Okmulgee, OK
Bareback - 11
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Jacoby Johns - Okeechobee, FL
2. Clifford Williams - Winslow, AZ
3. Rodney Begay - Rock Point, AZ
4. Tyrick Wilson - Chinle, AZ
5. Lyle Tibbitts - Kyle, SD
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Cam Bruised Head - Standoff, AB
2. J.R. Chino - Mescalero, NM
3. Ryan Nez Bitsui - Chinle, AZ
4. Jayco Roper - Oktaha, OK
5. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
6. Jeff Johnson - Tulsa, OK
Barrel Racing - 60
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Tammy Lawhorn - Checotah, OK
2. Ashlie Withrow - Henryetta, OK
3. Alexandra Begay - Leupp, AZ
4. Piper Brown - Henryetta, OK
5. Ashten Tibbles - Skiatook, OK
6. Pam Williams - Skiatook, OK
7. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Biscuit Ross - Skiatook, OK
2. Kasi Prather - Ochelata, OK
3. Ashley Whatley - Hennepin, OK
4. Stacy Bacon - Idabel, OK
5. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
6. Madeline Smallwood - Antlers, OK
7. Jacey Frederick - Sallisaw, OK
8. Savannah Fish - Harrah, OK
9. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
10. Tekayle Bitsilly - Tsaile, AZ
11. Taniah Nez - Ganado, AZ
12. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
13. Mollie Bassett - Vinita, OK
14. Mandy Griffith - Vinita, OK
15. Odessa Smith - Castle, OK
16. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
17. Kendra Paul - Shiprock, NM
18. Misty Begaye - Ganado, AZ
19. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
20. Kristen Delaney - Kansas, OK
21. Maggie Passmore - Rose, OK
22. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
23. Tamara Smith - Wynona, OK
24. Nicki Cornelius - Springtown, TX
25. Sherri Lucas - Ochelata, OK
26. Ginger Cohea - Skiatook, OK
27. Sallye Williams - Skiatook, OK
28. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
29. Cyiah Avila - Clewiston, FL
30. Leslie Maker - Tahlequah, OK
31. Brandy Begay - Chinle, AZ
32. Jennifer Turner - Vinita, OK
33. Bobbi Jo Crooch - Checotah, OK
34. Katie Miller - Fletcher, OK
35. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
36. Savannah Joe - Sacaton, AZ
37. Kynder Starr - Catoosa, OK
38. Ahnie Jumper - Clewiston, FL
39. Kash Pablo - Crown Point, NM
40. Kade Bettelyoun - Pine Ridge, SD
41. Alexis Howell - Wynona, OK
42. Taci Flinn - Newman Grove, NE
43. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
44. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
45. Duaneah Wheeler - White Swan, WA
46. Wiwinu Mills - White Swan, WA
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Tiffany Teehee - Claremore, OK
2. Jareth Hale - Ganado, AZ
3. Deven Sells - Chinle, AZ
4. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
5. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
6. Kelsey Anderson - Sperry, OK
7. Jannon Hale - Ganado, AZ
Bull Riding - 26
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Wyatt Rogers - Tahlequah, OK
2. Tustin Daye - Lupton, AZ
3. Heston Zonnie - Kayenta, AZ
4. Ivan S Yazzie - Tohatchi, NM
5. Lane Granger - Tuba City, AZ
6. Hernald John - Lukachukai, AZ
7. Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
8. Shawn Shorty - Crown Point, NM
9. Hayden Harris - Hulbert, OK
10. Dugan Black - Lukachukai, AZ
11. Ethan Smith - Ponderosa, NM
12. Chance Thomas - Window Rock, AZ
13. Cain Thomas - Window Rock, AZ
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Lyle Clark - Kayenta, AZ
2. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
3. Tadd Dictson - Mescalero, NM
4. Brad Moreno - Kayenta, AZ
5. Frank Walker - Fort Apache, AZ
6. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
7. Caden Bunch - Tahlequah, OK
8. Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
9. Dustin Reidhead - Whiteriver, AZ
10. Ty Toadlena - Gallup, NM
11. Aaron Clark - Kayenta, AZ
12. Briar Calico - Oktaka, OK
13. Tieler Cummings - Henryetta, OK
Calf Roping - 58
1S. Fri, June 21 2019 8:00AM
1.
Felix Gilbert Jr. - Winslow, AZ
2. Quinton Inman - Ketchum, OK
3. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
4. Jaxon Clegg - Coweta, OK
5. Cody Roy Hendren - Albuquerque, NM
6. Jeff Morrison - Chelsea, OK
7. Beau Grant - Wingate, NM
8. Dontre' Goff - Tulsa, OK
9. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
10. Chase Crane - Broken Arrow, OK
11. Tylen Layton - Copan, OK
12. Brady Williams - Stephenville, TX
13. James Arviso - Gallup, NM
14. Kenny Glasses - Chinle, AZ
15. Justin Dan - Checotah, OK
16. AJ Haven - Window Rock, AZ
17. Dale Fullbright - Muskogg, OK
18. Troy Dingman - Pryor, OK
19. Walt White - Bartlesville, OK
20. Nathan Hughes - Colcord, OK
21. Colt Miller - Fletcher, OK
22. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
23. Steve Brickey - Tahlequah, OK
24. Benson Charley - Crown Point, NM
25. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
26. Levi Jackson - Eufaula, OK
27. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
28. Clay White - Bartlesville, OK
29. Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
30. Naha Jumper - Clewison, FL
31. Michael Bates - Tohatchi, NM
32. Jake Parker - Sperry, OK
33. Laron Johnson - Bixby, OK
34. Gerald Daye - Gallup, NM
35. Norman Mitchell - Hulbert, OK
36. Jeremy Pike - Porter, OK
37. Aaron Johnson - Morris, OK
38. Cota Nahkai - Shiprock, NM
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Erik Becenti - Brimhall, NM
2. Dustin Bassett - Vinita, OK
3. Allen Hartness - Locust Grove, OK
4. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
5. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
6. TY Pablo - Crownpoint, NM
7. Jeremy Barkhalter - Eufaula, OK
8. Blair Burk - Durant, OK
2. Fri, June 21 2019 7:00PM Sect 2
1.
Allen Charley - Window Rock, AZ
2. Chuck Morgan - Comanche, OK
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Roy Begay - Window Rock, AZ
2. Tyler Sherrick - Welch, 0K
3. Twister Smith - Jones, OK
4. Dylan Moore - Rose, OK
5. Cameron Ousley - Muskogee, OK
6. Thomas Smith - Barnsdall, OK
7. Blaine Mitchell - Chinle, AZ
8. Brad Moreno - Kayenta, AZ
9. Blake Tatham - Pryor, OK
10. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 48
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Bobbie Riggs - Bapchule, AZ
2. Piper Brown - Henryetta, OK
3. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
4. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
5. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
6. Raquel Sells - Kayenta, AZ
7. Kendyl Hutton - Sperry, OK
8. Emma Skinner - Belle Plain, KS
9. Laci K. Begay - Window Rock, AZ
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Kylie Gilbert - Kirtland, NM
2. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
3. Laurel Jones - Blue Gap, AZ
4. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
5. Erin Jones - Chinle, AZ
6. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
7. Leah Platero - Fruitland, NM
8. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
9. Tia Stevenson - Crownpoint, NM
10. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
11. Sallye Williams - Skiatook, OK
12. Arianna Jones - Chinle, AZ
13. Latasha Long - Crownpoint, NM
14. Misty Begaye - Ganado, AZ
15. Twila Jones - Tohatchi, NM
16. Kade Bettelyoun - Pine Ridge, SD
17. Ahnie Jumper - Clewiston, FL
18. Mollie Bassett - Vinita, OK
19. Mitzi Houser - Copan, OK
20. Kasi Prather - Ochelata, OK
21. Halle Tatham - Pryor, OK
22. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
23. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
24. Bailey Bates - Tohatchi, NM
25. Chelsey Samuel - Chinle, AZ
26. Tamara Smith - Wynona, OK
27. Charlcie Gatewood - Welch, OK
28. Kash Pablo - Crown Point, NM
29. Taniah Nez - Ganado, AZ
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Kelsey Anderson - Sperry, OK
2. Randi Stanley - Wagoner, OK
3. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
4. Michele Morris - Tohatchi, NM
5. Tiffany Teehee - Claremore, OK
6. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
7. Jannon Hale - Ganado, AZ
8. Jareth Hale - Ganado, AZ
9. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
10. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 14
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Soshane Kee - Many Farms, AZ
2. Llewellyn Paul - Shiprock, NM
3. Montana Barlow - Rock Point, AZ
4. Leegene Barlow - Rock Point, AZ
5. Robert Burbank - Gallup, NM
6. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Byron Bruised Head - Standoff, AB
2. Antonio Yazzie - Aneth, UT
3. Colton Goad - Enid, OK
4. Cole Elshere - Faith, SD
5. Brent Becenti - Rock Point, AZ
6. T.O Yazzie - Aneth, UT
7. Creighton Curley - Window Rock, AZ
8. Bryan Moreno - Kayenta, AZ
Sr. Breakaway - 30
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
2. Robie Inman - Ketchum, OK
3. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
4. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
5. Brady Williams - Stephenville, TX
6. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
7. Chuck Morgan - Comanche, OK
8. Jim Qualls - Sperry, OK
9. Karl Dennison - Tohatchi, NM
10. Dick Foreman - Oaks, OK
11. Keith Parker - Sperry, OK
12. G.R. Carter - Okc, OK
13. Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ
14. Doyle Bacon - Boswell, OK
15. Allen Hartness - Locust Grove, OK
16. Norman Bates - Tohatchi, NM
17. Mick Foreman - Rose, OK
18. Howard Edmundson - Henryetta, OK
19. Gary Bahe - Chinle, AZ
20. ED Harry - Wadsworth, NV
21. Mindy Fish - Harrah, OK
22. Kyle Braudrick - Caddo, OK
23. Boop Williams - Skiatook, OK
24. Johnson Stevenson - Kirtland, NM
25. Dan Tedrick - Pryor, OK
26. Mitzi Houser - Copan, OK
27. Nick Goad - Enid, OK
28. Sallye Williams - Skiatook, OK
29. Ralph Williams - Skiatook, OK
30. Art Sells - Chinle, AZ
Steer Wrestling - 29
1S. Fri, June 21 2019 8:00AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK
2. Chase Crane - Broken Arrow, OK
3. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
4. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
5. Sam Sumpter - Chinle, AZ
6. Steve Brickey - Tahlequah, OK
7. Dan Tedrick - Pryor, OK
8. Michael Bates - Tohatchi, NM
9. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Bradley McGee - Muskogee, OK
2. Chris Brown - Muskogee, OK
3. Benny Yazzie - Coyote Canyon, NM
4. Roshon Jones - Boley, OK
5. Wyatt Rogers - Tahlequah, OK
6. Brandon Bates - Winslow, AZ
7. Jeremy Barkhalter - Eufaula, OK
8. Martin Lang - Beggs, OK
9. Howard Edmundson - Henryetta, OK
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Byron Murphy - Crown Point, NM
2. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
3. Samson Valentino - Farmington, NM
4. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
5. Tyron Tsosie - Crownpoint, NM
6. Cameron Ousley - Muskogee, OK
7. Kyle Smith - Crownpoint, NM
8. Weston Taylor - Perryton, TX
9. Traden Anderson - Hanna, OK
10. Josh Anderson - Hanna, OK
11. Boo Fullbright - Muskogg, OK
Team Penning - 0
Team Roping - 79
1S. Fri, June 21 2019 8:00AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK & Dustin Buffer - Colcord, OK
2. Truman Begay - Tuba City, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
3. Quinton Inman - Ketchum, OK & Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
4. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Scott Daily - Arkcity, KS
5. Westley Benally - Many Farms, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
6. Colt Braden - Dewey, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
7. Colt Miller - Fletcher, OK & Nathan Hughes - Colcord, OK
8. Thompson Berryhill - Talala, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
9. Mike Bacon - Boswell, OK & Jessen James - Meyers, OK
10. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Coleman Proctor - Pryor, OK
11. Jake Cooper - Watts, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
12. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
13. Gerald Daye - Gallup, NM & Andrae Beard - Montezuma Creek, UT
14. Mike Bacon - Boswell, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
15. Colt Braden - Dewey, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
16. Ben Foreman - Oaks, OK & Boop Williams - Skiatook, OK
17. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
18. Jake Cooper - Watts, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
19. Rance Nez - Chinle, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
20. Jaden Trimble - Coffeyville, KS & Scott Daily - Arkcity, KS
21. Rance Nez - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
22. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
23. Ben Foreman - Oaks, OK & Dustin Buffer - Colcord, OK
24. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Naha Jumper - Clewison, FL
25. Josh Jumper - Clewiston, FL & Ed Harry - Wadsworth, NV
26. Justin Turner - Vinita, OK & Coleman Proctor - Pryor, OK
27. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
28. James Arviso - Gallup, NM & Myles John - Indian Wells, AZ
29. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
30. Darryl Monroe - Page, AZ & Andrae Beard - Montezuma Creek, UT
31. Trey Nez - Chinle, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
32. James Arviso - Gallup, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
33. Darryl Monroe - Page, AZ & Kyle Little - Chinle, AZ
34. Thompson Berryhill - Talala, OK & Jessen James - Meyers, OK
35. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
36. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
37. Colt Miller - Fletcher, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
38. Trey Nez - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
39. Josh Jumper - Clewiston, FL & Naha Jumper - Clewison, FL
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Bryan Sells - Chinle, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
2. Jon Arviso - Gallup, NM & Wilbert Nez - Chinle, AZ
3. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
4. Bahe Henio - Pinehall, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
5. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
6. Dwight Sells - Chinley, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
7. Ralph Williams - Skiatook, OK & Boop Williams - Skiatook, OK
8. Erik Becenti - Brimhall, NM & Jay Becenti - Brimhall, NM
9. Pepper Smith - Tahlequah, OK & Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
10. Dwight Sells - Chinley, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
2. Fri, June 21 2019 7:00PM Sect 2
1.
Erik Becenti - Brimhall, NM & Destree Yazzie - Chinle, AZ
2. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
3. Clifford Williams - Winslow, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
4. Clayton Slick - Crown Point, NM & Allen Charley - Window Rock, AZ
5. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
6. Clayton Slick - Crown Point, NM & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
7. Danny Houser - Copan, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
8. Edward Hawley - Surprise, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
9. Bahe Henio - Pinehall, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
10. Jon Arviso - Gallup, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Cale Markham - Vinita, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
2. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
3. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Thomas Smith - Barnsdall, OK
4. Roy Begay - Window Rock, AZ & Danielle Lowman - Gilbert, AZ
5. Monte Dan - Rock Point, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
6. Reno Stoebner - Bastrop, TX & Scooter Garcia - Churchrock, NM
7. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
8. Scooter Garcia - Churchrock, NM & Allen Charley - Window Rock, AZ
9. Monte Dan - Rock Point, AZ & Tyson Charley - Crownpoint, NM
10. G.R. Carter - Okc, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
4. Sat, June 22 2019 7:00PM Sect 2
1.
Eric Flurry - Sallisaw, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
2. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Danielle Lowman - Gilbert, AZ
3. Jay Becenti - Brimhall, NM & Rooster Yazzie - Brimhall, NM
4. Cale Markham - Vinita, OK & Thomas Smith - Barnsdall, OK
5. Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Corey Charley - Albuquerque, NM
6. Twister Smith - Jones, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
7. Colin Begay - Phoenix, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
8. G.R. Carter - Okc, OK & Twister Smith - Jones, OK
9. Colin Begay - Phoenix, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
10. Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Malachi Pablo - Bloomfield, NM
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 5
2. Fri, June 21 2019 7:00PM
1.
Chance Thomas - Window Rock, AZ
4. Sat, June 22 2019 7:00PM
1.
Tieler Cummings - Henryetta, OK
2. Cauy Betony - Tonalea, AZ
3. Lane B Bitsilly - Tsaile, AZ
4. Caden Bunch - Tahlequah, OK
Jr. Breakaway - 21
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Trey Nez - Chinle, AZ
2. Blake Tatham - Pryor, OK
3. Noah Haven - Window Rock, AZ
4. Caleb Peper - Adair, OK
5. Wyatt Earle - Window Rock, AZ
6. James Arviso - Gallup, NM
7. Trail Yazzie - Chinle, AZ
8. Grady Gatewood - Welch, OK
9. Briar Tune - Vinita, OK
10. Payton Dingman - Pryor, OK
11. Garrett Bacon - Boswell, OK
12. Kayden Stevenson - Crownpoint, NM
13. Lane B Bitsilly - Tsaile, AZ
14. JW Boyd - Kayenta, AZ
15. Michael Williams - Lukachukai, AZ
16. Tieler Cummings - Henryetta, OK
17. Caden Bunch - Tahlequah, OK
18. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
19. Bianca Barney - Sanders, AZ
20. Dodge Hogan - Pryor, OK
21. Canaan Jumper - Clewiston, FL
Jr. Barrel Racing - 23
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Jernie Roper - Oktaha, OK
2. Angelina Begay - Leupp, AZ
3. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
4. Maggie Passmore - Rose, OK
5. Waci-Jo Cook - Ganado, AZ
6. Kelsey Peper - Adair, OK
7. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
8. Kayla Bacon - Idabel, OK
9. Harlea Adams - Checotah, OK
10. Adoncia James - Ganado, AZ
11. Taci Flinn - Newman Grove, NE
12. Julia Begay - Leupp, AZ
13. Cyiah Avila - Clewiston, FL
14. Kylie Dodson - Tonalea, AZ
15. Jewel Crawford - Niotaze, KS
16. Savanna Adams - Checotah, OK
17. Canaan Jumper - Clewiston, FL
18. Payton Zodrow - Tahlequah, OK
19. Savannah Joe - Sacaton, AZ
20. Bianca Barney - Sanders, AZ
21. Kelsey Gillin - Ronan, MT
22. Alexandra Begay - Leupp, AZ
23. Jayanna White - Ganado, AZ
SRTR - 28
3S. Sat, June 22 2019 8:00AM
1.
Robie Inman - Ketchum, OK & Jim Qualls - Sperry, OK
2. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
3. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
4. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
5. Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
6. Mick Foreman - Rose, OK & Doyle Bacon - Boswell, OK
7. Danny Houser - Copan, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
8. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Norman Bates - Tohatchi, NM
9. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
10. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
11. Jack Foreman - Bixby, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
12. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
13. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Norman Bates - Tohatchi, NM
14. Carl Begay - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
15. David Bacon - Boswell, OK & Doyle Bacon - Boswell, OK
16. Mick Foreman - Rose, OK & Kyle Braudrick - Caddo, OK
17. Gary Bahe - Chinle, AZ & Henery Dodson Sr. - Tonalea, AZ
18. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Ed Harry - Wadsworth, NV
19. David Bacon - Boswell, OK & Kyle Braudrick - Caddo, OK
20. Jack Foreman - Bixby, OK & Dick Foreman - Oaks, OK
21. Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
22. Bruce Davis - Oaks, OK & Randy Dirteater - Tahlequah, OK
23. G.R. Carter - Okc, OK & Boop Williams - Skiatook, OK
24. Ben Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
25. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Randy Dirteater - Tahlequah, OK
26. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
27. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
28. Jim Qualls - Sperry, OK & Howard Edmundson - Henryetta, OK