Okmulgee, OK
Bareback - 9
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Jayco Roper - Oktaha, OK
2. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
3. Ryan Nez Bitsui - Chinle, AZ
4. Kyle Charley - Lukachukai, AZ
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
J.R. Chino - Mescalero, NM
2. Steven Dewolfe - Buffalo Gap, SD
3. Earl Tsosie Jr. - Window Rock, AZ
4. Clifford Williams - Winslow, AZ
5. Cody Parker - Park Hill, OK
Barrel Racing - 66
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Laci Woodward - Coweta, OK
2. Bobbi Jo Crooch - Checotah, OK
3. Chalon Lefebre - Bloomfield, NM
4. Ashley Whatley - Hennepin, OK
5. Tammy Lawhorn - Checotah, OK
6. Geneva Tsouhlarkis - Crownpoint, NM
7. Micaela Carlile - Tehlequah, OK
8. Leslie Maker - Tahlequah, OK
9. Michelle Lance - Pauls Valley, OK
10. Alexis Howell - Wynona, OK
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Kasi Prather - Ochelata, OK
2. Kendyl Hutton - Nowata, OK
3. Jessie Jones - Tahlequah, OK
4. Kelsy Cunningham - Stuart, OK
5. Phannette Gray - Ridgeview, SD
6. Jannon Hale - Ganado, AZ
7. Alexandra Begay - Indian Wells, AZ
8. Baylie Bowzer - Vinita, OK
9. Roqui Lee - Fruitland, NM
10. Jayci Braudrick - Bokchito, OK
11. JC Hawk - Scottsdale, AZ
12. Stephanie Proctor - Pryor, OK
13. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
14. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
15. Mollie Bassett - Vinita, OK
16. Ashlie Withrow - Henryetta, OK
17. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
18. Constance Benally - Indian Wells, AZ
19. Kaycee Werdel - Chadron, NE
20. Raynell Holgate - Page, AZ
21. Chaise Teehee - Muskogee, OK
22. Ginger Cohea - Skiatook, OK
23. Piper Brown - Henryetta, OK
24. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
25. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
26. Alexandra Thompson - Lukachukai, AZ
27. Aubry Rae Mauldin - McAlester, OK
28. Kesse Deal - Dupree, SD
29. Taniah Nez - Ganado, AZ
30. Mia Wilson - Shiprock, NM
31. Jareth Hale - Ganado, AZ
32. Janae Hogan - Pryor, OK
33. Sloan Anderson - White Horse, SD
34. Jennifer Turner - Vinita, OK
35. Katie Garen - Fletcher, OK
36. Tamara Smith - Wynona, OK
37. Mandy Griffith - Vinita, OK
38. Kynder Starr - Catoosa, OK
39. Kelsey Anderson - Sperry, OK
40. Kash Pablo - Crown Point, NM
41. Deven Sells - Chinle, AZ
42. Summer Tracy - Churchrock, NM
43. Sherri Lucas - Ochelata, OK
44. Keleigh Lee - Fruitland, NM
45. Sallye Williams - Skiatook, OK
46. Josey Walker - Council Hill, OK
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Kelsey Spurlock - Inola, OK
2. Haleigh Cone - Bunch, OK
3. Kila Dalton - Collinsville, OK
4. Alicia Buffer - Jay, OK
5. Tiffany Teehee - Claremore, OK
6. Callie Edgewater - Ganado, AZ
7. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
8. Kristen Delaney - Kansas, OK
9. Brandie Inman - Nowata, OK
10. Allyson Skaggs - Sapulpa, OK
Bull Riding - 18
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Hernald John - Lukachukai, AZ
2. Wyatt Rogers - Tahlequah, OK
3. Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
4. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
5. Julius Y. Begay - Shiprock, NM
6. Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
7. Izzy Gonnie - Pine Hill, NM
8. Tustin Daye - Lupton, AZ
9. Bradford Heath - Billings, MT
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Landon Parrish - Brimhall, NM
2. Nathan Labor - Kiowa, OK
3. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
4. Chance Thomas - Window Rock, AZ
5. Dugan Black - Lukachukai, AZ
6. Archie Becenti - Ft. Defiance, AZ
7. Hershel Gilmore John - Weleetka, OK
8. Wade Silversmith - Tohatchi, NM
9. Cain Thomas - Window Rock, AZ
Calf Roping - 51
1S. Fri, June 22 2018 8:00AM
1.
Anthony Craig - Okmulgee, OK
2. Beau Grant - Wingate, NM
3. Tylen Layton - Copan, OK
4. Norman Mitchell - Hulbert, OK
5. Jamel Goff - Tulsa, OK
6. Michael Bates - Tohatchi, NM
7. Colt Miller - Fletcher, OK
8. Gerald Daye - Gallup, NM
9. Dillon Sherrick - Welch, OK
10. Calgry Smith - Haskell, OK
11. Nathan Hughes - Colcord, OK
12. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
13. Dale Fullbright - Muskogee, OK
14. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
15. Jaxon Clegg - Coweta, OK
16. TY Miller - Tahleqoeh, OK
17. Justin Dan - Checotah, OK
18. Kee Etsitty - Many Farms, AZ
19. Dustin Bassett - Vinita, OK
20. Clay Holz - Niobrara, NE
21. Allen Charley - Window Rock, AZ
22. Benson Charley - Crown Point, NM
23. Zalin Edwards - Pawnuska, OK
24. Quinton Inman - Ketchum, OK
25. Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
26. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
27. Jeremy Penny - Tulsa, OK
28. Tee Jim - Shiprock, NM
29. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
30. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
31. Todd Flinn - Newman Grove, NE
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Jesse Chase - Mandaree, ND
2. Clay White - Okmulgee, OK
3. Chase Crane - Broken Arrow, OK
4. Levi Jackson - Eufaula, OK
5. Walt White - Owasso, OK
6. Jake Parker - Sperry, OK
7. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
8. Blair Burk - Durant, OK
9. Allen Hartness - Locust Grove, OK
10. Steve Brickey - Tahlequah, OK
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Cameron Ousley - Muskogee, OK
2. Travis Fisher - Beggs, OK
3. Tre' Goff - Tulsa, OK
4. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
5. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
6. Dalton Lafalier - Bartlett, KS
7. Brandon McLemore - Gracemont, OK
8. Howard Edmundson - Henryetta, OK
9. Roy Begay - Window Rock, AZ
10. Laron Johnson - Morris, OK
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 56
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Serena Dahozy - Window Rock, AZ
2. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
3. Kortney McReynolds - Jones, OK
4. Chalon Lefebre - Bloomfield, NM
5. Cassidy Kelly - Sulpher, OK
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Arianna Jones - Chinle, AZ
2. Tamara Smith - Wynona, OK
3. Renee Tolino - Gallup, NM
4. Lavina Willie - Gallup, NM
5. Deedee Daswood - Gallup, NM
6. Mia Wilson - Shiprock, NM
7. Rikki Velasquez - White River, AZ
8. Charlcie Gatewood - Welch, OK
9. Piper Brown - Henryetta, OK
10. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
11. Phannette Gray - Ridgeview, SD
12. Kesse Deal - Dupree, SD
13. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
14. Joncelita Tso - Chinle, AZ
15. Sloan Anderson - White Horse, SD
16. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
17. Tomie Peterson - Parade, SD
18. Keleigh Lee - Fruitland, NM
19. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
20. Shea Tolino - Gallup, NM
21. Kash Pablo - Crown Point, NM
22. Addee Carder - Miami, OK
23. Mollie Bassett - Vinita, OK
24. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
25. Roqui Lee - Fruitland, NM
26. Twila Jones - Tohatchi, NM
27. JC Hawk - Scottsdale, AZ
28. Lynelle Etsitty - Fruitland, NM
29. Kaycee Werdel - Chadron, NE
30. Halle Tatham - Pryor, OK
31. Randi Stanley - Wagoner, OK
32. Tonya Tolino - Gallup, NM
33. Erin Jones - Chinle, AZ
34. April Pablo - Crown Point, NM
35. Kasi Prather - Ochelata, OK
36. Taniah Nez - Ganado, AZ
37. Sallye Williams - Skiatook, OK
38. Kelsey Anderson - Sperry, OK
39. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
40. Kylee Jo Carder - Miami, OK
41. Kendyl Hutton - Nowata, OK
42. Jayci Braudrick - Bokchito, OK
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Brooke McLemore - Lawton, OK
2. Michele Morris - Tohatchi, NM
3. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
4. Tiffany Teehee - Claremore, OK
5. Latasha Long - Crownpoint, NM
6. Kim Jim - Shiprock, NM
7. Amy Eagleton - Sallisaw, OK
8. Emma Skinner - Belle Plain, KS
9. Laci K. Begay - Window Rock, AZ
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 9
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Vince Tsosie - Fruitland, NM
2. Colton Goad - Enid, OK
3. Gulley Finnell - Pryor, OK
4. Llewellyn Paul - Shiprock, NM
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Kaden Deal - Eagle Butte, SD
2. Cole Pateneaude - Halliday, ND
3. Seth Longbrake - Milesville, SD
4. Jeremy Meeks - Scenic, SD
5. Creighton Curley - Window Rock, AZ
Sr. Breakaway - 25
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Ralph Williams - Skiatook, OK
2. Marty Jandreau - Kennebec, SD
3. Shea Enos - Scottsdale, AZ
4. Howard Begay - Chambers, AZ
5. Bruce Davis - Oaks, OK
6. Allen Hartness - Locust Grove, OK
7. Howard Edmundson - Henryetta, OK
8. Dick Foreman - Oaks, OK
9. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
10. Kyle Braudrick - Bokchito, OK
11. G.V. Gulager - Tahlequah, OK
12. Chuck Morgan - Comanche, OK
13. Karl Dennison - Tohatchi, NM
14. Sallye Williams - Skiatook, OK
15. Short Foreman - Oaks, OK
16. Norman Bates - Tohatchi, NM
17. Doyle Bacon - Boswell, OK
18. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
19. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
20. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
21. Keith Parker - Sperry, OK
22. Robie Inman - Ketchum, OK
23. Greg Mitchell - Hulbert, OK
24. Joel Maker - Tahlequah, OK
25. Tommy Jr. Nez - Shiprock, NM
Steer Wrestling - 37
1S. Fri, June 22 2018 8:00AM
1.
Brandon Bates - Winslow, AZ
2. Blevyns Jumper - Clewistown, FL
3. Kyle Smith - Crownpoint, NM
4. Calgry Smith - Haskell, OK
5. Tyron Tsosie - Crownpoint, NM
6. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
7. Joe Ross - Millboro, SD
8. Quinton Inman - Ketchum, OK
9. Bradley McGee - Muskogee, OK
10. Joe Wilson - Martin, SD
11. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
12. Marshall Allen - Sheepsprings, NM
13. Kevin Thompson - Crown Point, NM
14. Michael Bates - Tohatchi, NM
15. Chris Brown - Muskogee, OK
16. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
17. Lawrence Thompson, Jr. - Muskogee, OK
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Martin Lang - Beggs, OK
2. Chase Crane - Broken Arrow, OK
3. Kyle Thompson - Crownpoint, NM
4. Roshon Jones - Boley, OK
5. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
6. Sheridan Jodie - Church Rock, NM
7. Jeremiah Jodie - Mulholland Well, NM
8. Benny Yazzie - Coyote Canyon, NM
9. Steve Brickey - Tahlequah, OK
10. Matt Jodie - Churchrock, NM
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Casey Stone - Sallisaw, OK
2. Cameron Ousley - Muskogee, OK
3. Jordan Wiseman - Weatherford, OK
4. Johnny Jones - Midwest City, OK
5. Howard Edmundson - Henryetta, OK
6. Kornell Begay - Chinle, AZ
7. Neale Howell - Bunch, OK
8. Mike Burgess - Haskell, OK
9. Boo Fullbright - Muskogee, OK
10. Samson Valentino - Farmington, NM
Team Penning - 0
Team Roping - 72
1S. Fri, June 22 2018 8:00AM
1.
Marlin Manson - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
2. Britt Williams - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
3. Danielle Lowman - Gilbert, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
4. TY Miller - Tahleqoeh, OK & Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
5. Kyle Little - Chinle, AZ & Danielle Lowman - Gilbert, AZ
6. Marlin Manson - Page, AZ & Britt Williams - Page, AZ
7. Justin Turner - Vinita, OK & Clint Harry - Porterville, CA
8. Cody Ben - Tohatchi, NM & Lyle Ben - Window Rock, AZ
9. Derrick Begay - Winslow, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
10. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Scooter Garcia - Churchrock, NM
11. Jake Cooper - Watts, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
12. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Chance Hunter - Chinle, AZ
13. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
14. Jake Cooper - Watts, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
15. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
16. Mike Jones - Tahlequah, OK & Randy Dirteater - Tahlequah, OK
17. Derrick Begay - Winslow, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
18. John W. Bahe - Chinle, AZ & Jerome Chee - Leupp, AZ
19. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Chance Hunter - Chinle, AZ
20. Quinton Inman - Ketchum, OK & Hazen Herrera - Claremore, OK
21. Scott Buffer - Carl Junction, MO & Dustin Buffer - Jay, OK
22. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Hazen Herrera - Claremore, OK
23. Quinton Inman - Ketchum, OK & Nathan Hughes - Colcord, OK
24. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
25. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
26. Ronnie Ben - Window Rock, AZ & Lyle Ben - Window Rock, AZ
27. Clay Holz - Niobrara, NE & Todd Flinn - Newman Grove, NE
28. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
29. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Tyler Sam - Chinle, AZ
30. Luke Line - Copan, OK & Briar Tune - Vinita, OK
31. Scott Buffer - Carl Junction, MO & Rio Esquibel - Edna, KS
32. Jon Arviso - Gallup, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
33. Justin Turner - Vinita, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
34. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Steve Romo - Ft. Mcdowell, AZ
35. Jon Arviso - Gallup, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
36. John W. Bahe - Chinle, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
37. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
38. Kyle Little - Chinle, AZ & Tyler Sam - Chinle, AZ
39. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
40. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Alvin Willie - Gamero, NM
41. Cody Ben - Tohatchi, NM & Ronnie Ben - Window Rock, AZ
42. Dennis Begay - Ft. Wingate, NM & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
43. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
44. Colin Begay - Chinle, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
45. Mike Bacon - Boswell, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
46. Dennis Begay - Ft. Wingate, NM & Rudy Yazzie - Window Rock, AZ
47. Justin Sroufe - Colcord, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
48. TY Miller - Tahleqoeh, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
49. Mike Bacon - Boswell, OK & Clint Harry - Porterville, CA
50. Justin Sroufe - Colcord, OK & Rio Esquibel - Edna, KS
51. Brandon McLemore - Gracemont, OK & Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
52. Bryan Sells - Laplata, NM & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
2. Fri, June 22 2018 7:00PM
1.
Dwight Sells - St. Michaels, AZ & Kevin Yazzie - Chinle, AZ
2. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
3. Dwight Sells - St. Michaels, AZ & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
4. Reno Stoebner - Bastrop, TX & Scooter Garcia - Churchrock, NM
5. Colin Begay - Chinle, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
6. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
7. Nelson Long - Gallup, NM & Alvin Willie - Gamero, NM
8. Reno Stoebner - Bastrop, TX & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
9. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
10. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
4. Sat, June 23 2018 7:00PM
1.
Bryan Sells - Laplata, NM & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
2. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
3. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Rudy Yazzie - Window Rock, AZ
4. Clifford Williams - Winslow, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
5. Clifford Williams - Winslow, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
6. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
7. Coda Myers - Sulpher, OK & Carter Gurrola - Admore, OK
8. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
9. Edward Hawley - Surprise, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
10. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
Over 40 CR - 0
JRSteer - 6
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Kasen Johnson - Mandaree, ND
2. Tieler Cummings - Henryetta, OK
3. Brayden Lewis - Siloam Springs, AR
4. Boots Coyote Runs - Crow Agency, MT
5. Chance Thomas - Window Rock, AZ
6. Dylan Bradford - Selby, SD
Jr. Breakaway - 22
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Tylon Tsosie - Crownpoint, NM
2. James Arviso - Gallup, NM
3. Dodge Hogan - Pryor, OK
4. Trail Yazzie - Chinle, AZ
5. Mia Wilson - Shiprock, NM
6. Talan Cummins - Lodge Grass, MT
7. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT
8. Audrey Fish - Wellston, OK
9. Mollie Bassett - Vinita, OK
10. Charlcie Gatewood - Welch, OK
11. Caleb Peper - Adair, OK
12. Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
13. Dex Dotson - Tahlequah, OK
14. Lucas Edgewater - Ganado, AZ
15. Blake Tatham - Pryor, OK
16. Tyler Kash Fish - Harrah, OK
17. Halle Tatham - Pryor, OK
18. Luke Line - Copan, OK
19. Briar Tune - Vinita, OK
20. Tayzen Cummings - Henryetta, OK
21. Cooper Massey - Adair, OK
22. Tieler Cummings - Henryetta, OK
Jr. Barrel Racing - 21
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Harlea Adams - Checotah, OK
2. Paislee Powell - Kinta, OK
3. Audrey Fish - Wellston, OK
4. Julia Begay - Indian Wells, AZ
5. Maggie Passmore - Rose, OK
6. Savanna Adams - Checotah, OK
7. Alexandra Begay - Indian Wells, AZ
8. Robyn Holgate - Page, AZ
9. Mia Wilson - Shiprock, NM
10. Halle Tatham - Pryor, OK
11. Fallon Jones - Tohatchi, NM
12. Aubry Rae Mauldin - McAlester, OK
13. Payton Zodrow - Tahlequah, OK
14. Jacey Frederick - Sallisaw, OK
15. Jewel Crawford - Niotaze, KS
16. Ginger Cohea - Skiatook, OK
17. Ramona Ianneo - Poterville, CA
18. Ashley Walker - Council Hill, OK
19. Mollie Bassett - Vinita, OK
20. Kyra Teehee - Muskogee, OK
21. Charlcie Gatewood - Welch, OK
SRTR - 32
3S. Sat, June 23 2018 8:00AM
1.
Mick Foreman - Rose, OK & Short Foreman - Oaks, OK
2. Mick Foreman - Rose, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
3. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
4. Robie Inman - Ketchum, OK & G.V. Gulager - Tahlequah, OK
5. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Howard Begay - Chambers, AZ
6. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
7. Johnny Cox - Bokoshe, OK & Dwight Graham - Sallisaw, OK
8. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
9. Carl Begay - Leuoo, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
10. Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
11. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK
12. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
13. Jack Foreman - Bixby, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
14. Bruce Davis - Oaks, OK & G.V. Gulager - Tahlequah, OK
15. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Howard Begay - Chambers, AZ
16. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Dwight Graham - Sallisaw, OK
17. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Lexy Terry - Crownpoint, NM
18. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM
19. David Bacon - Boswell, OK & Doyle Bacon - Boswell, OK
20. Bruce Davis - Oaks, OK & Randy Dirteater - Tahlequah, OK
21. Kyle Braudrick - Bokchito, OK & Doyle Bacon - Boswell, OK
22. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
23. David Bacon - Boswell, OK & Kyle Braudrick - Bokchito, OK
24. Carl Begay - Leuoo, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
25. Larry Willie - Winslow, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
26. Jack Foreman - Bixby, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
27. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
28. Dick Foreman - Oaks, OK & Short Foreman - Oaks, OK
29. Johnathan Nez - Albuquerque, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
30. Johnny Cox - Bokoshe, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK
31. Johnathan Nez - Albuquerque, NM & Leonard Nez - To' Hajiilee, NM
32. Ben Foreman - Oaks, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK