San Carlos, AZ
Bareback - 3
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Clifford Williams - Winslow, AZ
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Wyatt Betony - Tonalea, AZ
2. Steven Dewolfe - Buffalo Gap, SD
Barrel Racing - 57
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Hayeden Duboise - Ramah, NM
2. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
3. Jackie Oka - Cardston, AB
4. Jeri Charley Yazzie - Kayenta, AZ
5. Callie Edgewater - Ganado, AZ
6. Traci Worker - Shonto, AZ
7. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
8. Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
9. Mia Wilson - Shiprock, NM
10. Kc Shine Herrera - Scottsdale, AZ
11. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
12. Destinee Dale - Farmington, NM
3S. Sun, Nov 10, 2019 8:00AM
1.
Dana Blacksheep - Peoria, AZ
2. Alexandra Begay - Leupp, AZ
3. Taniah Nez - Ganado, AZ
4. Gaby Whitethorne - Scottsdale, AZ
5. Tiffany Teehee - Claremore, OK
6. Chaise Teehee - Muskogee, OK
7. Rosita Singer - Winslow, AZ
8. Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
9. Sallye Williams - Skiatook, OK
10. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
11. Aiesha Curley - Tohatchi, NM
12. Constance Benally - Leupp, AZ
13. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
14. Leslie Maker - Tahlequah, OK
15. Shelby Roanhorse - Maricopa, AZ
16. Sierra Farland - Tonalea, AZ
17. Savannah Joe - Sacaton, AZ
18. Jennifer Turner - Vinita, OK
19. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
20. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
21. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
22. Tara Seaton - Queen Creek, AZ
23. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
24. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
25. Taliyah Crook - Kingman, AZ
26. Charmaine Kindelay - Peridot, AZ
27. Robyn Holgate - Page, AZ
28. Raynell Holgate - Page, AZ
29. Jeri Pahi - Page, AZ
30. Shania Victor - Bylas, AZ
31. Sierra Hicks - Shonto, AZ
32. Talaya Chavez - Sells, AZ
33. Jodelle Bitloy - Window Rock, AZ
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Devyn Dennison - Tohatchi, NM
2. Bianca Barney - Sanders, AZ
3. Vanessa Begay - Window Rock, AZ
4. Elisha Paul - Window Rock, AZ
5. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
6. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
7. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
8. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
9. Brittany Bird - Cut Bank, MT
10. Justine Doka - Mountain Hills, AZ
11. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
12. Jannon Hale - Ganado, AZ
Bull Riding - 29
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Gabriel Wright - Bylas, AZ
2. Lyle Clark - Kayenta, AZ
3. Wesley Pablo - Kirtland, NM
4. Frank Walker - Fort Apache, AZ
5. Chance Thomas - Window Rock, AZ
6. Latrell Long - Winslow, AZ
7. Cody Rustin - Whiteriver, AZ
8. Ty Goseyun - Cibecue, AZ
9. Maurice Peters - Yatahey, NM
10. Tustin Daye - Lupton, AZ
11. Cain Thomas - Window Rock, AZ
12. Kash Long - Winslow, AZ
13. Heston Zonnie - Kayenta, AZ
14. Dugan Black - Lukachukai, AZ
15. Wade Silversmith - Tohatchi, NM
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Tadd Dictson - Mescalero, NM
2. Wyatt Nez - Flagstaff, AZ
3. Dustin Reidhead - Whiteriver, AZ
4. Tieler Cummings - Henryetta, OK
5. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
6. Ivan S Yazzie - Tohatchi, NM
7. Zechariah Lupe - Whiteriver, AZ
8. Caden Bunch - Tahlequah, OK
9. Brad Moreno - Kayenta, AZ
10. Wyatt Covington - Omak, WA
11. Briar Calico - Oktaka, OK
12. Tom Chee - Denver, CO
13. Timmie Cosay Jr. - Whiteriver, AZ
14. Sean Lewis - Sells, AZ
Calf Roping - 45
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Wade Silversmith - Tohatchi, NM
2. Robert Jr. Lupe - Whiteriver, AZ
3. Joe Dupris - Casa Grande, AZ
4. AJ Haven - Window Rock, AZ
5. James Arviso - Gallup, NM
6. Donovan Yazzie - Brimhall, NM
7. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
8. Roy Begay - Window Rock, AZ
9. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
10. Tom Young - Sells, AZ
11. Jerome Ben - Tsaile, AZ
3S. Sun, Nov 10, 2019 8:00AM
1.
Brad Moreno - Kayenta, AZ
2. Jared Todacheenie - Indian Wells, AZ
3. Beau Grant - Wingate, NM
4. Justin Turner - Vinita, OK
5. Jaken Todacheenie - Indian Wells, AZ
6. Jaxon Clegg - Coweta, OK
7. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ
8. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
9. Corbin Fisher - Ashland, MT
10. Chops Yazzie - Window Rock, AZ
11. Trevor Jim - Shiprock, NM
12. Erik Becenti - Brimhall, NM
13. Jay Guerrero - Wadsworth, NV
14. Gerald Daye - Gallup, NM
15. TY Pablo - Crownpoint, NM
16. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
17. Erich Rogers - Round Rock, AZ
18. Felix Gilbert Jr. - Winslow, AZ
19. Noah Haven - Window Rock, AZ
20. Quinton Inman - Ketchum, OK
21. Casey Green - Warm Springs, OR
22. Tee Jim - Shiprock, NM
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
2. Rawley Ben - Peridot, AZ
3. Garrison Nez - Lukachukai, AZ
4. Benson Charley - Crown Point, NM
5. Cody Roy Hendren - Albuquerque, NM
6. Jr Roach - Claremore, OK
7. Kenny Glasses - Chinle, AZ
8. Allen Charley - Window Rock, AZ
9. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
10. Michael Bates - Tohatchi, NM
11. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
12. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 56
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Arena Ben - Peridot, AZ
2. Jeri Charley Yazzie - Kayenta, AZ
3. Shawna Begay - Window Rock, AZ
4. Colleen Crawler - Morley, AB
5. Tia Stevenson - Crownpoint, NM
6. Simone Richardson - Page, AZ
7. Martina Monroe - Maricopa, AZ
8. Reneille Sells - Chinle, AZ
9. April Pablo - Crown Point, NM
10. Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
11. Destinee Bigman - Phoenix, AZ
12. Mia Wilson - Shiprock, NM
3S. Sun, Nov 10, 2019 8:00AM
1.
Kelci Bends - Cherry Creek, SD
2. Jenna Johnson - Warm Springs, OR
3. Robi Jo Treat - Ketcham, OK
4. Sierra Hicks - Shonto, AZ
5. Kaycee Werdel - Chadron, NE
6. Twila Jones - Tohatchi, NM
7. Raquel Sells - Kayenta, AZ
8. Charmayne Bigman - Tonopah, AZ
9. Sheila Sells - Kayenta, AZ
10. Erin Jones - Chinle, AZ
11. Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
12. Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
13. Arianna Jones - Chinle, AZ
14. Gaby Whitethorne - Scottsdale, AZ
15. Bobbie Riggs - Bapchule, AZ
16. Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
17. Lavina Nez - Gallup, NM
18. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
19. Britany Begaye - Window Rock, AZ
20. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
21. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
22. Shelly Vocu - Ashland, MT
23. Kim Jim - Shiprock, NM
24. Bailey Bates - Tohatchi, NM
25. Aiesha Curley - Tohatchi, NM
26. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
27. Laci K. Begay - Window Rock, AZ
28. Jareth Hale - Ganado, AZ
29. Amy Eagleton - Sallisaw, OK
30. Sierra Farland - Tonalea, AZ
31. Taniah Nez - Ganado, AZ
32. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Kylie Gilbert - Kirtland, NM
2. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
3. Jannon Hale - Ganado, AZ
4. Bianca Barney - Sanders, AZ
5. Vanessa Begay - Window Rock, AZ
6. Elisha Paul - Window Rock, AZ
7. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
8. Brittany Bird - Cut Bank, MT
9. Justine Doka - Mountain Hills, AZ
10. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
11. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
12. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 12
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Brent Becenti - Rock Point, AZ
2. Montana Barlow - Rock Point, AZ
3. Leegene Barlow - Rock Point, AZ
4. Shane Moni-Luk Anderson - Tucson, AZ
5. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
6. Leander Thomas - Holbrook, AZ
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Llewellyn Paul - Shiprock, NM
2. Tom Chee - Denver, CO
3. Jay Joaquin - Sacaton, AZ
4. Bryan Moreno - Kayenta, AZ
5. Creighton Curley - Window Rock, AZ
6. Denver Spotted Bear - Mandaree, ND
Sr. Breakaway - 31
1S. Sat, Nov 9, 2019 9:00AM
1.
Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
2. Gil Richardson - Page, AZ
3. Kenny Welch - Snowflake, AZ
4. Alvin Nosie - San Carlos, AZ
5. Bobbie Riggs - Bapchule, AZ
6. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
7. Hubert Heart Sr. - New Town, ND
8. Calvert Williams - Winslow, AZ
9. Roy Begay - Window Rock, AZ
10. Tia Bruised Head - Scottsdale, AZ
11. Alvin Smith - Crownpoint, NM
12. Woody Smith - Tonopah, AZ
13. Dave Peshlakai - Naschitti, NM
14. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
15. Mervin Packineau - Parshall, ND
16. Jimmy Beatty - White River, AZ
17. Norman Bates - Tohatchi, NM
18. Leon Monroe - Phoenix, AZ
19. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
20. Jacob Antone - Crown Point, NM
21. Shea Enos - Scottsdale, AZ
22. Simon Hooke - San Carlos, AZ
23. Art Sells - Chinle, AZ
24. ED Harry - Wadsworth, NV
25. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
26. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
27. Ickes Benallie - Tohatchi, NM
28. Ralph Williams - Skiatook, OK
29. Robie Inman - Ketchum, OK
30. Robert Joe - La Plata, NM
31. Gus Vaile - Babb, MT
Steer Wrestling - 23
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Robert Jr. Lupe - Whiteriver, AZ
2. John Colliflower Iv - Cardston, AB
3. Julius Figueroa - Winslow, AZ
4. Brandon Bates - Winslow, AZ
5. Donovan Yazzie - Brimhall, NM
6. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
7. Derek Azure - Harlem, MT
8. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
9. Matt Jodie - Churchrock, NM
10. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
11. Sheridan Jodie - Church Rock, NM
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Kyle Smith - Crownpoint, NM
2. Ethan Randall - Peridot, AZ
3. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
4. Wacey Real Bird - Garryowen, MT
5. Samson Valentino - Farmington, NM
6. Quinton Inman - Ketchum, OK
7. Michael Bates - Tohatchi, NM
8. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
9. Marshall Allen - Sheep Springs, NM
10. Sam Sumpter - Chinle, AZ
11. Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
12. Rian Conway - Wickenberg, AZ
Team Penning - 0
Team Roping - 85
2. Sat, Nov 9, 2019 1:30PM
1.
Mervin Packineau - Parshall, ND & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
2. Destree Yazzie - Chinle, AZ & Malachi Pablo - Bloomfield, NM
3. Truman Begay - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
4. Simon Hooke - San Carlos, AZ & Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ
5. James Arviso - Gallup, NM & James Begay Jr. - Winslow, AZ
6. Victor Upshaw Jr. - San Carlos, AZ & Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ
7. Trey Begay - Tuba City, AZ & Cody Lansing - Cortez, CO
8. Malcolm Hooke - San Carlos, AZ & Simon Hooke - San Carlos, AZ
9. Dwight Sells - Chinley, AZ & Clint Harry - Porterville, CA
10. James Arviso - Gallup, NM & Cody Lansing - Cortez, CO
11. Trey Begay - Tuba City, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
12. Dwight Sells - Chinley, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
3S. Sun, Nov 10, 2019 8:00AM
1.
Gerald Daye - Gallup, NM & William Benally - Taylor, AZ
2. Wacey Real Bird - Garryowen, MT & Brandon Armajo - Lodge Grass, MT
3. Wawa Ben - Peridot, AZ & Anthony Holmes - San Carlos, AZ
4. Brittin Shirley - Snow Flake, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
5. Kyrel Lupe - Whiteriver, AZ & Emilius Lupe - Whiteriver, AZ
6. Britt Williams - Page, AZ & Marlin Manson - Page, AZ
7. Brooks Dahozy - Warm Springs, OR & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
8. Skyler Nosie - San Carlos, AZ & Anthony Holmes - San Carlos, AZ
9. Reno Stoebner - Bastrop, TX & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
10. Marlin Manson - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
11. Reno Stoebner - Bastrop, TX & Brooks Dahozy - Warm Springs, OR
12. Skyler Nosie - San Carlos, AZ & Wawa Ben - Peridot, AZ
13. Jay Guerrero - Wadsworth, NV & Wesley Joe - Sacaton, AZ
14. Monte Dan - Rock Point, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
15. Bahe Henio - Pinehall, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
16. Britt Williams - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
17. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
18. Robie Inman - Ketchum, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
19. Wacey Real Bird - Garryowen, MT & Corbin Fisher - Ashland, MT
20. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
21. Lucius Sells - Chinle, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
22. Jon Arviso - Gallup, NM & Bahe Henio - Pinehall, NM
23. Colin Begay - Tempe, AZ & Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
24. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ
25. Bryan Sells - Chinle, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
26. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Casey Green - Warm Springs, OR
27. Brad Moreno - Kayenta, AZ & Corbin Fisher - Ashland, MT
28. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
29. Clancy Clifford - Porcupine, SD & Michael Williams - Lukachukai, AZ
30. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
31. AJ Ben - San Carlos, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
32. TY Vaile - Babb, MT & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
33. Colin Begay - Tempe, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
34. Clifford Williams - Winslow, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
35. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
36. TY Vaile - Babb, MT & Brandon Armajo - Lodge Grass, MT
37. Erik Becenti - Brimhall, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
38. Ethan Randall - Peridot, AZ & Kyle Kindelay - Peridot, AZ
39. Lucius Sells - Chinle, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
40. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
41. John Boyd Iii - Kayenta, AZ & Tyson Charley - Crownpoint, NM
42. Gene Curtis - McDermitt, NV & Ed Harry - Wadsworth, NV
43. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
44. Clifford Williams - Winslow, AZ & Michael Williams - Lukachukai, AZ
45. Jared Todacheenie - Indian Wells, AZ & Jaken Todacheenie - Indian Wells, AZ
46. John Boyd Iii - Kayenta, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
47. Dennis Begay - Brimhall, NM & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
48. Edward Hawley - Surprise, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
49. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Casey Green - Warm Springs, OR
50. Bryan Sells - Chinle, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
51. AJ Ben - San Carlos, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
52. Jon Arviso - Gallup, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
53. Justin Turner - Vinita, OK & Clint Harry - Porterville, CA
54. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
55. Dennis Begay - Brimhall, NM & James Begay Jr. - Winslow, AZ
56. Erik Becenti - Brimhall, NM & Jay Becenti - Brimhall, NM
57. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Ed Harry - Wadsworth, NV
58. Jay Guerrero - Wadsworth, NV & Gene Curtis - McDermitt, NV
59. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
60. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
61. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
4. Sun, Nov 10, 2019 1:00PM
1.
Rance Nez - Chinle, AZ & Tyson Charley - Crownpoint, NM
2. Trey Nez - Chinle, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
3. Rawley Ben - Peridot, AZ & Clay Gunshows - Lodge Grass, MT
4. Dee Randall - Peridot, AZ & Ethan Randall - Peridot, AZ
5. Monte Dan - Rock Point, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
6. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
7. Rawley Ben - Peridot, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
8. Terry Doka - Fountain Hills, AZ & Clay Gunshows - Lodge Grass, MT
9. Dee Randall - Peridot, AZ & Kyle Kindelay - Peridot, AZ
10. Trey Nez - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
11. Rance Nez - Chinle, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
12. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 9
1S. Sat, Nov 9, 2019 9:00AM
1.
Wawa Ben - Peridot, AZ
2. Tieler Cummings - Henryetta, OK
3. Kolt Tom - Lupton, AZ
4. O'Dey Tom - Lupton, AZ
5. Caden Bunch - Tahlequah, OK
6. Colby Segay - Window Rock, AZ
7. Chance Thomas - Window Rock, AZ
8. Kenyon Rogers - Peridot, AZ
9. Coil Watchman - Whiteriver, AZ
Jr. Breakaway - 21
1S. Sat, Nov 9, 2019 9:00AM
1.
JJ Dickson - Leupp, AZ
2. Coil Watchman - Whiteriver, AZ
3. Abilgale Bencenti - Shonto, AZ
4. Autumn Farland - Tonalea, AZ
5. Logan Vocu - Ashland, MT
6. Noah Haven - Window Rock, AZ
7. JW Boyd - Kayenta, AZ
8. Wyatt Earle - Window Rock, AZ
9. Michael Williams - Lukachukai, AZ
10. Colben Kinlecheenie - Winslow, AZ
11. Trail Yazzie - Chinle, AZ
12. Savannah Joe - Sacaton, AZ
13. Sonnaya Upshaw - San Carlos, AZ
14. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
15. Colby Segay - Window Rock, AZ
16. Wawa Ben - Peridot, AZ
17. TY Vaile - Babb, MT
18. Lucas Edgewater - Ganado, AZ
19. Kayden Stevenson - Crownpoint, NM
20. Kadin Jodie - Churchrock, NM
21. Twister Jim - Shiprock, NM
Jr. Barrel Racing - 26
1S. Sat, Nov 9, 2019 9:00AM
1.
Traci Worker - Shonto, AZ
2. Savannah Joe - Sacaton, AZ
3. Adoncia James - Ganado, AZ
4. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
5. Angelina Begay - Leupp, AZ
6. Jayanna White - Ganado, AZ
7. Ramona Ianneo - Poterville, CA
8. Kyra Teehee - Muskogee, OK
9. Cauleen Segay - Window Rock, AZ
10. Kamron Gilbert - Kirtland, NM
11. Waci-Jo Cook - Ganado, AZ
12. Boe Maggie Calico - Oktaha, OK
13. Alexandra Begay - Leupp, AZ
14. Rosalinda Ben - Peridot, AZ
15. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
16. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
17. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
18. Zayla Aguilar - Chinle, AZ
19. Julia Begay - Leupp, AZ
20. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
21. Baylee O'Leary - Cocord, OK
22. Taliyah Crook - Kingman, AZ
23. Ashley Lawrence - Ashland, MT
24. Gracie Alcott - Winslow, AZ
25. Abilgale Bencenti - Shonto, AZ
26. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
SRTR - 35
1S. Sat, Nov 9, 2019 9:00AM
1.
Hubert Heart Sr. - New Town, ND & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
2. Gil Richardson - Page, AZ & Dave Peshlakai - Naschitti, NM
3. Carl Begay - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
4. Kenny Welch - Snowflake, AZ & Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ
5. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
6. Gil Richardson - Page, AZ & Alvin Smith - Crownpoint, NM
7. Ralph Williams - Skiatook, OK & Frank Lawrence - Whittman, AZ
8. Mervin Packineau - Parshall, ND & Frank Whitecalfe - Garrison, ND
9. Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
10. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
11. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
12. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Bennie Bitsui - Indian Wells, AZ
13. Mervin Packineau - Parshall, ND & Frank Lawrence - Whittman, AZ
14. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
15. Dee Randall - Peridot, AZ & Simon Hooke - San Carlos, AZ
16. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
17. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Jimmy Beatty - White River, AZ
18. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
19. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
20. Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ & Simon Hooke - San Carlos, AZ
21. Keith Goseyun - Bylas, AZ & Dee Randall - Peridot, AZ
22. Robert Joe - La Plata, NM & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM
23. Woody Smith - Tonopah, AZ & Albert Nez - Page, AZ
24. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
25. Johnathan Nez - Albuquerque, NM & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM
26. Larry Willie - Winslow, AZ & Howard Begay - Chambers, AZ
27. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Bennie Bitsui - Indian Wells, AZ
28. Larry Willie - Winslow, AZ & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
29. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Albert Nez - Page, AZ
30. Leon Monroe - Phoenix, AZ & Jimmy Beatty - White River, AZ
31. Robie Inman - Ketchum, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
32. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Woody Smith - Tonopah, AZ
33. Johnathan Nez - Albuquerque, NM & Calvert Williams - Winslow, AZ
34. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Ed Harry - Wadsworth, NV