Ft. Pierre, SD
Bareback - 3
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Hunter Big Eagle - Harrold, SD
2. Jhett Knight - Pine Ridge, SD
3. Chase Yellow Hawk - Blunt, SD
Barrel Racing - 65
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Amanda Lundquist - Golden Valley, ND
2. Ryen Sheppick - Pierre, SD
3. Becky Barry - Belle Fourche, SD
4. Jodi Nelson - Hartford, SD
5. Amy Wilcox - Red Owl, SD
6. Sarah Hessle - Winner, SD
7. Callie Robinson - Moorcroft, WY
8. Tammy Watson - Mitchell, SD
9. Melissa Morris - Pierre, SD
10. Kyli Hapney - Quinn, SD
11. Grace Nelson - Zimmerman, MN
12. Heather Bosse - Cogswell, ND
13. Kari Addison - New Underwood, SD
14. Shaw Nelson - Hartford, SD
15. Sarah Rose - Volga, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Shyanne Howell - Belle Fourche, SD
2. Layna Tibbs - Fort Pierre, SD
3. Rickie Engesser - Spearfish, SD
4. Taylor Hanson - Belle Fourche, SD
5. Jayme Peterson - Belle Fourche, SD
6. Taylor Bothwell - Custer, SD
7. Sydney Maher - Timber Lake, SD
8. Dori Hollenbeck - Winner, SD
9. Lynn Kohr - Gillette, WY
10. Layni Stevens - St. Lawrence, SD
11. Reann Crane - Whitewood, SD
12. Jordan Jehn - Mondovi, WI
13. Tomie Bradford - Selby, SD
14. Meghan Corr - Hermosa, SD
15. Sage Kohr - Gillette, WY
16. Emily Rose - Hayes, SD
17. Megan Marone - Pukwana, SD
18. Piper Cordes - Wall, SD
19. Chantel Kolb - Belle Fourche, SD
20. Gale Beebe - Custer, SD
21. Jodie O’bryan - Belvedere, SD
22. Jenna Humble - Mud Butte, SD
23. Taylor Burgee - Onida, SD
24. Sage Gabriel - Quinn, SD
25. Sydney Theobald - Ft. Pierre, SD
26. Cindy Wall - Pierre, SD
27. Tera Moody - Letcher, SD
28. Kenda Carroll - Highmore, SD
29. Brooke Howell - Belle Fourche, SD
30. Kailyn Groves - Faith, SD
31. Taylor Engesser - Spearfish, SD
32. Shelby Harris - Gillette, WY
33. Sidni Ferguson - Dupree, SD
34. Keylee Zancanella - Aurora, SD
35. Kristen Zancanella - Aurora, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Sara Miller - Bowdle, SD
2. Jacey Camac - Kimball, SD
3. Jill Moody - Pierre, SD
4. Raylee Fagerhaug - Wessington Springs, SD
5. Tia Jandreau - Kimball, SD
6. Carter Wadell - Misson, SD
7. Makenzee Wheelhouse - Pierre, SD
8. Kassidy Peters - Brookings, SD
9. Megan Van Liere - Pierre, SD
10. Kaylee Moore - Faith, SD
11. Sierra Schott - McLaughlin, SD
12. Maggie Conner - Winferd, SD
13. Cydney Peterson - Minot, ND
14. Tana Harrington - Dell Rapids, SD
15. Raelin Jurgens - Parker, SD
Bull Riding - 19
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Matthew Fenton - Rapid City, SD
2. Hunter Johnson - Quinn, SD
3. Hudson Johnson - Kadoka, SD
4. Colin Hunt - St. Onge, SD
5. TY Allen - Martin, SD
6. Zach Fachnrich - Mobridge, SD
7. Logan Bowden - Rapid City, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Wyatt Perry - Bancroft, ND
2. Dawson Petrik - Wagner, SD
3. Casey Heninger - Ft. Pierre, SD
4. Miles Englebert - Philip, SD
5. Kyle Hapney - Harrold, SD
6. Thomas Dryer - Selby, SD
7. Hadley Jones - Eagle Butte, SD
8. Dylan Bradford - Selby, SD
9. Olathe Schmidt - White River, SD
10. Riley Jones - Eagle Butte, SD
11. Reece Reder - Belle Fourche, SD
12. Thane Elshere - Sturgis, SD
Calf Roping - 33
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Sam Larson - Prairie City, SD
2. Sterling Lee - Rhame, ND
3. Rafe Wientjes - Onida, SD
4. Lincoln Petersek - Colome, SD
5. Thane Lockhart - Oelrichs, SD
6. Tanner Fite - Hermosa, SD
7. Jace Ullerich - Parker, SD
8. Trent Sorey - Oelrichs, SD
9. Matthew Heathershaw - Quinn, SD
10. Brody Jones - Brookings, SD
11. TY Allen - Martin, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Logan Murphy - Alzada, MT
2. Jake Deveraux - Newcastle, WY
3. Braydon Price - Red Owl, SD
4. Weston Mills - Gillette, WY
5. Stratton Kohr - Gillette, WY
6. Troy Wilcox - Red Owl, SD
7. Beau Dean - Platte, SD
8. Kaden Berger - Newcastle, WY
9. Dillon Sackett - Alcester, SD
10. Chandler Comfort - Elwood, NE
11. Ty Moser - Volga, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Jason Schaefer - Broadus, MT
2. Lee Sivertsen - Ree Heights, SD
3. Rio Nutter - Rapid City, SD
4. Brock Belkham - Flandreau, SD
5. Newt Bruley - Willow Lake, SD
6. Rance Johnson - Phillip, SD
7. Cole Robinson - Moorcroft, WY
8. Grey Gilbert - Buffalo, SD
9. John Thelen - Sioux Falls, SD
10. Tate Hoffman - Highmore, SD
11. Myles Kenzy - Iona, SD
Goat Tying - 24
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Riley Donnelly - Elk Point, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Opal Harkins - Deadwood, SD
2. Cheyenne Vandestouwe - Inwood, IA
3. Kayden Steele - Newell, SD
4. Brooke Worman - Sheridan, WY
5. Natalie Leisinger - Recluse, WY
6. Camri Elshere - Elm Springs, SD
7. Piper Cordes - Wall, SD
8. Karissa Rayhill - Torrington, WY
9. McKenna Clingman - Moorcoft, WY
10. Sidni Ferguson - Dupree, SD
11. Sarah Vos - Caputa, SD
12. Bailey Tibbs - Ft. Pierre, SD
13. Layni Stevens - St. Lawrence, SD
14. Chenoa Vandestouwe - Inwood, IA
15. Timber Ann Kelly - Gardendale, TX
16. Rickie Engesser - Spearfish, SD
17. Tayle Brink - Newell, SD
18. Kailyn Groves - Faith, SD
19. Landry Haugen - Sturgis, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Cashae McGee - Rhame, ND
2. Joey Carley - Philip, SD
3. Maddee Doerr - Creighton, NE
4. Raylee Fagerhaug - Wessington Springs, SD
Ladies Breakaway - 92
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Grace Nelson - Zimmerman, MN
2. Jaicee Williams - Wall, SD
3. Cedar Anderson - Carrington, ND
4. Tatum Lauing - Hot Springs, SD
5. Ryen Sheppick - Pierre, SD
6. Callie Robinson - Moorcroft, WY
7. Cassidy Schuelke - Opal, SD
8. Mercedes Williams - Faith, SD
9. Jordyn McNamee - Buffalo, WY
10. Riley Donnelly - Elk Point, SD
11. Bailey Wickre - Box Elder, SD
12. Jade Boote - Binford, ND
13. Rachel Kelderman - Hudson, SD
14. Racquel Wientjes - Opal, SD
15. Sadie Podzimek - Ludlow, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Brooke Nelson - Phillip, SD
2. Keylee Zancanella - Aurora, SD
3. Layni Stevens - St. Lawrence, SD
4. Hannah Hostutler - Midland, SD
5. Syerra Christensen - Kennebec, SD
6. Holly Oftedahl - Brookings, SD
7. Carole Hollers - Sturgis, SD
8. Whitney Knippling - Whitewood, SD
9. Courtney Dahlgren - Timber Lake, SD
10. Brooke Howell - Belle Fourche, SD
11. Rickie Engesser - Spearfish, SD
12. Anna Rathe - Brookings, SD
13. Jayme Peterson - Belle Fourche, SD
14. Chantel Kolb - Belle Fourche, SD
15. Savana Johnston - Elm Springs, SD
16. Opal Harkins - Deadwood, SD
17. Landry Haugen - Sturgis, SD
18. Kailyn Groves - Faith, SD
19. Arina Haugen - Sturgis, SD
20. Brooklyn Hanson - Faith, SD
21. Chenoa Vandestouwe - Inwood, IA
22. Bailey Tibbs - Ft. Pierre, SD
23. Sydney Theobald - Ft. Pierre, SD
24. Natalie Leisinger - Recluse, WY
25. Shayla Howell - Belle Fourche, SD
26. Reann Crane - Whitewood, SD
27. McKenna Clingman - Moorcoft, WY
28. Keah Munsen - White Lake, SD
29. Jacey Hupp - Huron, SD
30. Talli Pokorny - Bartlett, NE
31. Sage Kohr - Gillette, WY
32. Wregan Brown - Piedmont, SD
33. Piper Cordes - Wall, SD
34. Sage Gabriel - Quinn, SD
35. Sarah Vos - Caputa, SD
36. Toree Edgar - Oral, SD
37. Camri Elshere - Elm Springs, SD
38. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
39. Taylor Burgee - Onida, SD
40. Sidni Ferguson - Dupree, SD
41. Meza Ham - Shadehill, SD
42. Kaycee Monnens - Hulett, WY
43. Wraylee Brown - Ft. Pierre, SD
44. Taylor Engesser - Spearfish, SD
45. Josey Poppens - Larchwood, IA
46. Jenna Fulton - St. Lawrence, SD
47. Layna Tibbs - Fort Pierre, SD
48. Amy Johnson - Reva, SD
49. Karlie Robertson - Midland, SD
50. Keisha Rayhill - Martin, SD
51. Alex Hale - Union Center, SD
52. Cheyenne Vandestouwe - Inwood, IA
53. Wacey Brown - Piedmont, SD
54. Brooke Worman - Sheridan, WY
55. Taylor Bothwell - Custer, SD
56. Timber Ann Kelly - Gardendale, TX
57. Tatum Carey - Huron, SD
58. Karissa Rayhill - Torrington, WY
59. Taryn Sippel - Box Elder, SD
60. Randa Clabaugh - Arvada, WY
61. Tayle Brink - Newell, SD
62. Ellie Bard - Sheridan, WY
63. Jessica Hemphill - Rapid City, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Laura Hunt - Ridgeview, SD
2. Sydney Hollenbeck - Winner, SD
3. Joey Carley - Philip, SD
4. Kallie Carey - Rapid City, SD
5. Haley Brown - Porcupine, SD
6. Maddee Doerr - Creighton, NE
7. Moriah Glaus - Chamberlain, SD
8. Kassidy Peters - Brookings, SD
9. Maggie Conner - Winferd, SD
10. Shanna Gebhardt - Timber Lake, SD
11. Devin Robinson - Moorcroft, WY
12. Whitley Reder - Quinn, SD
13. Makenzee Wheelhouse - Pierre, SD
14. Kaylee Moore - Faith, SD
Mixed Team Roping - 37
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Rachel Kelderman - Hudson, SD & Kail Vaith - Lesterville, SD
2. Sterling Lee - Rhame, ND & Opal Harkins - Deadwood, SD
3. Melissa Morris - Pierre, SD & Colton Musick - Pierre, SD
4. Shaw Nelson - Hartford, SD & Brad Nelson - Hartford, SD
5. Sam Larson - Prairie City, SD & Sadie Podzimek - Ludlow, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Mike Nelson - Phillip, SD & Brooke Nelson - Phillip, SD
2. Jayla Reed - Faith, SD & Ty Spickelmier - Faith, SD
3. Natalie Leisinger - Recluse, WY & Wade Monnens - Belle Fourche, SD
4. Bailey Tibbs - Ft. Pierre, SD & Casey Heninger - Ft. Pierre, SD
5. Taylor Hanson - Belle Fourche, SD & Chandler Comfort - Elwood, NE
6. Megan Marone - Pukwana, SD & Dave Marone - Pukwana, SD
7. Brooke Howell - Belle Fourche, SD & Jared Odens - Pierre, SD
8. Taryn Sippel - Box Elder, SD & Ryan Harris - Gillette, WY
9. Reann Crane - Whitewood, SD & Tommy Crane - Whitewood, SD
10. Jayme Peterson - Belle Fourche, SD & Payton Pirrung - Hartford, SD
11. Tanielle Arneson - Enning, SD & Tarin Arneson - Red Owl, SD
12. Chantel Kolb - Belle Fourche, SD & Nevada Berquist - Watford City, ND
13. Amy Johnson - Reva, SD & Brad Johnson - Reva, SD
14. Shayla Howell - Belle Fourche, SD & Guy Howell - Belle Fourche, SD
15. Alex Hale - Union Center, SD & Tee Hale - Union Center, SD
16. Jenna Fulton - St. Lawrence, SD & Beau Dean - Platte, SD
17. Brent Ver Steeg - Hopsers, IA & Chenoa Vandestouwe - Inwood, IA
18. Rickie Engesser - Spearfish, SD & Rhett Fanning - Martin, SD
19. Hannah Hostutler - Midland, SD & Clint Cobb - Red Owl, SD
20. Jade Schmidt - Box Elder, SD & Jessica Hemphill - Rapid City, SD
21. Tera Moody - Letcher, SD & Myles Cuka - Letcher, SD
22. Jacey Hupp - Huron, SD & Jd Gerard - Kennebec, SD
23. Syerra Christensen - Kennebec, SD & Carson Musick - Pierre, SD
24. Neal Engesser - Spearfish, SD & Taylor Engesser - Spearfish, SD
25. Whitney Knippling - Whitewood, SD & Allen Auer - Whitewood, SD
26. Cedar Jandreau - Kennebec, SD & Sam Huffman - Lemmon, SD
27. Lindsey O'Keefe - Belle Fourche, SD & Levi O'Keefe - Belle Fourche, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Tarin Hupp - Pierre, SD & Levi Blow - Pierre, SD
2. Kassidy Peters - Brookings, SD & Tucker Rozell - Watertown, SD
3. Haley Brown - Porcupine, SD & Cash Hetzel - Lemmon, SD
4. Devin Robinson - Moorcroft, WY & Cole Robinson - Moorcroft, WY
5. Shawna Schaefer - Broadus, MT & Jason Schaefer - Broadus, MT
Saddle Bronc - 10
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Cooper West - Philip, SD
2. Kaden Deal - Eagle Butte, SD
3. Seth Longbrake - Milesville, SD
4. TJ Morrison - Rapid City, SD
5. Cole Pateneaude - Golden Valley, ND
6. Wyatt Schuelke - Opal, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Trey Gates - Wolsey, SD
2. Zane Howe - Rapid City, SD
3. Kyle Hapney - Harrold, SD
4. John Thelen - Sioux Falls, SD
Sr. Breakaway - 32
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Darrell Barry - Belle Fourche, SD
2. John Dean - Platte, SD
3. Lynn McNenny - Sturgis, SD
4. Jeff Jones - Midland, SD
5. Chad Hetzel - Lemmon, SD
6. Chuck Nelson - Hartford, SD
7. Barry Knippling - Chamberlain, SD
8. Bogie Webb - Volin, SD
9. Lynn Williams - Faith, SD
10. Chuck Hamlin - Highmore, SD
11. Tim Bernstien - Faith, SD
12. Tim Nelson - Midland, SD
13. Steve Klein - Sioux Falls, SD
14. John Hoven - McLaughlin, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Mike Nelson - Phillip, SD
2. Neal Engesser - Spearfish, SD
3. Darren Lammers - Chancellor, SD
4. Scott Vandenberg - Sioux Falls, SD
5. Dave Marone - Pukwana, SD
6. Raymond Tibbs - Fort Pierre, SD
7. Jim Hale - White Owl, SD
8. Glen Hostutler - Midland, SD
9. Jeff Nelson - Midland, SD
10. Blaine Carey - Huron, SD
11. Mark Schumacher - Wolsey, SD
12. Shawn Carey - Huron, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Bart Ness - Kennebec, SD
2. Kirk Ford - Sturgis, SD
3. Fay Jandreau - Highmore, SD
4. Greg Swim - Springview, NE
5. Mike McInerney - Sundance, WY
6. Scott Hollenbeck - Winner, SD
Steer Wrestling - 25
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Cameron Fanning - Olivet, SD
2. Sterling Lee - Rhame, ND
3. Seth Shorb - Hermosa, SD
4. Shane Andersen - Hurley, SD
5. Del Pete Day - Morristown, SD
6. Lincoln Petersek - Colome, SD
7. Sawyer Strand - Platte, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Clint Nelson - Philip, SD
2. Wyatt Tibbitts - Piedmont, SD
3. Brayden Burrus - Rapid City, SD
4. Tye Hale - Red Owl, SD
5. Calder Johnston - Elm Springs, SD
6. Kaiden White Bear - Chamberlain, SD
7. Carson Johnston - Elm Springs, SD
8. Brett Wilcox - Red Owl, SD
9. Daycen Hunt - Ridgeview, SD
10. Tee Hale - Union Center, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Grey Gilbert - Buffalo, SD
2. Jace Christiansen - Sioux Falls, SD
3. Carter Kennedy - Beresford, SD
4. Tegun Spring - Enning, SD
5. Jason Hapney - Herald, SD
6. Victor Dennis - Philip, SD
7. Lucas Camac - Kimball, SD
8. Sid Hart - Yankton, SD
Team Penning - 12
1TP. Sat, July 03 2021, 6:00 PM
1.
Jim Dunkelberger - Sioux Falls, SD & Leslie Dunkelberger - Sioux Falls, SD & Robert Runge -
2. John Havranek - Wagner, SD & Paul Borgmann - White Lake, SD & Lindsey Borgmann -
3. Anna Braunschmidt - Garreston, SD & Joe Skibinski - Sioux Falls, SD & Mark Braunschmidt -
4. John Dean - Platte, SD & Tom Varilek - Geddes, SD & Heather Bosse -
5. Tucker Ashley - Pukwanna, SD & Leon Baier - Mitchell, SD & Scott Vandenberg -
6. Gary Garbe - Alpena, SD & Mick Varilek - Geddes, SD & Chuck Nelson -
7. Terry Trower - Dell Rapids, SD & Daryl Hammerstrom - Davis, SD & Bogie Webb -
8. Doni Zeller - Reliance, SD & Sydney Zeller - Reliance, SD & Wally Bakke -
9. Steve Klein - Sioux Falls, SD & Tom Jones - Sioux Falls, SD & Brad Nesteine -
10. Tara Thompson - Sioux Falls, SD & Bryan Runge - Tea, SD & Cindy Kuipers -
11. Mary Pat Fawcett - Ree Heights, SD & Lennie Steffen - Colome, SD & Taryn Guinn -
12. Kerry Horn - Tripp, SD & Randy Olson - Harrisburg, SD & David Horn -
Team Roping - 44
2. Sat, July 03 2021, 7:00 PM
1.
Blair Lammers - Scottsbluff, NE & Bryan Lemmons - Scottsbluff, NE
2. Colton Musick - Pierre, SD & Carson Musick - Pierre, SD
3. Brody Jones - Brookings, SD & Jeff Jones - Midland, SD
4. Chuck Nelson - Hartford, SD & Brad Nelson - Hartford, SD
5. Rafe Wientjes - Onida, SD & Wyatt Schuelke - Opal, SD
6. Tim Nelson - Midland, SD & Jake Nelson - Creighton, SD
7. Toby Moody - Woonsocket, SD & Tater Moody - Woonsocket, SD
8. Jace Ullerich - Parker, SD & Lincoln Petersek - Colome, SD
9. Lucas Thomsen - Fulton, SD & Brad Oland - Britton, SD
10. Tyen Palmer - Kadoka, SD & Kaelan Block - Mitchell, SD
11. Cody Lane - Torrington, WY & Clayton Symons - Scottsbluff, NE
12. Connor McNenny - Sturgis, SD & Daine Mcnenny - Sturgis, SD
13. Tegan Fite - Hermosa, SD & Tanner Fite - Hermosa, SD
14. Teagan Gourneau - Presho, SD & Matthew Heathershaw - Quinn, SD
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Marty McPherson - Piedmont, SD & Ty Spickelmier - Faith, SD
2. Wyatt Tibbitts - Piedmont, SD & Clint Nelson - Philip, SD
3. Uly Johnson - Fairburn, SD & Razon Merrill - Piedmont, SD
4. Neal Engesser - Spearfish, SD & Rhett Fanning - Martin, SD
5. Davin Tysdale - Newcastle, WY & Cooper Deveraux - Newcastle, WY
6. Jared Odens - Pierre, SD & Jd Gerard - Kennebec, SD
7. Wade Monnens - Belle Fourche, SD & Payton Pirrung - Hartford, SD
8. Cord Herring - Veteran, WY & Brock Schwartkops - Douglas, WY
9. Tucker McDaniel - Midland, SD & Clint Cobb - Red Owl, SD
10. Lucas Kessler - Pierre, SD & Justin Scampee - Pierre, SD
11. Troy Wilcox - Red Owl, SD & Brett Wilcox - Red Owl, SD
12. Nevada Berquist - Watford City, ND & Chandler Comfort - Elwood, NE
13. Jake Deveraux - Newcastle, WY & Teegan Leno - Newcastle, WY
14. Guy Howell - Belle Fourche, SD & Levi O'Keefe - Belle Fourche, SD
15. Sam Huffman - Lemmon, SD & Preston Novak - Newell, SD
16. Weston Mills - Gillette, WY & Ryan Harris - Gillette, WY
17. Tye Hale - Red Owl, SD & Tee Hale - Union Center, SD
18. Jade Schmidt - Box Elder, SD & Jade Nelson - Midland, SD
19. Glen Hostutler - Midland, SD & Jeff Nelson - Midland, SD
4. Sun, July 04 2021, 7:00 PM
1.
Blase Steffen - Gregory, SD & Riley Hannum - Ft. Pierre, SD
2. Sully Paxton - Oneida, SD & Tate Hoffman - Highmore, SD
3. Rio Nutter - Rapid City, SD & Tracer Olson - White River, SD
4. Rusty Gebhart - Timber Lake, SD & J J Hunt - Ridgeview, SD
5. Lucas Camac - Kimball, SD & Fay Jandreau - Highmore, SD
6. Troy Richter - Quinn, SD & Trey Richter - Quinn, SD
7. Sutton Adams - Flandreau, SD & Tucker Rozell - Watertown, SD
8. Trevor Hupp - Fort Pierre, SD & Shane Ludemann - Fort Pierre, SD
9. Riley Ruland - Rapid City, SD & Cass Lytle - Quinn, SD
10. Cameron Irwin - Edgemont, SD & Cash Hetzel - Lemmon, SD
11. Jason Schaefer - Broadus, MT & Cole Robinson - Moorcroft, WY
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 0
Jr. Barrel Racing - 0
SRTR - 0
Steer Roping - 4
3S. Sun, July 04 2021, 10:00 AM
1.
Dave Marone - Pukwana, SD
2. Matt Jones - Midlands, SD
3. Ora Taton - Rapid City, SD
4. Chris Reeves - Eagle Butte, SD