Bareback - 0
Barrel Racing - 83
|
1. Fri, October 14 2022, 8:00 AM Barrel Racing 1.
Janae Devine - Cardston, AB
|
2.
Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
|
3.
Carsyn Hibbs - Shepard, MT
|
4.
Ashley Picard - Pendleton, OR
|
5.
Kelsey Pepion - Browning, MT
|
6.
Mia Wilson - Shiprock, NM
|
7.
Tyressa Labelle - Morley, AB
|
8.
Chaise Teehee - Oktaha, OK
|
9.
Shayanne Bear - Whitewood, SK
|
10.
Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
|
11.
Jocee Louis - Browning, MT
|
12.
Shylo Whipple - St. Francis, AZ
|
13.
Tessie Lamere - Box Elder, MT
|
14.
Mesa Bell - Polson, MT
|
15.
Malyka Muller - Peralta, NM
|
16.
Stephanie Proctor - Pryor, OK
|
17.
Cedar Jandreau - Kennebec, SD
|
18.
Kalgary Johns - Okeechobee, FL
|
19.
Boogie Johns - Okeechobee, FL
|
20.
Patrice Yazzie - Flagstaff, AZ
|
21.
Katelin Conway - Cut Bank, MT
|
22.
Fallon Real Bird - Garryowen, MT
|
23.
Sonya Dodginghorse - Tsuu T'Ina Nation, AB
|
24.
Jannon Hale - Ganado, AZ
|
25.
Kylie Gilbert - Farmington, NM
|
26.
Jodelle Bitloy - Navajo, NM
|
27.
Jennifer Turner - Vinita, OK
|
28.
Tiffany Teehee - Claremore, OK
|
29.
Megan Small - Busby, MT
|
30.
Roqui Lee - Fruitland, NM
|
31.
Brittany Bird - Cut Bank, MT
|
32.
Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
|
33.
Chantel Becenti - Lukachukai, AZ
|
34.
Cheyenne Black Water - Cardston, AB
|
35.
Bailey Nelson - Hardin, MT
|
36.
Tara Seaton - Winslow, AZ
|
37.
Kylie Harry - Nixon, NV
|
38.
Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
|
39.
Hayley Campbell - Big Pine, CA
|
40.
Justine Doka - Fountain Hills, AZ
|
41.
Devyn Dennison - Tohatchi, NM
|
42.
Kloee Elsberg - Okanogan, WA
|
43.
Keelyn Etsitty - Fruitland, NM
|
44.
Grace Kelly - Bismarck, ND
|
45.
Talyssa Horn - Harlem, MT
|
46.
Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
|
47.
Alexi Buffalo - Dillon, MT
|
48.
Josey Johnson - Porcupine, SD
|
49.
Deven Sells - Rough Rock, AZ
|
50.
Sallye Williams - Skiatook, OK
|
51.
Ashley Whatley - Sulphur, OK
|
52.
Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
|
53.
Andralyn Chato - Chinle, AZ
|
54.
Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
|
55.
Destiny Stevens - Strathmore, AB
|
56.
Taliyah Crook - Kingman, AZ
|
57.
Dana Blacksheep - Peoria, AZ
|
58.
Ashley Yazzie - Brimhall, NM
|
59.
Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
|
60.
Jocelyn Co'Nei'Sen'Ney - Sacaton, AZ
|
61.
Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
|
62.
Keleigh Lee - Farmington, NM
|
63.
Kylie Dodson - Tonalea, AZ
|
64.
Sierra Farland - Tonalea, AZ
|
65.
K'La Gonzalez - Polson, MT
|
66.
Jareth Curley - Ganado, AZ
|
67.
Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
|
68.
Danna Rogers - Browning, MT
|
69.
Baylee O'Leary - Colcord, OK
|
70.
Raynell Holgate - Page, AZ
|
71.
Fallyn Creighton - Cardston, AB
|
72.
Julie Ann Weaver - Vinita, OK
|
73.
Lariat Nahkai - Yatahey, NM
|
74.
Gracie Alcott - Winslow, AZ
|
75.
Kaley Conway - Wickenberg, AZ
|
76.
Shelby Roanhorse - Maricopa, AZ
|
77.
Autumn Farland - Tonalea, AZ
|
78.
Maddey Clary - Ronan, MT
|
79.
Michelle D Whitehorse - Kayenta, AZ
|
80.
Karlee Meyers - Box Elder, MT
|
81.
Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
|
82.
Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
|
83.
Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
|
|
Bull Riding - 0
Calf Roping - 70
|
2. Fri, October 14 2022, 10:00 AM 1.
Dalton Lessert - Martin, SD
|
2.
Brooks Dahozy - Window Rock, AZ
|
3.
Casey Green - Coolidge, AZ
|
4.
Justin Tsosie Jr - Tsaile, AZ
|
5.
Dennison Boone - Tohatchi, NM
|
6.
John Clymo - Edgewood, NM
|
7.
Justin Dan - Checotah, OK
|
8.
Jaken Todacheenie - Indian Wells, AZ
|
9.
Stran Daye - Gallup, NM
|
10.
Erik Becenti - Brimhall, NM
|
11.
Gavaro Harrison - Chinle, AZ
|
12.
Ty Allen Fischer - Ashland, MT
|
13.
Johnny Friday Sr - Fort Washakie, WY
|
14.
Lucas Edgewater - Ganado, AZ
|
15.
Quinton Inman - Ketchum, OK
|
16.
Garrison Nez - Lukachukai, AZ
|
17.
Joshua Felicia - Wyola, MT
|
18.
J.C. Crowley - Poplar, MT
|
19.
Britt Givens - Riverton, WY
|
20.
Donovan Yazzie - Brimhall, NM
|
21.
Malachi Pablo - Bloomfield, NM
|
22.
Ignatius Brad Lupe - Whiteriver, AZ
|
23.
Chad Etsitty - Flagstaff, AZ
|
24.
Andre Lafrance - Wyola, MT
|
25.
Seth Whiteclay - Pryor, MT
|
26.
Erich Rogers - Round Rock, AZ
|
27.
Aaron Johnson - Morris, OK
|
28.
Eric Paul Watson - Box Elder, MT
|
29.
Preston Watson - Box Elder, MT
|
30.
Milen Fisher - Ashland, MT
|
31.
Twister Jim - Shiprock, NM
|
32.
Kenny Glasses - Chinle, AZ
|
33.
Spencer Whipple - St. Francis, SD
|
34.
Dillon Wickum - South Heart, ND
|
35.
Tristin Dixon - Morley, AB
|
36.
Lance Boyd - Blackfoot, ID
|
37.
Blair Burk - Durant, OK
|
38.
JC Guardipee - Cut Bank, MT
|
39.
Michael Bates - Tohatchi, NM
|
40.
Deon Osborne - Morris, OK
|
41.
Robert Jr. Lupe - Whiteriver, AZ
|
42.
Tyler Etsitty - Kayenta, AZ
|
43.
Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
|
44.
Blaine Mitchell - Chinle, AZ
|
45.
Brad Moreno - Kayenta, AZ
|
46.
Nolan Conway - Cut Bank, MT
|
47.
Tee Jim - Shiprock, NM
|
48.
Connor Osborn - Tecumseh, OK
|
49.
Leon Littlelight - Bragg Creek, AB
|
50.
Norman Mitchell - Lame Deer, MT
|
51.
Lathan Antone - Crownpoint, NM
|
52.
Neil Tatsey - Valier, MT
|
53.
Zane Not Afraid - Lodge Grass, MT
|
54.
Beau Grant - Wingate, NM
|
55.
Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
|
56.
Dustin Bassett - Vinita, OK
|
57.
Riggin Wimberley - Manderson, SD
|
58.
Noah Haven - Window Rock, AZ
|
59.
Jesse Chase - Mandaree, ND
|
60.
Roessel Jackson - Many Farms, AZ
|
61.
Roy Begay - Fort Defiance, AZ
|
62.
Rooster Yazzie - Brimhall, NM
|
63.
Jay Guerrero - Wadsworth, NV
|
64.
Allen Charley - Window Rock, AZ
|
65.
Kee Etsitty Jr. - Chinle, AZ
|
66.
Wyatt Gibson - Thoreau, NM
|
67.
Marvin Tolth - Farmington, NM
|
68.
Leroy Etsitty - Kayenta, AZ
|
69.
Ty Pablo - Crownpoint, NM
|
70.
Benson Charley - Crown Point, NM
|
|
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 98
|
2. Fri, October 14 2022, 10:00 AM 1.
Mykayla Tatsey - Valier, MT
|
2.
Cammie Fox - Cardston, AB
|
3.
Cassidy Begay - Crown Point, NM
|
4.
Artesia Sells - Crownpoint, NM
|
5.
Roqui Lee - Fruitland, NM
|
6.
Michelle D Whitehorse - Kayenta, AZ
|
7.
Hailey Rae Begay - St Michaels, AZ
|
8.
Kelsey Pepion - Browning, MT
|
9.
Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
|
10.
Tara Seaton - Winslow, AZ
|
11.
Mia Wilson - Shiprock, NM
|
12.
Jackie Whitecalfe - Garrison, ND
|
13.
K'Dence Fraser - Crow Agency, MT
|
14.
Jaylyn Parrent - Cut Bank, MT
|
15.
Jewel Bettelyoun - Eagle Butte, SD
|
16.
Brittany Bird - Cut Bank, MT
|
17.
Arena Ben - Peridot, AZ
|
18.
Kylie Gilbert - Farmington, NM
|
19.
Kim R Jim - Shiprock, NM
|
20.
Arianna Jones - Chinle, AZ
|
21.
Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
|
22.
Jocelyn Co'Nei'Sen'Ney - Sacaton, AZ
|
23.
Chelsey Gibson - Thoreau, NM
|
24.
Bailey Nelson - Hardin, MT
|
25.
Roxanne Not Afraid - Lodge Grass, MT
|
26.
Taniah Nez - Ganado, AZ
|
27.
Sunni Dixon - Morley, AB
|
28.
Bailey Bruised Head - Standoff, AB
|
29.
Makayla Torres - Clewiston, FL
|
30.
Sierra Farland - Tonalea, AZ
|
31.
Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
|
32.
Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
|
33.
Jodelle Bitloy - Navajo, NM
|
34.
Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
|
35.
Danielle Augare - Browning, MT
|
36.
Rikki Velasquez - White River, AZ
|
37.
Larhae Yazzie - Window Rock, AZ
|
38.
Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
|
39.
Raquel Sells - Kayenta, AZ
|
40.
Germaine Daye - Gallup, NM
|
41.
Cedar Jandreau - Kennebec, SD
|
42.
Kiallen Gibson - Thoreau, NM
|
43.
Josey Johnson - Porcupine, SD
|
44.
Kashlin Bettelyoun - Eagle Butte, SD
|
45.
Jareth Curley - Ganado, AZ
|
46.
Rawlinda Ben - Peridot, AZ
|
47.
Lynelle Lee - Fruitland, NM
|
48.
JC Mike - Fruitland, NM
|
49.
Martina Monroe - Maricopa, AZ
|
50.
Autumn Farland - Tonalea, AZ
|
51.
Aiesha Curley - Tohatchi, NM
|
52.
Destinee Bigman - Phoenix, AZ
|
53.
Kylie Dodson - Tonalea, AZ
|
54.
Tenai Lansing - Cortez, CO
|
55.
Serena Dahozy - Window Rock, AZ
|
56.
Mesa Bell - Polson, MT
|
57.
Tiffany Teehee - Claremore, OK
|
58.
Devyn Dennison - Tohatchi, NM
|
59.
Renee Tolino - Gallup, NM
|
60.
Leishawn Bahe - Blue Gap, AZ
|
61.
Kayla Wickum - South Heart, ND
|
62.
Kadin Jodie - Churchrock, NM
|
63.
Bailey Bates - Tohatchi, NM
|
64.
Renae Malala - Kayenta, AZ
|
65.
Autumn Whitehorse - Page, AZ
|
66.
Justine Doka - Fountain Hills, AZ
|
67.
Erynne Sells - Tonalea, AZ
|
68.
Jocee Louis - Browning, MT
|
69.
Hannah Hundsdorfer - Visalia, CA
|
70.
Vanessa Begay - Window Rock, AZ
|
71.
Sydney Not Afraid - Lodge Grass, MT
|
72.
Kloee Elsberg - Okanogan, WA
|
73.
Robyn Holgate - Page, AZ
|
74.
Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
|
75.
Megan Small - Busby, MT
|
76.
Twila Jones - Tohatchi, NM
|
77.
Tessie Lamere - Box Elder, MT
|
78.
Jeri Pahi - Page, AZ
|
79.
Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
|
80.
Lea Belgarde - Bishop, CA
|
81.
Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
|
82.
Odessa Yazzie - Brimhall, NM
|
83.
Sheila Sells - Kayenta, AZ
|
84.
Joni Begay - Chinle, AZ
|
85.
Joncelita Begay - Chinle, AZ
|
86.
Ashley Yazzie - Brimhall, NM
|
87.
Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
|
88.
Katelin Conway - Cut Bank, MT
|
89.
Kayla Cowboy - Gallup, NM
|
90.
Shaylyn Becenti - Lukachukai, AZ
|
91.
Charmayne Pickens - Standoff, AB
|
92.
Charmayne Bigman - Tonopah, AZ
|
93.
Erin Jones - Chinle, AZ
|
94.
Raynell Holgate - Page, AZ
|
95.
Jolynn Martinez - Gallup, NM
|
96.
Keleigh Lee - Farmington, NM
|
97.
Kylie Harry - Nixon, NV
|
98.
Rayne Bruised Head - Standoff, AB
|
|
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 0
Sr. Breakaway - 65
|
2. Fri, October 14 2022, 10:00 AM 1.
Troy Crawler - Morley, AB
|
2.
Terry Fischer - Fort Yates, ND
|
3.
Shea Enos - Scottsdale, AZ
|
4.
Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
|
5.
ED Harry - Wadsworth, NV
|
6.
John Clymo - Edgewood, NM
|
7.
Ralph Williams - Skiatook, OK
|
8.
Sam Bird - Cut Bank, MT
|
9.
Bob Joseph - Oakdale, CA
|
10.
Spider Ramone - Hays, MT
|
11.
Eric C. Watson - Box Elder, MT
|
12.
Gus Vaile - Maricopa, AZ
|
13.
Lou Antone, Sr. - Crown Point, NM
|
14.
Leon Littlelight - Bragg Creek, AB
|
15.
Randy Little - Flagstaff, AZ
|
16.
Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
|
17.
Shoncey Charlie - Shiprock, AZ
|
18.
Johnny Friday Sr - Fort Washakie, WY
|
19.
Jimmy Beatty - White River, AZ
|
20.
John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
|
21.
Reggie Begay - Tuba City, AZ
|
22.
Allen Fisher - Ashland, MT
|
23.
Garry Harrison - Chinle, AZ
|
24.
Terry Tatsey - Browning, MT
|
25.
Norbert Gibson - Owyhee, NV
|
26.
Darcy Dixon - Morley, AB
|
27.
Marvin Yellow Bird - Maskwacis, AB
|
28.
John Lupe - Cibecuc, AZ
|
29.
Franklin Charley - Crown Point, NM
|
30.
Elliot Benjamin - Morley, AB
|
31.
Albert Nez - Page, AZ
|
32.
Mike Etsitty - Chinle, AZ
|
33.
Harold Mike - Fruitland, NM
|
34.
Clayton Small Jr. - Busby, MT
|
35.
Howard Begay - Chambers, AZ
|
36.
Casey Green - Coolidge, AZ
|
37.
Ira Walker - Owyhee, NV
|
38.
Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
|
39.
Chuck Morgan - Comanche, OK
|
40.
Woody Smith - Tonopah, AZ
|
41.
Ray Augare - Browning, MT
|
42.
Leon Walker - Ft. Apache, AZ
|
43.
Bancroft Bigman - Page, AZ
|
44.
Mark Cuny - Porcupine, SD
|
45.
Melvin Joseph - Lone Pine, CA
|
46.
Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
|
47.
Rudy Blossom - Owyhee, NV
|
48.
Norman Bates - Tohatchi, NM
|
49.
Keith Johnson - Maskwacis, AB
|
50.
Lynelle Lee - Fruitland, NM
|
51.
Robert Joe - La Plata, NM
|
52.
Robert Bruised Head - Standoff, AB
|
53.
Britt Givens - Riverton, WY
|
54.
Willard Tsingine - Tuba City, AZ
|
55.
Stephen Fox - Coolage, AZ
|
56.
Tommy Jr. Nez - Shiprock, NM
|
57.
Ken Augare - Browning, MT
|
58.
Leon Monroe - Phoenix, AZ
|
59.
Shawn Murphy - Tohatchi, NM
|
60.
Billy Lamere - Box Elder, MT
|
61.
Robie Inman - Ketchum, OK
|
62.
Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
|
63.
Kenny Welch - Snowflake, AZ
|
64.
Marvin Tolth - Farmington, NM
|
65.
Benny Yazzie - Coyote Canyon, NM
|
|
Steer Wrestling - 41
|
2. Fri, October 14 2022, 10:00 AM 1.
Wendell Murphy - Church Rock, NM
|
2.
Wacey Real Bird - Garryowen, MT
|
3.
Armond Duck Chief - Siksika, AB
|
4.
Brandon Bates - Winslow, AZ
|
5.
Shane Day Chief - Standoff, AB
|
6.
Matt Jodie - Churchrock, NM
|
7.
Wyatt Tibbitts - Piedmont, SD
|
8.
Jaylan Wagner - Crownpoint, NM
|
9.
Jerret Pinto - Billings, MT
|
10.
JC Guardipee - Cut Bank, MT
|
11.
Jordan Wiseman - El Reno, OK
|
12.
Leander Real Bird - Gilbert, AZ
|
13.
Chops Yazzie - Fort Yates, ND
|
14.
Colby Stufflebean - McAlester, OK
|
15.
Colton Martinez - Sacaton, AZ
|
16.
Rooster Yazzie - Brimhall, NM
|
17.
Quinton Inman - Ketchum, OK
|
18.
Michael Bates - Tohatchi, NM
|
19.
Brandon Lynch - Chinle, AZ
|
20.
Sawyer Strand - Platte, SD
|
21.
Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
|
22.
Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
|
23.
Emerson Long Jr - Yatahey, NM
|
24.
Joe Ross - Rosebud, SD
|
25.
Bodey Waln - Martin, SD
|
26.
Clay Martinez - Sacaton, AZ
|
27.
Marshall Allen - Sheep Springs, NM
|
28.
Javier Jim - Winslow, AZ
|
29.
Donovan Yazzie - Brimhall, NM
|
30.
Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
|
31.
Calvery Hogue - Litchfield Park, AZ
|
32.
Dan Tedrick - Pryor, OK
|
33.
John Clymo - Edgewood, NM
|
34.
Stetson Thompson - Alva, OK
|
35.
Hollis Jodie - Winslow, AZ
|
36.
Dakota Giesbrecht - Standoff, AB
|
37.
Nolan Conway - Cut Bank, MT
|
38.
Ty Allen Fischer - Ashland, MT
|
39.
Derek Azure - Harlem, MT
|
40.
Joshua Felicia - Wyola, MT
|
41.
Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
|
|
Team Penning - 0
Team Roping - 101
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 51
|
2. Fri, October 14 2022, 10:00 AM 1.
Brooke Fox - Cardston, AB
|
2.
Taylor Dodson - Tonalea, AZ
|
3.
Royd Billie - Winslow, AZ
|
4.
Jett Turner - Vinita, OK
|
5.
Kylie Dodson - Tonalea, AZ
|
6.
Julie Ann Weaver - Vinita, OK
|
7.
Jace Harry - Nixon, NV
|
8.
Kc Sandoval - Yahtahey, NM
|
9.
Faith Whitehorse - Kayenta, AZ
|
10.
Hazin Schmidt - White River, SD
|
11.
Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
|
12.
Tayowa Jacoby Chato - Chinle, AZ
|
13.
Mervin Whitford, Jr - Box Elder, MT
|
14.
Kennedy Phillips - Durant, OK
|
15.
Kc Buck Phillips - Round Rock, AZ
|
16.
Clayton Three Irons - St Xavier, MT
|
17.
Colter Yazzie - Coyote Canyon, NM
|
18.
Riata Wimberley - Manderson, SD
|
19.
Curtis Pretty On Top - Hardin, MT
|
20.
Rosie Ben - Peridot, AZ
|
21.
Jace Smith - Winslow, AZ
|
22.
Bailey Nelson - Hardin, MT
|
23.
Janae Wagner - Crownpoint, NM
|
24.
Krista Tsingine-Yazzie - Fruitland, NM
|
25.
Tuffy Limberhand - Lame Deer, MT
|
26.
Elaina Simon - Calgary, AB
|
27.
Paytin Jo Johnson - Scenic, SD
|
28.
Bailey Three Irons - Crow Agency, MT
|
29.
Byron Simon - Tsuu Tina, AB
|
30.
Lariat Nahkai - Yatahey, NM
|
31.
Martin Watson - Box Elder, MT
|
32.
Kenya Tsosie - Crownpoint, NM
|
33.
McKail Williams - Holbrook, AZ
|
34.
Kaley Conway - Wickenberg, AZ
|
35.
Hanson King - Crownpoint, NM
|
36.
Rondy Henio - Pine Hill, NM
|
37.
Fallon Jones - Tohatchi, NM
|
38.
Logan Cummins - Owyhee, NV
|
39.
Kruz Ereaux - Hays, MT
|
40.
Nick Three Irons - Lodge Grass, MT
|
41.
Braden Ben - Peridot, AZ
|
42.
Kale Ereaux - Hays, MT
|
43.
Kayen Armajo - Lodge Grass, MT
|
44.
Taylor Benally - Crownpoint, NM
|
45.
Kloee Elsberg - Okanogan, WA
|
46.
Dustyne Yazzie - Phoenix, AZ
|
47.
Daylan Nez - Winslow, AZ
|
48.
Samuel Bigman - Tonopah, AZ
|
49.
Addison Conway - Cut Bank, MT
|
50.
Leela Pepion - Browning, MT
|
51.
Daniel Bigman - Tonopah, AZ
|
|
Jr. Barrel Racing - 44
|
1. Fri, October 14 2022, 8:00 AM Barrel Racing 1.
Faith Whitehorse - Kayenta, AZ
|
2.
Kloee Elsberg - Okanogan, WA
|
3.
Jayanna White - Ganado, AZ
|
4.
Kaley Conway - Wickenberg, AZ
|
5.
Addison Conway - Cut Bank, MT
|
6.
Paytin Jo Johnson - Scenic, SD
|
7.
Lariat Nahkai - Yatahey, NM
|
8.
Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
|
9.
Taliyah Crook - Kingman, AZ
|
10.
Savaya Alden - Fort Smith, MT
|
11.
Shylo Whipple - St. Francis, AZ
|
12.
Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
|
13.
Julie Ann Weaver - Vinita, OK
|
14.
Neepin Houle - Box Elder, MT
|
15.
Faith Kinlecheenie - Winslow, AZ
|
16.
Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
|
17.
Tyra Long - Winslow, AZ
|
18.
Riata Wimberley - Manderson, SD
|
19.
Fallon Jones - Tohatchi, NM
|
20.
Kayclynn Young - Dupree, SD
|
21.
Lacey Parrish - Kirtland, NM
|
22.
Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
|
23.
Houstin Kinlecheenie - Winslow, AZ
|
24.
Kennedy Dennison - Tohatchi, NM
|
25.
Leela Pepion - Browning, MT
|
26.
Kylee Sandoval - Yahtahey, NM
|
27.
Kylie Dodson - Tonalea, AZ
|
28.
Rosie Ben - Peridot, AZ
|
29.
Dustyne Yazzie - Phoenix, AZ
|
30.
Krista Tsingine-Yazzie - Fruitland, NM
|
31.
Kyra Teehee - Oktaha, OK
|
32.
Cauleen Segay - Window Rock, AZ
|
33.
Baylee O'Leary - Colcord, OK
|
34.
Jernie Roper - Oktaha, OK
|
35.
Jazmine Tolth - Farmington, NM
|
36.
Bailey Nelson - Hardin, MT
|
37.
Bailey Three Irons - Crow Agency, MT
|
38.
Adoncia James - Ganado, AZ
|
39.
Abrianna Chato - Chinle, AZ
|
40.
Carli Jones - Kayenta, AZ
|
41.
Taylor Dodson - Tonalea, AZ
|
42.
Shandiin Bia - Ft. Defiance, AZ
|
43.
Adelle Bradley - Mesa, AZ
|
44.
Brooke Fox - Cardston, AB
|
|
SRTR - 39
Steer Roping - 0
|