, ND
10. Mark Cuny - Porcupine, SD & Lynn Williams - Faith, SD
11. David Madison - Wolf Point, MT & Kaiden White Bear - Chamberlain, SD
12. Don Bettelyoun - Eagle Butte, SD & Jim Cole - Harlem, MT
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 1
2. Sat, June 26 2021, 6:00 PM
1.
Cauy Betony - Tonalea, AZ
Jr. Breakaway - 25
3S. Sun, June 27 2021, 9:00 AM
1.
Hanson King - Crownpoint, NM
2. Nick Three Irons - Lodge Grass, MT
3. Tanner Not Afraid - Billings, MT
4. Kelsey Gillin - Ronan, MT
5. Janae Wagner - Crownpoint, NM
6. Brinley Mae Holyan - Warm Springs, OR
7. Cruz Kurle - Mercer, ND
8. Shannoah Danks - Mandaree, ND
9. Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
10. Karson Campbell - Lame Deer, MT
11. Martin Watson - Box Elder, MT
12. Mervin Whitford, Jr - Box Elder, MT
13. Tommie Kay Martin - Hayes, SD
14. Autumn Farland - Tonalea, AZ
15. Twister Jim - Shiprock, NM
16. Rosin Keplin - St. John, ND
17. Bailey Three Irons - Crow Agency, MT
18. Savannah Joe - Sacaton, AZ
19. Bailey Chase - Mandaree, ND
20. Tayzen Cummings - Henryetta, OK
21. Cassie Deroche - Browning, MT
22. Keegan Dee - Mandaree, ND
23. Curtis Pretty On Top - Hardin, MT
24. Jett Turner - Vinita, OK
25. Jaxon Cravens - Tahlequah, OK
Jr. Barrel Racing - 31
3S. Sun, June 27 2021, 9:00 AM
1.
Teagan Longbrake - Dupree, SD
2. Kyra Teehee - Muskogee, OK
3. Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
4. Cayda Dodginghorse - Tsuut'Ina Nation, AB
5. Jhett Dale - Shiprock, NM
6. Gabriyelle Irving - Pierre, SD
7. Aarianna Henry - Box Elder, MT
8. Bailey Chase - Mandaree, ND
9. Shannoah Danks - Mandaree, ND
10. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
11. Cassie Deroche - Browning, MT
12. Addison Conway - Cut Bank, MT
13. Julie Ann Weaver - Vinita, OK
14. Tommie Kay Martin - Hayes, SD
15. Rosalinda Ben - Peridot, AZ
16. Jernie Roper - Oktaha, OK
17. Autumn Farland - Tonalea, AZ
18. Aryzona Cummings - Henryetta, OK
19. Delaney Rose Fisher - Ashland, MT
20. Kelsey Gillin - Ronan, MT
21. Fallon Real Bird - Garryowen, MT
22. Zayla Aguilar - Chinle, AZ
23. Kianda Tatsey - Heart Butte, MT
24. Jade Alkire - Parshall, ND
25. Bailey Three Irons - Crow Agency, MT
26. Maddey Clary - Ronan, MT
27. Savannah Joe - Sacaton, AZ
28. Maddie Gray - Ridgeview, SD
29. Tristin Small - Ashland, MT
30. Kinzie Small - Ashland, MT
31. Brooke Fox - Cardston, AB
SRTR - 29
3S. Sun, June 27 2021, 9:00 AM
1.
Kevin Keplin - Belcourt, ND & Mervin Packineau - Parshall, ND
2. Bart Ness - Kennebec, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
3. Jimmy Roper - Oktaha, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
4. Randall Baker - New Town, ND & Frank Lawrence - Whittman, AZ
5. Terry Tatsey - Browning, MT & Keith Tatsey - Heart Butte, MT
6. Mark Cuny - Porcupine, SD & Lynn Williams - Faith, SD
7. Jake Longbrake - Dupree, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
8. Dennis Dahle - Cut Bank, MT & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
9. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
10. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Darrel Watson - Box Elder, MT
11. Robert Smith - Lantry, SD & Tom Knight - Eagle Butte, SD
12. Marty Jandreau - Kennebec, SD & Lynn Williams - Faith, SD
13. Robie Inman - Ketchum, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
14. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Billy Lamere - Box Elder, MT
15. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Spider Ramone - Hays, MT
16. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
17. Bart Ness - Kennebec, SD & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
18. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
19. Don Bettelyoun - Eagle Butte, SD & Spider Ramone - Hays, MT
20. Mervin Packineau - Parshall, ND & Donald E Charging - Parshall, ND
21. Sam Bird - Cut Bank, MT & Dexter Donald - Tonalea, AZ
22. Clayton Danks - Mandaree, ND & James Louis Baker Sr. - New Town, ND
23. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Dexter Donald - Tonalea, AZ
24. Jimmy Roper - Oktaha, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
25. Jake Longbrake - Dupree, SD & Everett Hall - New Town, ND
26. Don Bettelyoun - Eagle Butte, SD & Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
27. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
28. Dennis Dahle - Cut Bank, MT & Frank Lawrence - Whittman, AZ
29. Sam Bird - Cut Bank, MT & Billy Lamere - Box Elder, MT
Steer Roping - 0