Okmulgee, OK
Bareback - 11
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Whystle Joe - Round Rock, AZ
2. J.R. Chino - Mescalero, NM
3. Kirby Spencer - Holbrook, AZ
4. Ryan Nez Bitsui - Chinle, AZ
5. Jacoby Johns - Okeechobee, FL
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Kelsey Nordvold - Pierre, SD
2. Tyrick Wilson - Chinle, AZ
3. Tom Chee - Denver, CO
4. Kyle Charley - Lukachukai, AZ
5. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
6. Jacob Todechine - Gallup, NM
Barrel Racing - 42
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Sierra Farland - Tonalea, AZ
2. Savannah Palmore - Refugio, TX
3. Tammy Lawhorn - Checotah, OK
4. Emersyn Stacy - Black River Falls, WI
5. Whitney Jefferson - Okmulgee, OK
6. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
7. Kelsey Dictson - Mescalero, NM
8. Kyanne Stephens - Biggs, OK
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Aryzona Cummings - Henryetta, OK
2. Kylie Gilbert - Farmington, NM
3. Jodelle Bitloy - Navajo, NM
4. Jennifer Turner - Vinita, OK
5. Kellie Stuckey - Beggs, OK
6. Savannah Fish - Harrah, OK
7. Sallye Williams - Skiatook, OK
8. Jadee Hall - Stuart, OK
9. Alexandra Benally-Begay - Leupp, AZ
10. Chloe Blossom - Oaks, OK
11. Malyka Muller - Peralta, NM
12. JC Hawk - Scottsdale, AZ
13. Ashlie Withrow - Henryetta, OK
14. Memphis Cleveland - Black River Falls, WI
15. Gabriyelle Irving - Pierre, SD
16. Autumn Farland - Tonalea, AZ
17. Piper Brown - Henryetta, OK
18. Boogie Johns - Okeechobee, FL
19. Baylee O'Leary - Colcord, OK
20. Raynell Holgate - Page, AZ
21. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
22. Roqui Lee - Fruitland, NM
23. Gracie Alcott - Winslow, AZ
24. Kalgary Johns - Okeechobee, FL
25. Tara Seaton - Queen Creek, AZ
26. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
27. Alicia Zodrow - Tahlequah, OK
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Tiffany Teehee - Claremore, OK
2. Michelle Lance - Henryetta, OK
3. Alexis Howell - Wynona, OK
4. Kaitlyn Prentice - Bokchito, OK
5. Jaylie Roper Roberson - Oktaha, OK
6. Jalee Wilcox - Clewiston, FL
7. Celeste Charley - Whiteriver, AZ
Bull Riding - 29
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Jacob Yazzie - Jenks, OK
2. Tyrell Harvey - Rock Point, AZ
3. Cody Rustin - Whiteriver, AZ
4. Jaquez Antonio - Whiteriver, AZ
5. Jerrison Begay - Houck, AZ
6. Kash Long - Winslow, AZ
7. Kirby Spencer - Holbrook, AZ
8. Colbert Yazzie - Kayenta, AZ
9. Heston Zonnie - Kayenta, AZ
10. Jacob Todechine - Gallup, NM
11. Amber Toledo - Tonalea, AZ
12. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
13. Noah Thomas - Whiteriver, AZ
14. Smiley Wylie - Winslolw, AZ
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Korwin Kinlicheenie - St. Michaels, AZ
2. Jeremy Begay - Round Rock, AZ
3. Mika Clark - Window Rock, AZ
4. Zachary Pete - Keams Canyon, AZ
5. Tell Pearman - Eagle Butte, SD
6. Kolt Tom - Lupton, AZ
7. Jesse Andis - Crownpoint, NM
8. Dugan Black - Lukachukai, AZ
9. Tom Chee - Denver, CO
10. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
11. Kelsey Nordvold - Pierre, SD
12. Tony Shirley - Ganado, AZ
13. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
14. O'Dey Tom - Lupton, AZ
15. Drekell Johnson - Chinle, AZ
Calf Roping - 38
1S. Fri, June 24 2022, 8:00 AM
1.
Norman Mitchell - Hulbert, OK
2. Deon Osborne - Morris, OK
3. Wyatt Gibson - Thoreau, NM
4. Kee Etsicitty Jr. - Chinle, AZ
5. Jerald Begay - Ft Wingate, NM
6. Blair Burk - Durant, OK
7. Rush Hodges - Coweta, OK
8. Quinton Inman - Ketchum, OK
9. Dontre' Goff - Tulsa, OK
10. AJ Haven - Window Rock, AZ
11. Leroy Etsitty - Kayenta, AZ
12. Dustin Bassett - Vinita, OK
13. Noah Haven - Window Rock, AZ
14. Justin Gopher - Okeechobee, FL
15. Erik Becenti - Brimhall, NM
16. Tyler Etsitty - Kayenta, AZ
17. Jaxon Clegg - Coweta, OK
18. Dennison Boone - Tohatchi, NM
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Blaine Mitchell - Chinle, AZ
2. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
3. Allen Charley - Window Rock, AZ
4. Anthony Craig - Okmulgee, OK
5. Connor Osborn - Tecumseh, OK
6. Ignatius Brad Lupe - Whiteriver, AZ
7. Zalin Edwards - Wagoner, OK
8. Kevin Maho - Tuba City, AZ
9. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
10. Benson Charley - Crown Point, NM
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Justin Dan - Checotah, OK
2. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
3. Ty Pablo - Crownpoint, NM
4. Lathan Antone - Crownpoint, NM
5. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
6. Roy Begay - Fort Defiance, AZ
7. Chase Crane - Oklahoma City, OK
8. Tee Jim - Shiprock, NM
9. Tylen Layton - Copan, OK
10. Twister Jim - Shiprock, NM
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 57
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Nyokia Goseyun - Bylas, AZ
2. Makayla Torres - Clewiston, FL
3. Mollie Bassett - Vinita, OK
4. Cassidy Begay - Crown Point, NM
5. Christi Braudrick - Caddo, OK
6. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
7. Autumn Farland - Tonalea, AZ
8. Aiesha Curley - Tohatchi, NM
9. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
2. Savannah Joe - Sacaton, AZ
3. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
4. Jeri Pahi - Page, AZ
5. Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
6. Sierra Farland - Tonalea, AZ
7. Lariat Nahkai - Yatahey, NM
8. Chelsey Gibson - Thoreau, NM
9. Joni Begay - Chinle, AZ
10. Lynelle Lee - Fruitland, NM
11. Martina Monroe - Maricopa, AZ
12. Roqui Lee - Fruitland, NM
13. Shaelene Singer - Winslow, AZ
14. Robi Jo Treat - Ketchum, OK
15. JC Hawk - Scottsdale, AZ
16. Savannah Fish - Harrah, OK
17. Cassidy Kelly - Sulphur, OK
18. Kylie Gilbert - Farmington, NM
19. Joncelita Begay - Chinle, AZ
20. Harlea Adams - Checotah, OK
21. Mindy Fish - Harrah, OK
22. Keleigh Lee - Farmington, NM
23. Autumn Whitehorse - Page, AZ
24. Odessa Yazzie - Brimhall, NM
25. Hallie Jo Chee - Leupp, AZ
26. Sheila Sells - Kayenta, AZ
27. Leishawn Bahe - Blue Gap, AZ
28. Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
29. Kayla Cowboy - Gallup, NM
30. Laurel Jones - Blue Gap, AZ
31. Erin Jones - Chinle, AZ
32. Arianna Jones - Chinle, AZ
33. Sherina Singer - Winslow, AZ
34. Taniah Nez - Ganado, AZ
35. Piper Brown - Henryetta, OK
36. Kendyl Hutton - Sperry, OK
37. Robyn Holgate - Page, AZ
38. Memphis Cleveland - Black River Falls, WI
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Celeste Charley - Whiteriver, AZ
2. Jeri Charley Yazzie - Kayenta, AZ
3. Kim R Jim - Shiprock, NM
4. Denim Goff - Eufaula, OK
5. Tiffany Teehee - Claremore, OK
6. Hailey Rae Begay - St Michaels, AZ
7. April Pablo - Crown Point, NM
8. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
9. Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
10. Jalee Wilcox - Clewiston, FL
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 11
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Jacob T Yazzie - Houck, AZ
2. Montana Barlow - Rock Point, AZ
3. Leegene Barlow - Rock Point, AZ
4. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
5. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Trent Salway - Chinle, AZ
2. Tom Chee - Denver, CO
3. Robert Burbank - Gallup, NM
4. Llewellyn Paul - Shiprock, NM
5. Soshane Kee - Many Farms, AZ
6. Stade Riggs - Tuba City, AZ
Sr. Breakaway - 27
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Robert Joe - La Plata, NM
2. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ
3. Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
4. Lynelle Lee - Fruitland, NM
5. Alvin Smith - Crown Point, NM
6. Ralph Williams - Skiatook, OK
7. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
8. John Lupe - Cibecuc, AZ
9. Jackson Riggs - Bapchule, AZ
10. Howard Edmundson - Henryetta, OK
11. Duane Nahkai - Shiprock, AZ
12. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
13. Robie Inman - Ketchum, OK
14. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
15. Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
16. Shea Enos - Scottsdale, AZ
17. Leon Monroe - Phoenix, AZ
18. John Clymo - Edgewood, NM
19. Allen Hartness - Locust Grove, OK
20. Victor Martinez - Farmington, NM
21. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
22. Alfred Bates Jr. - Crownpoint, NM
23. Chuck Morgan - Comanche, OK
24. Garry Harrison - Chinle, AZ
25. Lou Antone, Sr. - Crown Point, NM
26. Tommy Jr. Nez - Shiprock, NM
27. Lloyd Pahi - Page, AZ
Steer Wrestling - 22
1S. Fri, June 24 2022, 8:00 AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK
2. Brandon Lynch - Chinle, AZ
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
John Clymo - Edgewood, NM
2. Javier Jim - Winslow, AZ
3. Calvery Hogue - Litchfield Park, AZ
4. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
5. Wendell Murphy - Church Rock, NM
6. Jared Pino - Crownpoint, NM
7. Clay Martinez - Sacaton, AZ
8. Brandon Bates - Winslow, AZ
9. Victor Martinez - Farmington, NM
10. Brad Begay - Rehoboth, NM
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Colby Stufflebean - McAlester, OK
2. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
3. Chase Crane - Oklahoma City, OK
4. Bradley McGee - Muskogg, OK
5. Garry Thompson - Alva, OK
6. Kyle Smith - Crownpoint, NM
7. Roshon Jones - Boley, OK
8. Dan Tedrick - Pryor, OK
9. Jordan Wiseman - El Reno, OK
10. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
Team Penning - 0
Team Roping - 68
1S. Fri, June 24 2022, 8:00 AM
1.
David Berry - Henryetta, OK & Corey Stamper - Mounds, OK
2. Sam Stamper - Checotah, OK & Corey Stamper - Mounds, OK
3. Jerald Begay - Ft Wingate, NM & Aj Haven - Window Rock, AZ
4. Quentin Pahi - Page, AZ & Trey Williams - Page, AZ
5. Jay Becenti - Brimhall, NM & Troy Begay - Tuba City, AZ
6. Stevie Blackbird - Locust Grove, OK & Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
7. David Berry - Henryetta, OK & Sam Stamper - Checotah, OK
8. Robert Smith - Lantry, SD & Skye Smith - Stephenville, TX
9. Jay Becenti - Brimhall, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
10. Blair Burk - Durant, OK & Boog Roberts - Okmulgee, OK
11. Deon Chee - Leupp, AZ & Jerome Chee - Leupp, AZ
12. Justin Turner - Vinita, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
13. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Steve Romo - Fort Mcdowell, AZ
14. Trey Begay - Tuba City, AZ & Cody Lansing - Cortez, CO
15. Huk Blackbird - Locust Grove, OK & Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
16. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
17. Chuck Sells - Rough Rock, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
18. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
19. Shariff Sells - Kayenta, AZ & Wyatt Gibson - Thoreau, NM
20. Nicky Lane - Farmington, NM & Jeremiah Fat - Page, AZ
21. Trey Williams - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
22. Jerald Begay - Ft Wingate, NM & Noah Haven - Window Rock, AZ
23. Bill Dahozy - Window Rock, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
24. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & John W. Bahe - Chinle, AZ
25. Chuck Sells - Rough Rock, AZ & Dennison Boone - Tohatchi, NM
26. Willie Covers Up - Wadsworth, NV & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
27. Jason Schumacher - Stephenville, TX & Skye Smith - Stephenville, TX
28. Clifford Williams - Winslow, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
29. Jason Schumacher - Stephenville, TX & Robert Smith - Lantry, SD
30. Quentin Pahi - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
31. Jerome Chee - Leupp, AZ & Kory Yazzie - Chinle, AZ
32. Clay Martinez - Sacaton, AZ & Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
33. Justin Gopher - Okeechobee, FL & Dontre' Goff - Tulsa, OK
34. Noah Haven - Window Rock, AZ & Aj Haven - Window Rock, AZ
35. Bill Dahozy - Window Rock, AZ & Hank Benally - Chinle, AZ
36. Clay Martinez - Sacaton, AZ & Gene Curtis - McDermitt, NV
37. Erik Becenti - Brimhall, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
38. Carl Begay - Leupp, AZ & Te Ryan Begay - Leupp, AZ
39. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
40. Bryson Seaton - Queen Creek, AZ & Bryon Nez - Ganado, AZ
41. Shariff Sells - Kayenta, AZ & Dennison Boone - Tohatchi, NM
42. Stevie Blackbird - Locust Grove, OK & Huk Blackbird - Locust Grove, OK
43. Marco Sells - Rough Rock, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
44. Willie Covers Up - Wadsworth, NV & Gene Curtis - McDermitt, NV
45. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
46. Trey Begay - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
47. Erik Becenti - Brimhall, NM & Wyatt Gibson - Thoreau, NM
48. Justin Gopher - Okeechobee, FL & Boog Roberts - Okmulgee, OK
2. Fri, June 24 2022, 7:30 PM
1.
Colin Begay - Rough Rock, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
2. Westley Benally - Many Farms, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
3. Mathius Lee - Chinle, AZ & Clifford Williams - Winslow, AZ
4. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL & Makayla Torres - Clewiston, FL
5. Dewayne Sells - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
6. Bahe Henio - Pinehall, NM & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
7. Mathius Lee - Chinle, AZ & Lane B Bitsilly - Tsaile, AZ
8. Colin Begay - Rough Rock, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
9. Westley Benally - Many Farms, AZ & Hank Benally - Chinle, AZ
10. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Roy Begay - Fort Defiance, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
2. Dwight Sells - Chinle, AZ & Cody Lansing - Cortez, CO
3. Fritzgerald Thomas - Gallup, NM & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
4. Cohen Wauneka - Kayenta, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
5. Justin Turner - Vinita, OK & Quinton Inman - Ketchum, OK
6. John W. Bahe - Chinle, AZ & Kory Yazzie - Chinle, AZ
7. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
8. Joel Walker - Chinle, AZ & Caleb Walker - Chinle, AZ
9. Dwight Sells - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
10. Fritzgerald Thomas - Gallup, NM & Bahe Henio - Pinehall, NM
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 4
4. Sat, June 25 2022, 7:30 PM
1.
Kyler Notah - Sheepsprings, NM
2. Royd Billie - Winslow, AZ
3. Cordarrell Henry - Ft. Apache, AZ
4. Biddy Deschine - Tonalea, AZ
Jr. Breakaway - 27
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Kennedy Phillips - Durant, OK
2. Braden Ben - Peridot, AZ
3. Rosie Ben - Peridot, AZ
4. Camryn Fry - Quapaw, OK
5. Jett Turner - Vinita, OK
6. Jernie Roper - Oktaha, OK
7. Rondy Henio - Pine Hill, NM
8. Aaric Begay - Tsaile, AZ
9. Kayden Caboni - Kayenta, AZ
10. Clayton Segay - Many Farms, AZ
11. Hayes Caboni - Kayenta, AZ
12. Leila Cleveland - Black River Falls, WI
13. Kc Sandoval - Yahtahey, NM
14. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
15. Kayden Stevenson - Crownpoint, NM
16. Jared Yazzie - Kayenta, AZ
17. Hallie Jo Chee - Leupp, AZ
18. Kylee Sandoval - Yahtahey, NM
19. Julie Ann Weaver - Vinita, OK
20. Lariat Nahkai - Yatahey, NM
21. Daylan Nez - Winslow, AZ
22. Lowrey Bruce - Caney, KS
23. Cody Tommie - Okeechobee, FL
24. Noelle Walker - Chinle, AZ
25. Jasmine Yazzie - Kayenta, AZ
26. Royd Billie - Winslow, AZ
27. Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
Jr. Barrel Racing - 28
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Savanna Adams - Checotah, OK
2. Emersyn Stacy - Black River Falls, WI
3. Jernie Roper - Oktaha, OK
4. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
5. Noelle Walker - Chinle, AZ
6. Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
7. Aryzona Cummings - Henryetta, OK
8. Tye Bacon - Mead, OK
9. Leila Cleveland - Black River Falls, WI
10. Avery Brenes - Twin Oaks, OK
11. Jasmine Yazzie - Kayenta, AZ
12. Baylee O'Leary - Colcord, OK
13. Josie Fortner - Tupela, OK
14. Angelina Benally-Begay - Leupp, AZ
15. Julia Benally-Begay - Leupp, AZ
16. Julie Ann Weaver - Vinita, OK
17. Aspen Hobbs - Tahlequah, OK
18. Brenlynn Dowdy - Bristow, OK
19. Kayden Caboni - Kayenta, AZ
20. Kylee Sandoval - Yahtahey, NM
21. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
22. Kyrie Walker - Chinle, AZ
23. Gabriyelle Irving - Pierre, SD
24. Quinley Inman - Vinita, OK
25. Kelsey Dictson - Mescalero, NM
26. Faith Kinlecheenie - Winslow, AZ
27. Kinley Linam - Talihina, OK
28. Rosie Ben - Peridot, AZ
SRTR - 31
3S. Sat, June 25 2022, 8:00 AM
1.
Herbert John - Chinle, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
2. Victor Martinez - Farmington, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
3. Dick Foreman - Oaks, OK & Rick George - Oktaha, OK
4. Jimmy Roper - Oktaha, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
5. Victor Martinez - Farmington, NM & Howard Edmundson - Henryetta, OK
6. Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
7. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
8. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
9. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & John Lupe - Cibecuc, AZ
10. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
11. Leon Monroe - Phoenix, AZ & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
12. Harold Mike - Fruitland, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
13. Duane Nahkai - Shiprock, AZ & Benny Yazzie - Coyote Canyon, NM
14. Shea Enos - Scottsdale, AZ & John Lupe - Cibecuc, AZ
15. Carl Begay - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
16. Jimmy Roper - Oktaha, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
17. Dugan Smith - Utica, SD & Robert Smith - Lantry, SD
18. Duane Nahkai - Shiprock, AZ & Tommy Jr. Nez - Shiprock, NM
19. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Lexy Terry - Crownpoint, NM
20. Jack Foreman - Bixby, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
21. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
22. Robie Inman - Ketchum, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
23. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
24. Alvin Smith - Crown Point, NM & Sheridan Jodie - Church Rock, NM
25. Robert Joe - La Plata, NM & Bryan Manson - Scottsdale, AZ
26. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
27. Robert Joe - La Plata, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
28. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
29. Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
30. Jack Foreman - Bixby, OK & Rick George - Oktaha, OK
31. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
Steer Roping - 0