Faith, SD
Bareback - 6
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Dylan Riggins - Kadoka, SD
2. Andy Gingerich - Peever, SD
3. Joseph Alaniz - Faith, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Jose Alaniz - Faith, SD
2. Kaden Clark - Black Hawk, SD
3. Weston Garrett - Gillette, WY
Barrel Racing - 71
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Jolynn Grieves - Winner, SD
2. Cashae McGee - Rhame, ND
3. Kaylee Gallino - Wasta, SD
4. Stephanie Miller - New Market, IA
5. Kailyn Groves - Faith, SD
6. Jayda Tibbs - Ft Pierre, SD
7. Amy Brunson - New Underwood, SD
8. Karissa Rayhill - Torrington, WY
9. Wanda Brown - Edgemont, SD
10. Wacey Brown - Piedmont, SD
11. Jacey Camac - Kimball, SD
12. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
13. Sidni Ferguson - Dupree, SD
14. Katie Dibbern - Interior, SD
15. Stephanie Curtis - Fruitdale, SD
16. Jessica Holmes - Buffalo, SD
17. Brooke Howell - Belle Fourche, SD
18. Kristi Steffes - Vale, SD
19. Christy Davidson - Vale, SD
20. Courtney Tope - Buffalo, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Meghan Corr - Hermosa, SD
2. Elena Pinckard - Valentine, NE
3. Meza Ham - Shadehill, SD
4. Quincy Segelke - Douglas, WY
5. Sierra Lee - Rhame, ND
6. Kesse Deal - Dupree, SD
7. Emily Rose - Hayes, SD
8. Kaylee Williams - Faith, SD
9. Libby Diedrichs - Kennebec, SD
10. Anna Rorison - Rozet, WY
11. Shantel Kolb - Belle Fourche, SD
12. Brooke Diedrichs - Kennebec, SD
13. Jayme Peterson - Belle Fouche, SD
14. Summer Kosel - Glenham, SD
15. Savana Johnston - Elm Springs, SD
16. Brandy Holzer - Mobridge, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Brandee Wardell - Buffalo, SD
2. T Merril - Wall, SD
3. Jonnie Anders - Elm Springs, SD
4. Jenna Humble - Mud Butte, SD
5. Shantell Brewer - Dupree, SD
6. Layni Stevens - St. Lawrence, SD
7. Katie Tibbs - Ft. Pierre, SD
8. Talli Pokorny - Bartlett, NE
9. Kelly Anders - Elm Springs, SD
10. Tessa Caspers - New Underwood, SD
11. Karli Verhulst - Reva, SD
12. Gracie Pokorny - Bartlett, NE
13. Taylor Engesser - Spearfish, SD
14. Kylee Crago - Belle Fourche, SD
15. Landry Haugen - Sturgis, SD
16. Amy Wilcox - Red Owl, SD
17. Layna Tibbs - Ft. Pierre, SD
18. Haley Brown - Porcupine, SD
19. Heather Bosse - Cogswell, ND
20. Alyssa Lockhart - Oelrichs, SD
21. Rayel Livermont - Martin, SD
22. Codi Sebastian - Dickinson, ND
23. Jane Burke - Newell, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Brooklyn Hanson - Faith, SD
2. Tess Wyly - Mud Butte, SOUTH DAKOTA
3. Dori Hollenbeck - Winner, SD
4. Latricia Mundorf - Three Rivers, TX
5. Shandra Stromer - Harrold, SD
6. Britta Thiel - Belle Fourche, SD
7. Anna Mae Rosencranz - Belle Fourche, SD
8. Kelsey Lensegrav - Interior, SD
9. Becky Barry - Belle Fourche, SD
10. Brylee Grubb - Spearfish, SD
11. Mackenzie Bryce - Three Rivers, TX
12. Sydney Theobald - Ft. Pierre, SD
Bull Riding - 12
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Justin Lindskov - Isabel, SD
2. Wacey Ferguson - Hermosa, SD
3. Kenny Stahler - Mitchell, SD
4. Miles Englebert - Burdock, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Kane Grant - Whitewood, SD
2. Rowdy Hughson - Kadoka, SD
3. Chazz Gabe - Timber Lake, SD
4. Austin Pateneauee - Timber Lake, SD
5. Hatley Joens - Eagle Butte, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Casey Fredericks - Lame Deer, MT
2. Thunder Boomer - Interior, SD
3. Jack Rodenbaugh - Box Elder, SD
Calf Roping - 32
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Cole Robinson - Moorcroft, WY
2. Jess Woodward - Dupree, SD
3. Lee Sievertsen - Ree Heights, SD
4. Jason Schaffer - Broadus, MT
5. Jake Fulton - Valentine, NE
6. Trey Young - Dupree, SD
7. Josey Miller - New Market, IA
8. Winston Brown - Piedmont, SD
9. Ty Moser - Wolsey, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Sterling Lee - Rhame, ND
2. Tanner Fite - Hermosa, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Lan Fuhrer - Belle Fourche, SD
2. Scot Meeks - Abilene, TX
3. Paden Belkham - Blunt, SD
4. Jace Thorstenson - New Underwood, SD
5. Brett Wilcox - Red Owl, SD
6. Thane Lockhart - Olerichs, SD
7. Logan Murphy - Alzada, MT
8. Blaze Steffen - Gregory, SD
9. Troy Wilcox - Red Owl, SD
10. Myles Kenzy - Iona, SD
11. Brent Belkham - Blunt, SD
12. Brian Garr - Belle Fourche, SD
13. Jon Peterson - Belle Fourche, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Drew Neuerburg - Whitman, NE
2. Kade Kinghorn - Buffalo, WY
3. Rio Nutter - Rapid City, SD
4. Tarin Arneson - Enning, SD
5. Treg Schaack - Edgemont, SD
6. Bodie Mattson - Sturgis, SD
7. Dillon Mundorf - Three Rivers, TX
8. Tyler Thiel - Belle Fourche, SD
Goat Tying - 34
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Karissa Rayhill - Torrington, WY
2. Paden Thompson - Yoder, WY
3. Courtney Tope - Buffalo, SD
4. Keisha Rayhill - Martin, SD
5. Maddee Doerr - Creighton, NE
6. Sidni Ferguson - Dupree, SD
7. Cashae McGee - Rhame, ND
8. Kaycee Monnens - Hulett, WY
9. Bailey Tibbs - Ft. Pierre, SD
10. Kailyn Groves - Faith, SD
11. Catherine Clayton - Dublin, TX
12. Jacey Thompson - Yoder, WY
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Sage Gabriel - Quinn, SD
2. Keanna Hodson - Martin, SD
3. Kaylee Williams - Faith, SD
4. Savana Johnston - Elm Springs, SD
5. Natalie Leisinger - Recluse, WY
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Karli Verhulst - Reva, SD
2. Layni Stevens - St. Lawrence, SD
3. Sawyer Gilbert - Buffalo, SD
4. Landry Haugen - Sturgis, SD
5. Jazz McGirr - Huron, SD
6. Kylee Crago - Belle Fourche, SD
7. Macy Schiley - Meadow, SD
8. Alyssa Lockhart - Oelrichs, SD
9. Tanegai Zilverberg - Holabird, SD
10. Shantell Brewer - Dupree, SD
11. Josi Stevens - St. Lawrence, SD
12. Jacey Hupp - Huron, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Tawny Barry - Carter, SD
2. Sydney Theobald - Ft. Pierre, SD
3. Kelsey Lensegrav - Interior, SD
4. Brylee Grubb - Spearfish, SD
5. Shania Macomber - Whitman, NE
Ladies Breakaway - 98
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Karissa Rayhill - Torrington, WY
2. Sidni Ferguson - Dupree, SD
3. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
4. Brooke Howell - Belle Fourche, SD
5. Brittany Eymer - Spearfish, SD
6. Shayla Howell - Belle Fourche, SD
7. Devin Robinson - Moorcroft, WY
8. Paden Thompson - Yoder, WY
9. Jayda Tibbs - Ft Pierre, SD
10. Jacey Thompson - Yoder, WY
11. Bailey Tibbs - Ft. Pierre, SD
12. Stephanie Miller - New Market, IA
13. Jada Maher - Dickinson, ND
14. Maddee Doerr - Creighton, NE
15. Jessica Holmes - Buffalo, SD
16. Catherine Clayton - Dublin, TX
17. Kristi Steffes - Vale, SD
18. Wregan Brown - Piedmont, SD
19. Kaycee Monnens - Hulett, WY
20. Kailyn Groves - Faith, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Savana Johnston - Elm Springs, SD
2. Shantel Kolb - Belle Fourche, SD
3. Elena Pinckard - Valentine, NE
4. Kaylee Williams - Faith, SD
5. Corey Hart - Mobridge, SD
6. Macy Fuller - Wittmann, AZ
7. Quincy Segelke - Douglas, WY
8. Keanna Hodson - Martin, SD
9. Jacee Williams - Wall, SD
10. Sadie Podzimek - Ludlow, SD
11. Jayme Peterson - Belle Fouche, SD
12. Meza Ham - Shadehill, SD
13. Jessica Ryan - Aladdin, WY
14. Savanna Glaus - Chamberlain, SD
15. Sierra Lee - Rhame, ND
16. Mercedes Williams - Faith, SD
17. Bailey Wicker - Box Elder, SD
18. Taryn Sippel - Box Elder, SD
19. Sage Gabriel - Quinn, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Cedar Jandreau - Kennebec, SD
2. Jaque Peterson - Isabel, SD
3. Tierney Nelson - Faith, SD
4. Tanegai Zilverberg - Holabird, SD
5. Shaina Clifford - Lame Deer, MT
6. Josi Stevens - St. Lawrence, SD
7. Jacey Hupp - Huron, SD
8. Hanna Schmidt - Keldron, SD
9. Jazz McGirr - Huron, SD
10. CY Christensen - Kennebec, SD
11. Megan Steiger - Rapid City, SD
12. Courtney Peters - Hot Springs, SD
13. Shantell Brewer - Dupree, SD
14. Kassidy Caspers - New Underwood, SD
15. Landry Haugen - Sturgis, SD
16. Jayden Hollenbeck - Valentine, NE
17. Lacey Hewitt - Whitewood, SD
18. Tessa Caspers - New Underwood, SD
19. Layna Tibbs - Ft. Pierre, SD
20. Marlene Woodward - Dupree, SD
21. Kecia Miller - Newell, SD
22. Alyssa Lockhart - Oelrichs, SD
23. Taylor Engesser - Spearfish, SD
24. Peggy Garman - Sundance, WY
25. Brenda White - Oelrichs, SD
26. Rayel Livermont - Martin, SD
27. Payton Donnelly - Elk Point, SD
28. Haley Brown - Porcupine, SD
29. Tayla Thorstenson - Eagle Butte, SD
30. Amy Johnson - Reva, SD
31. Talli Pokorny - Bartlett, NE
32. Carissa Zysset - Midland, SD
33. Samantha Fulton - Miller, SD
34. Jenny Belkham - Blunt, SD
35. Patty Jo Burress - Isabel, SD
36. Jenna Fulton - St. Lawrence, SD
37. Sawyer Gilbert - Buffalo, SD
38. Kamira Miller - Newell, SD
39. Kylee Crago - Belle Fourche, SD
40. Bailey Peterson - Dupree, SD
41. Codi Sebastian - Dickinson, ND
42. Jordan Seim - Mott, ND
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Charmane Macomber - Whitman, NE
2. Shania Macomber - Whitman, NE
3. Brooke Nelson - Philip, SD
4. Kelsey Lensegrav - Interior, SD
5. Rachel Tiedeman - Buffalo, WY
6. Reann Crane - Whitewood, SD
7. Brooklyn Hanson - Faith, SD
8. Sydney Theobald - Ft. Pierre, SD
9. Karlie Robertson - Philip, SD
10. Alex (alexis) Christen - Union Center, SD
11. Anna Mae Rosencranz - Belle Fourche, SD
12. Hanna Hostutler - Philip, SD
13. Brylee Grubb - Spearfish, SD
14. Sidney Hanson - Faith, SD
15. Tierny Hamlin - Highmore, SD
16. Shayna Deal - Faith, SD
17. Courtney Dahlgren - Timber Lake, SD
Mixed Team Roping - 36
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Kenley Day - Faith, SD & Trey Fuller - Faith, SD
2. Devin Robinson - Moorcroft, WY & Cole Robinson - Moorcroft, WY
3. Hanna Schmidt - Keldron, SD & Rory Brown - Edgemont, SD
4. Brooke Howell - Belle Fourche, SD & Jarod Bilby - Hammond, MT
5. Shayla Howell - Belle Fourche, SD & Guy Howell - Belle Fourche, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Jayme Peterson - Belle Fouche, SD & Cain Birkeland - Alladin, WY
2. Macy Fuller - Wittmann, AZ & Joe Bassett - Whitman, AZ
3. Taryn Sippel - Box Elder, SD & Ryan Harris - Gillette, WY
4. Natalie Leisinger - Recluse, WY & Wade Monnens - Belle Fourche, SD
5. Keanna Hodson - Martin, SD & Keith Hodson - Martin, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Jenika Arens - Ponca, NE & Rod Brown - Porcupine, SD
2. Tanegai Zilverberg - Holabird, SD & Ora Taton - Rapid City, SD
3. Taylor Engesser - Spearfish, SD & Jace Engesser - Spearfish, SD
4. Brenda White - Oelrichs, SD & Clint Cobb - Red Owl, SD
5. Jacey Hupp - Huron, SD & Wyatt Killion - Huron, SD
6. Sawyer Gilbert - Buffalo, SD & Grey Gilbert - Buffalo, SD
7. Brett Wilcox - Red Owl, SD & Melissa Wilcox - Red Owl, SD
8. Patty Jo Burress - Isabel, SD & Tyan Palmer - Timber Lake, SD
9. Kassidy Caspers - New Underwood, SD & Nichols Caspers - New Underwood, SD
10. Rayel Livermont - Martin, SD & Jade Nelson - Midland, SD
11. Tyler Haugen - Sturgis, SD & Landry Haugen - Sturgis, SD
12. Talli Pokorny - Bartlett, NE & Marty Mcpherson - Piedmont, SD
13. Bailey Peterson - Dupree, SD & Cal Peterson - Dupree, SD
14. Amy Johnson - Reva, SD & Brad Johnson - Reva, SD
15. Lan Fuhrer - Belle Fourche, SD & Kylee Crago - Belle Fourche, SD
16. CY Christensen - Kennebec, SD & Carson Musick - Pierre, SD
17. Layna Tibbs - Ft. Pierre, SD & Zane Tibbs - Ft. Pierre, SD
18. Payton Donnelly - Elk Point, SD & Jon Peterson - Belle Fourche, SD
19. Haley Brown - Porcupine, SD & Martin Walker - Nunda, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Denise Nelson - Midland, SD & Jake Nelson - Creighton, SD
2. Tanielle Arneson - Enning, SD & Tarin Arneson - Enning, SD
3. Charmane Macomber - Whitman, NE & Drew Neuerburg - Whitman, NE
4. Hanna Hostutler - Philip, SD & Jeff Nelson - Philip, SD
5. Alex (alexis) Christen - Union Center, SD & Tee Hale - Union Center, SD
6. Reann Crane - Whitewood, SD & Tommy Crane - Whitewood, SD
7. Tim Nelson - Midland, SD & Brooke Nelson - Philip, SD
Saddle Bronc - 24
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Jake Foster - Quinn, SD
2. Malcom Heathershaw - Quinn, SD
3. Wyatt Schuelke - Opal, SD
4. Louie Brunson - New Underwood, SD
5. Paden Sexton - Bison, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Traded Lockwood - Hermosa, SD
2. Kyler Carmichael - Faith, SD
3. Talon Elshere - Hereford, SD
4. Rowdy Fischbach - Faith, SD
5. Clint Donaldson - Sturgis, SD
6. JD Anderson - Caputa, SD
7. Teigan Clark - Meadow, SD
8. Colton Ward - Three Hills, AB
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Cole Pateneaude - Halliday, ND
2. Traylin Martin - Faith, SD
3. Trey Elshere - Clinton, SD
4. Cash Wilson - Wall, SD
5. Kash Deal - Faith, SD
6. Jace Blackwell - Hermosa, SD
7. Chet Smith - Philip, SD
8. Seth Longbrake - Milesville, SD
9. Colton Miller - Lance Creek, WY
10. Kaden Deal - Eagle Butte, SD
11. Jeremy Meeks - Scenic, SD
Sr. Breakaway - 26
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Les Haugen - Alexander, ND
2. Roy Lemmon - Eagle Butte, SD
3. Fay Jandreau - Highmore, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Lynn Williams - Faith, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Hank Taton - Bison, SD
2. Lynn McNenny - Sturgis, SD
3. Mark Schumacher - Woolsey, SD
4. Steve Klein - Sioux Falls, SD
5. Ora Taton - Rapid City, SD
6. Raymond Tibbs - Ft. Pierre, SD
7. Neal Engesser - Spearfish, SD
8. Gary Zilverberg - Holabird, SD
9. Shawn Carey - Huron, SD
10. JB Lord - Sturgis, SD
11. Lyle Wilcox - Red Owl, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Chuck (charles) Hamlin - Highmore, SD
2. Mike Nelson - Philip, SD
3. Tim Nelson - Midland, SD
4. Glen Hostutler - Midland, SD
5. Chad Hetzel - Lemmon, SD
6. Barry Knippling - Chamberlain, SD
7. Darrell Barry - Belle Fourche, SD
8. Kirk Ford - Sturgis, SD
9. Gerald McInerney - Sundance, WY
10. John Heidler - Opal, SD
11. James (jim) Hale - White Owl, SD
Steer Wrestling - 36
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Bryce Dibbern - Interior, SD
2. Lucas Camac - Kimball, SD
3. Jake Fulton - Valentine, NE
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Joe Ross - Rosebud, SD
2. Calder Johnston - Elm Springs, SD
3. Sterling Lee - Rhame, ND
4. Joe Wilson - Long Valley, SD
5. Carson Johnston - Elm Springs, SD
6. Trig Olson - Prairie City, SD
7. Victor Dennis - Philip, SD
8. Tyler Byrne - Martin, SD
9. Kaiden White Bear - Chamberlain, SD
10. Colbey Steeke - Rhame, ND
11. Cameron Fanning - Olivet, SD
12. Sawyer Strand - Platte, SD
13. Seth Shorb - Hermosa, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Daycen Hunt - Ridgeview, SD
2. Brent Woodward - Dupree, SD
3. Miles Spickelmier - Buffalo, SD
4. Brett Wilcox - Red Owl, SD
5. Carson Good - Long Valley, SD
6. Kody Woodward - Dupree, SD
7. Denton Good - Long Valley, SD
8. Brad Johnson - Reva, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Tye Hale - Red Owl, SD
2. Tee Buress - Piedmont, SD
3. Wynn Schaack - Wall, SD
4. Jace Christiansen - Sioux Falls, SD
5. Cole Trainor - Faith, SD
6. Jason Hapney - Harrold, SD
7. Brayden Burrus - Rapid City, SD
8. Tiegan Spring - Union Center, SD
9. Wyatt Tibbitts - Piedmont, SD
10. Dean Moncur - Piedmont, SD
11. Tee Hale - Union Center, SD
12. Logan Lemmel - Whitewood, SD
Team Penning - 0
Team Roping - 35
1. Fri, August 07 2020, 5:30 PM
1.
Jason Schaffer - Broadus, MT & Cole Robinson - Moorcroft, WY
2. Guy Howell - Belle Fourche, SD & Jarod Bilby - Hammond, MT
3. Cooper White - Hershey, NE & Tucker White - Hershey, NE
4. Cameron Irwin - Buffalo, WY & Rory Brown - Edgemont, SD
5. Cameron Richtor - Quinn, SD & Cass Lytle - Quinn, SD
2. Sat, August 08 2020, 5:30 PM
1.
Wade Monnens - Belle Fourche, SD & Ryan Harris - Gillette, WY
2. Tyler Byrne - Martin, SD & Keith Hodson - Martin, SD
3. Tegan Fite - Hermosa, SD & Tanner Fite - Hermosa, SD
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Daycen Hunt - Ridgeview, SD & Kaden Deal - Eagle Butte, SD
2. JB Lord - Sturgis, SD & Jace Engesser - Spearfish, SD
3. Colby Hetzel - Lemmon, SD & Sam Huffman - Lemmon, SD
4. Trevor Olson - Mud Butte, SD & Payton Pirrung - Hartford, SD
5. Blair Lammers - Hermosa, SD & Bryan Lemmon - Torrington, WY
6. Tyen Palmer - Isabel, SD & Colt Peterson - Isabel, SD
7. Hank Taton - Bison, SD & Ora Taton - Rapid City, SD
8. Cody Hilzendeger - Baldwin, ND & Jd Kirwan - Bone Steele, SD
9. Jon Peterson - Belle Fourche, SD & Cash Hetzel - Lemmon, SD
10. Marty McPherson - Piedmont, SD & Daine Mcnenny - Sturgis, SD
11. Neal Engesser - Spearfish, SD & Jeran Thompson - Spearfish, SD
12. Jade Schmidt - Box Elder, SD & Jade Nelson - Midland, SD
13. Jace Thorstenson - New Underwood, SD & Jeff Thorstenson - New Underwood, SD
14. Troy Wilcox - Red Owl, SD & Brett Wilcox - Red Owl, SD
15. Lan Fuhrer - Belle Fourche, SD & Rance Bowden - Belle Fourche, SD
16. Colton Musick - Pierre, SD & Carson Musick - Pierre, SD
17. Blaze Steffen - Gregory, SD & Riley Hannum - Ft. Pierre, SD
4. Sun, August 09 2020, 1:30 PM
1.
Rio Nutter - Rapid City, SD & Tim Nutter - Rapid City, SD
2. Wyatt Tibbitts - Piedmont, SD & Tracer Olson - White River, SD
3. Jason Thorstenson - Rapid City, SD & Shad Chadwick - Cape Creek, AZ
4. Jason Grubb - Spearfish, SD & Kade Kinghorn - Buffalo, WY
5. Tyler Thiel - Belle Fourche, SD & Zane Rosencranz - Belle Fourche, SD
6. Tim Nelson - Midland, SD & Jake Nelson - Creighton, SD
7. Tucker McDaniel - Midland, SD & Jeff Nelson - Philip, SD
8. Tye Hale - Red Owl, SD & Tee Hale - Union Center, SD
9. Tarin Arneson - Enning, SD & Clint Cobb - Red Owl, SD
10. Jay Mattson - Sturgis, SD & Bodie Mattson - Sturgis, SD
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 0
Jr. Barrel Racing - 0
SRTR - 0
Steer Roping - 7
3S. Sun, August 09 2020, 8:00 AM
1.
Matthew Jones - Midland, SD
2. Chris Reeves - Eagle Butte, SD
3. Ora Taton - Rapid City, SD
4. Rich Marone - Pukwana, SD
5. Hank Taton - Bison, SD
6. Brian Garr - Belle Fourche, SD
7. Dave Marone - Pukwana, SD