Bareback - 3
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Creede Guardamondo - Avondale, CO
|
2.
Tyler Ferguson - Bennett, CO
|
3.
Tolman Moore - Las Curces, NM
|
|
Barrel Racing - 16
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Tori Cooper - Brighton, CO
|
2.
Valerie Rudibaugh - Gunnison, CO
|
3.
Sami Jackson - La Junta, CO
|
4.
Dalene Harthun - Kremmling, CO
|
5.
Taylor Hilderth - Gunnison, CO
|
6.
Charlie Davis - Durango, CO
|
7.
Grace Nelson - Grand Junction, CO
|
2. Mon, September 06 2021, 1:00 PM 1.
Rachel Huerkamp - Delta, CO
|
2.
Harlie Zehnder - Norwood, CO
|
3.
Mackenzie Scott - Estes Park, CO
|
4.
Lorie Diodosio - Fowler, CO
|
5.
Sami Buum - Fort Lupton, CO
|
6.
Jody Sheffield - Delta, CO
|
7.
Mandy Rush - Grand Junction, CO
|
8.
Tess Younger - Grand Junction, CO
|
9.
Amber Moore - Nucla, CO
|
|
Bull Riding - 13
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Andrew McWilliams - Hudson, CO
|
2.
J W Griffin - Stratton, CO
|
3.
Jaren Sturgis - Loveland, CO
|
4.
Ryan Duensing - Rocky Ford, CO
|
5.
Jeffrey Carpenter - Creede, CO
|
6.
Brandon Olson - Franktown, CO
|
7.
Lucas Smith - Springfield, MO
|
2. Mon, September 06 2021, 1:00 PM 1.
Braxton Schreiner - Fort Morgan, CO
|
2.
Tyler Bunton - Calhan, CO
|
3.
Wyatt Bronson - Grand Junction, CO
|
4.
Christopher McKenna - Walsenburg, CO
|
5.
Cody Carpenter - Fort Morgan, CO
|
6.
Nathaniel Hoey - Montrose, CO
|
|
Calf Roping - 4
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Kyle Belew - La Junta, CO
|
2. Mon, September 06 2021, 1:00 PM 1.
Cooper Oliver - Grand Junction, CO
|
2.
Mario Balastino - Loma, CO
|
3.
Colton Oliver - Blanding, UT
|
|
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 17
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Jada Hamman - Bristol, IL
|
2.
Caitlin Lucchesi - Montrose, CO
|
3.
Grace Nelson - Grand Junction, CO
|
4.
Marcy Bate - Agate, CO
|
5.
Logan Perryman - Bennett, CO
|
6.
Teresa Garcia - Farmington, NM
|
7.
Kyra Conner - Olathe, CO
|
8.
Dara Belew - La Junta, CO
|
2. Mon, September 06 2021, 1:00 PM 1.
Amber Moore - Nucla, CO
|
2.
Macklyn Greenhalgh - Delta, CO
|
3.
Chelsie Cranson - Fowler, CO
|
4.
Tia Edwards - Grand Junction, CO
|
5.
Kate Dickinson - Rock Springs, WY
|
6.
Willow Nicholas - Baggs, WY
|
7.
Kacey Clark - Goodwell, OK
|
8.
Tamara Lujan - Hawky, TX
|
9.
Harlie Zehnder - Norwood, CO
|
|
Mixed Team Roping - 11
Saddle Bronc - 8
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Ira Dickinson - Rock Springs, WY
|
2.
Nile Thompson - Denver, CO
|
3.
Tyler Beebe - Bayfield, CO
|
4.
Dustin Brewster - Castle Rock, CO
|
5.
Andrew Schneider - Stephenville, TX
|
2. Mon, September 06 2021, 1:00 PM 1.
Denton Ward - Goodwell, OK
|
2.
Cole Hoffman - Fruita, CO
|
3.
Coleman Shallbetter - Gunnison, CO
|
|
Sr. Breakaway - 0
Steer Wrestling - 8
|
1. Sun, September 05 2021, 1:00 PM 1.
Chisum Docheff - Longmont, CO
|
2.
Jace Joos - La Junta, CO
|
3.
Jacob Sterkel - Brighton, CO
|
4.
Cody Mumma - Fort Lupton, CO
|
5.
Hadley Jackson - La Junta, CO
|
6.
Kyle Broce - Cheraw, CO
|
7.
Cody Pratt - Pueblo, CO
|
8.
D J Joos - La Junta, CO
|
|
Team Penning - 0
Team Roping - 14
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 0
Jr. Barrel Racing - 0
SRTR - 0
Steer Roping - 0
|