Page, AZ
Bareback - 8
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
J.R. Chino - Mescalero, NM
2. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
3. Clifford Williams - Winslow, AZ
4. Ryan Nez Bitsui - Chinle, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Earl Tsosie Jr. - Window Rock, AZ
2. Kyle Ray - Lukackukai, AZ
3. Clay Ramone - Kirtland, NM
4. Delvecchio Kaye - Round Rock, AZ
Barrel Racing - 63
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
JC Hawk - Scottsdale, AZ
2. Constance Benally - Leupp, AZ
3. Alexandra Begay - Leupp, AZ
4. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
5. Callie Edgewater - Ganado, AZ
6. Jeri C Yazzie - Kayenta, AZ
7. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
8. Geneva Tsouhlarkis - Crownpoint, NM
9. Chaise Teehee - Muskogee, OK
10. Leslie Maker - Tahlequah, OK
11. Jannon Hale - Ganado, AZ
12. Kash Pablo - Crown Point, NM
13. Robyn Holgate - Page, AZ
14. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
15. Tariah Yazzie - Crown Point, NM
16. Blaezi Calico - Oktaha, OK
17. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
18. Ashley Whatley - Hennepin, OK
19. Mia Wilson - Shiprock, NM
20. Deedee Daswood - Gallup, NM
21. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
22. Deven Sells - Chinle, AZ
23. Erin Jones - Chinle, AZ
24. Savannah Joe - Sacaton, AZ
25. Ashten Tibbles - Skiatook, OK
26. Shelby Roanhorse - Maricopa, AZ
27. Traci Worker - Shonto, AZ
28. Taniah Nez - Ganado, AZ
29. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
30. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
31. Tara Seaton - Queen Creek, AZ
32. Reneille Sells - Chinle, AZ
33. Boe Maggie Calico - Oktaha, OK
34. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
35. Pam Williams - Skiatook, OK
36. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
37. Jareth Hale - Ganado, AZ
38. Taliyah Crook - Kingman, AZ
39. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
40. Sallye Williams - Skiatook, OK
41. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
42. Sierra Farland - Tonalea, AZ
43. Heather Williams - Lukachukai, AZ
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Hayeden Duboise - Ramah, NM
2. Misty Begaye - Mesa, AZ
3. Tekayle Bitsilly - Tsaile, AZ
4. Ginger Cohea - Skiatook, OK
5. Destinee Dale - Farmington, NM
6. Michelle Smith - Window Rock, AZ
7. Erynne Sells - Tonalea, AZ
8. Kaelah Benally - Kirtland, NM
9. Shelby Rocke - Page, AZ
10. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Tammy Daswood - Churchrock, NM
2. Amanda Not Afraid - Crow Agency, MT
3. Raynell Holgate - Page, AZ
4. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
5. Destinee Bigman - Phoenix, AZ
6. Summer Tracy - Churchrock, NM
7. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
8. Vanessa Begay - Window Rock, AZ
9. Kendra Paul - Shiprock, NM
10. Kyra Teehee - Muskogee, OK
Bull Riding - 33
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Randall Holgate - Page, AZ
2. Dugan Black - Lukachukai, AZ
3. Wesley Pablo - Kirtland, NM
4. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
5. Marshall Jim - Tonalea, AZ
6. Caden Bunch - Tahlequah, OK
7. Frank Walker - Fort Apache, AZ
8. Heston Zonnie - Kayenta, AZ
9. Casey Fredericks - Lame Deer, MT
10. Aaron Clark - Kayenta, AZ
11. Tieler Cummings - Henryetta, OK
12. Tadd Dictson - Mescalero, NM
13. Lyle Clark - Kayenta, AZ
14. Timmie Cosay Jr. - Whiteriver, AZ
15. Zechariah Lupe - Whiteriver, AZ
16. Cauy Begay - Kayenta, AZ
17. Cody Jesus - Window Rock, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Ethan Smith - Ponderosa, NM
2. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
3. Dustin Reidhead - Whiteriver, AZ
4. Tustin Daye - Lupton, AZ
5. Julius Y. Begay - Shiprock, NM
6. Kdawg Smedley - Okeechobee, FL
7. Lane Granger - Tuba City, AZ
8. Kyle Tessay - Whiteriver, AZ
9. Latrell Long - Winslow, AZ
10. Slick Phelps - Porcupine, SD
11. Skye Joaquin - Sacaton, AZ
12. Ivan S Yazzie - Tohatchi, NM
13. Adriano Morgan - Bloomfield, NM
14. Hernald John - Lukachukai, AZ
15. Rory Billie - Winslow, AZ
16. Maurice Peters - Yatahey, NM
Calf Roping - 35
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Jerome Ben - Tsaile, AZ
2. Dakotah Bitsui - Flora Vista, NM
3. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
4. Donovan Yazzie - Brimhall, NM
5. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ
6. Beau Grant - Wingate, NM
7. Marvin Tolth - Farmington, NM
8. Quinton Inman - Ketchum, OK
9. Gerald Daye - Gallup, NM
10. Jared Todacheenie - Indian Wells, AZ
11. Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
12. Allen Charley - Window Rock, AZ
13. Benson Charley - Crown Point, NM
14. Kordale Secody - Page, AZ
15. TY Pablo - Crownpoint, NM
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Tyrel Richardson - Page, AZ
2. Michael Bates - Tohatchi, NM
3. Felix Gilbert Jr. - Winslow, AZ
4. Aj Haven - Window Rock, AZ
5. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
6. Dontre' Goff - Tulsa, OK
7. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
8. Kenny Glasses - Chinle, AZ
9. Erik Becenti - Brimhall, NM
10. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Garrison Nez - Lukachukai, AZ
2. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
3. Roy Begay - Window Rock, AZ
4. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
5. Cota Nahkai - Shiprock, NM
6. Tyler Etsitty - Kayenta, AZ
7. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
8. Tyrine Alcott - Winslow, AZ
9. Tee Jim - Shiprock, NM
10. Kee Etsitty - Many Farms, AZ
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 61
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Sierra Farland - Tonalea, AZ
2. Bobbie Riggs - Bapchule, AZ
3. Tia Stevenson - Crownpoint, NM
4. Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
5. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
6. Deedee Daswood - Gallup, NM
7. Lindsey Begay - Kykotsmovi, AZ
8. Joni Begay - Chinle, AZ
9. Twila Jones - Tohatchi, NM
10. Jannon Hale - Ganado, AZ
11. Jeri C Yazzie - Kayenta, AZ
12. Erin Jones - Chinle, AZ
13. Mia Wilson - Shiprock, NM
14. Tamara Smith - Wynona, OK
15. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
16. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
17. JC Hawk - Scottsdale, AZ
18. Raquel Sells - Kayenta, AZ
19. Laci K. Begay - Window Rock, AZ
20. Michele Morris - Tohatchi, NM
21. Leah Platero - Fruitland, NM
22. Laurel Jones - Blue Gap, AZ
23. Lavina Nez - Gallup, NM
24. Shea Tolino - Gallup, NM
25. Raynell Holgate - Page, AZ
26. Kendyl Hutton - Sperry, OK
27. Jareth Hale - Ganado, AZ
28. Kash Pablo - Crown Point, NM
29. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
30. Arianna Jones - Chinle, AZ
31. Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
32. Kc Shine Herrera - Scottsdale, AZ
33. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
34. Bailey Bates - Tohatchi, NM
35. April Pablo - Crown Point, NM
36. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
37. Taniah Nez - Ganado, AZ
38. Reneille Sells - Chinle, AZ
39. Jessica Todacheenie - Indian Wells, AZ
40. Tariah Yazzie - Crown Point, NM
41. Martina Monroe - Maricopa, AZ
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
2. Kelly Fowler - Tucson, AZ
3. Joncelita Begay - Chinle, AZ
4. Shelby Rocke - Page, AZ
5. Aiesha Curley - Tohatchi, NM
6. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
7. Erynne Sells - Tonalea, AZ
8. Michelle Smith - Window Rock, AZ
9. Nyera Yazzie - Brimhal, NM
10. Misty Begaye - Mesa, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Vanessa Begay - Window Rock, AZ
2. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
3. Kim Jim - Shiprock, NM
4. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
5. Sheila Sells - Kayenta, AZ
6. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
7. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
8. Destinee Bigman - Phoenix, AZ
9. Elisha Paul - Window Rock, AZ
10. Henly Black - Shonto, AZ
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 14
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Robert Burbank - Gallup, NM
2. Montana Barlow - Rock Point, AZ
3. Wyatt Grant - Pacific, WA
4. Joe Scott Jr - Madras, OR
5. Joe Scott Iii - Madras, OR
6. Jake Hodge - Winslow, AZ
7. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Soshane Kee - Many Farms, AZ
2. Skye Joaquin - Sacaton, AZ
3. Creighton Curley - Window Rock, AZ
4. Llewellyn Paul - Shiprock, NM
5. Jay Joaquin - Sacaton, AZ
6. T.O Yazzie - Aneth, UT
7. Antonio Yazzie - Aneth, UT
Sr. Breakaway - 32
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Kenny Welch - Tuba City, AZ
2. Howard Begay - Chambers, AZ
3. Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ
4. Ralph Williams - Skiatook, OK
5. Karl Dennison - Tohatchi, NM
6. Ickes Benallie - Tohatchi, NM
7. Robie Inman - Ketchum, OK
8. Randy Little - Flagstaff, AZ
9. Albert Nez - Page, AZ
10. Gil Richardson - Page, AZ
11. Leon Monroe - Phoenix, AZ
12. Bob Joseph - Oakdale, CA
13. Garry Harrison - Chinle, AZ
14. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
15. Jacob Antone - Crown Point, NM
16. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
17. Gary Bahe - Chinle, AZ
18. Art Sells - Chinle, AZ
19. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
20. Alvin Smith - Crownpoint, NM
21. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
22. Woody Smith - Tonopah, AZ
23. Robert Joe - La Plata, NM
24. Tia Bruised Head - Scottsdale, AZ
25. Melvin Jackson - St Michaels, AZ
26. Dave Peshlakai - Naschitti, NM
27. Alfred Bates Jr. - Crownpoint, NM
28. Johnson Stevenson - Kirtland, NM
29. Norman Bates - Tohatchi, NM
30. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
31. Marvin Tolth - Farmington, NM
32. ED Harry - Wadsworth, NV
Steer Wrestling - 22
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK
2. Kornell Begay - Chinle, AZ
3. Jacob Antone - Crown Point, NM
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Ashkie Antone - Chinle, AZ
2. Sam Sumpter - Chinle, AZ
3. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
4. Brandon Bates - Winslow, AZ
5. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
6. Benny Yazzie - Coyote Canyon, NM
7. Rian Conway - Wickenberg, AZ
8. Kyle Smith - Crownpoint, NM
9. Michael Bates - Tohatchi, NM
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Cota Nahkai - Shiprock, NM
2. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
3. Marshall Allen - Sheep Springs, NM
4. Hollis Jodie - Winslow, AZ
5. Sheridan Jodie - Church Rock, NM
6. Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
7. Matt Jodie - Churchrock, NM
8. Byron Murphy - Crown Point, NM
9. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
10. Randy Claw - Chinle, AZ
Team Penning - 0
Team Roping - 65
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Ty Toledo - Bloomfield, NM
2. Kyran Tsosie - Page, AZ & Jeremiah Fat - Page, AZ
3. Clayton Slick - Crown Point, NM & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
4. Lamor Joe - Kaibeto, AZ & Jeremiah Fat - Page, AZ
5. Clayton Slick - Crown Point, NM & Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
6. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
7. Bryan Sells - Chinle, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
8. Darryl Monroe - Page, AZ & Andrae Beard - Montezuma Creek, UT
9. Monte Dan - Rock Point, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
10. Travis Thom - Schurz, NV & Chance Hunter - Chinle, AZ
11. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
12. Monte Dan - Rock Point, AZ & Tyson Charley - Crownpoint, NM
13. Derrick Begay - Winslow, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
14. Bryan Sells - Chinle, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
15. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
16. Truman Begay - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
17. Gerald Daye - Gallup, NM & Kordale Secody - Page, AZ
18. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Lyle Ben - Window Rock, AZ
19. Quinton Inman - Ketchum, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
20. Clifford Williams - Winslow, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
21. Darryl Monroe - Page, AZ & Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
22. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
23. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
24. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
25. Jared Todacheenie - Indian Wells, AZ & Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
26. Quinton Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
27. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
28. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
29. Truman Begay - Tuba City, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
30. Edward Hawley - Surprise, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
31. Travis Thom - Schurz, NV & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
32. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
33. Shariff Sells - Kayenta, AZ & Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
34. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
35. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
36. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Denton Begay - Many Farms, AZ
37. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
38. Derrick Begay - Winslow, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
39. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
40. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
41. Shariff Sells - Kayenta, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
42. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ed Harry - Wadsworth, NV
43. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
44. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Bahe Henio - Pinehall, NM
45. Gerald Daye - Gallup, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Chuck Sells - Rough Rock, AZ & Wacey Brady - Kirtland, NM
2. Britt Williams - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
3. Marlin Manson - Page, AZ & Britt Williams - Page, AZ
4. Erik Becenti - Brimhall, NM & Destree Yazzie - Chinle, AZ
5. Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Wacey Brady - Kirtland, NM
6. Marlin Manson - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
7. Erik Becenti - Brimhall, NM & Jay Becenti - Brimhall, NM
8. Chuck Sells - Rough Rock, AZ & Chance Hunter - Chinle, AZ
9. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
10. Ronnie Ben - Window Rock, AZ & Lyle Ben - Window Rock, AZ
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Danielle Lowman - Gilbert, AZ
2. Cota Nahkai - Shiprock, NM & Malachi Pablo - Bloomfield, NM
3. Dwight Sells - Chinley, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
4. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Kyle Woody - Mesa, AZ
5. Kyran Tsosie - Page, AZ & Andrae Beard - Montezuma Creek, UT
6. Colin Begay - Phoenix, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
7. Dwight Sells - Chinley, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
8. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Scooter Garcia - Churchrock, NM
9. John W. Bahe - Chinle, AZ & Kory Yazzie - Chinle, AZ
10. Bahe Henio - Pinehall, NM & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 6
2. Sat, May 11 2019 7:00PM
1.
Richard Johnson - White River, AZ
2. Tieler Cummings - Henryetta, OK
3. Caden Bunch - Tahlequah, OK
3. Sun, May 12 2019 1:00PM
1.
O'Dey Tom - Lupton, AZ
2. Kailar Charley - Winslow, AZ
3. Kolt Tom - Lupton, AZ
Jr. Breakaway - 17
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Cody Tallsalt - Kayenta, AZ
2. Sierra Farland - Tonalea, AZ
3. Michael Williams - Lukachukai, AZ
4. Micah Slivers - Ganado, AZ
5. Noah Haven - Window Rock, AZ
6. Colben Kinlecheenie - Winslow, AZ
7. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
8. Kadin Jodie - Churchrock, NM
9. Janae Todacheenie - Indian Wells, AZ
10. Trey Nez - Chinle, AZ
11. Trail Yazzie - Chinle, AZ
12. Bianca Barney - Sanders, AZ
13. Kayden Stevenson - Crownpoint, NM
14. Lucas Edgewater - Ganado, AZ
15. Lane B Bitsilly - Tsaile, AZ
16. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
17. Wyatt Earle - Window Rock, AZ
Jr. Barrel Racing - 18
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Kamron Gilbert - Kirtland, NM
2. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
3. Kyra Teehee - Muskogee, OK
4. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
5. Bianca Barney - Sanders, AZ
6. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
7. Taliyah Crook - Kingman, AZ
8. Kenzi Fox - Hays, MT
9. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
10. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
11. Zayla Aguilar - Chinle, AZ
12. Ari Black - Shonto, AZ
13. Savannah Joe - Sacaton, AZ
14. Alexandra Begay - Leupp, AZ
15. Traci Worker - Shonto, AZ
16. Boe Maggie Calico - Oktaha, OK
17. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
18. Sierra Farland - Tonalea, AZ
SRTR - 29
1S. Sat, May 11 2019 8:00AM
1.
Larry Willie - Winslow, AZ & Ralph Williams - Skiatook, OK
2. Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
3. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Norman Bates - Tohatchi, NM
4. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
5. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Ed Harry - Wadsworth, NV
6. Gil Richardson - Page, AZ & Alvin Smith - Crownpoint, NM
7. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
8. Woody Smith - Tonopah, AZ & Wesley Joe - Sacaton, AZ
9. Robert Joe - La Plata, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
10. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Howard Begay - Chambers, AZ
11. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
12. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
13. Robie Inman - Ketchum, OK & Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
14. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
15. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Albert Nez - Page, AZ
16. Gary Bahe - Chinle, AZ & Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ
17. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ed Harry - Wadsworth, NV
18. Dave Peshlakai - Naschitti, NM & Alvin Smith - Crownpoint, NM
19. Gil Richardson - Page, AZ & Garry Harrison - Chinle, AZ
20. Calvert Williams - Winslow, AZ & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM
21. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
22. Leon Monroe - Phoenix, AZ & Norman Bates - Tohatchi, NM
23. Carl Begay - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
24. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Howard Begay - Chambers, AZ
25. Melvin Jackson - St Michaels, AZ & Calvert Williams - Winslow, AZ
26. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
27. Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ & Fritz Roanhorse - Window Rock, AZ
28. Woody Smith - Tonopah, AZ & Albert Nez - Page, AZ
29. Robert Joe - La Plata, NM & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM