Peridot, AZ
Bareback - 11
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
J.R. Chino - Mescalero, NM
2. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
3. Tom Chee - Denver, CO
4. Whystle Joe - Round Rock, AZ
5. Earl Tsosie Jr. - Indian Wells, AZ
6. Cam Bruised Head - Standoff, AB
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Kyle Charley - Lukachukai, AZ
2. Ryan Nez Bitsui - Chinle, AZ
3. Tyrick Wilson - Chinle, AZ
4. Shawn Best Ii - Omak, WA
5. Clancy Clifford - Porcupine, SD
Barrel Racing - 49
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Kelsey Dictson - Mescalero, NM
2. Cassidy Begay - Crown Point, NM
3. Alexandra Benally-Begay - Leupp, AZ
4. Kayden Caboni - Kayenta, AZ
5. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
6. Alyssa Yazzie - Buckeye, AZ
7. Andralyn Chato - Chinle, AZ
8. Kylie Webster - Flagstaff, AZ
9. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
10. Taliyah Crook - Kingman, AZ
3S. Sun, April 24 2022, 8:00 AM
1.
Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
2. Dana Blacksheep - Peoria, AZ
3. Chantel Roy - Mesa, AZ
4. Natalie Thompson - Lukachukai, AZ
5. Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
6. Shelby Roanhorse - Maricopa, AZ
7. Mia Wilson - Shiprock, NM
8. Raynell Holgate - Page, AZ
9. Patrice Yazzie - Flagstaff, AZ
10. Justine Doka - Fountain Hills, AZ
11. Hayeden Duboise - Ramah, NM
12. Marsha Bitsui - Ganado, AZ
13. Callie Edgewater - Ganado, AZ
14. Gracie Alcott - Winslow, AZ
15. Jareth Curley - Ganado, AZ
16. Elisha Paul - Window Rock, AZ
17. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
18. Traci Worker - Shonto, AZ
19. Shaylyn Becenti - Lukachukai, AZ
20. Taylor Lewis-Moore - Camp Verde, AZ
21. Kylie Gilbert - Farmington, NM
22. Vanessa Begay - Window Rock, AZ
23. Tammy Daswood - Churchrock, NM
24. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
25. Roqui Lee - Fruitland, NM
26. Jannon Hale - Ganado, AZ
27. Erin Jones - Chinle, AZ
28. Chantel Becenti - Lukachukai, AZ
29. Keleigh Lee - Farmington, NM
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Tara Seaton - Queen Creek, AZ
2. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
3. Malyka Muller - Peralto, NM
4. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
5. Joncelita Begay - Chinle, AZ
6. Sallye Williams - Skiatook, OK
7. Autumn Farland - Tonalea, AZ
8. Jodelle Bitloy - Navajo, NM
9. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
10. Kaylee Barker - Camp Verde, AZ
Bull Riding - 38
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Noah Thomas - Whiteriver, AZ
2. Hernald John - Lukachukai, AZ
3. Tom Chee - Denver, CO
4. Wesley Larrabee - Sacaton, AZ
5. Chris Dan - Farmington, NM
6. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
7. Kailar Charley - Winslow, AZ
8. Mika Clark - Window Rock, AZ
9. Jerrison Begay - Houck, AZ
10. John Encinas - Sells, AZ
11. Kash Long - Winslow, AZ
12. Cody Rustin - Whiteriver, AZ
13. Jacob Yazzie - Jenks, OK
14. Lyle Clark - Kayenta, AZ
15. Darron Dougi - Tuba City, AZ
16. Korwin Kinlicheenie - St. Michaels, AZ
17. Jeremy Begay - Round Rock, AZ
18. Sheldon Notah - Window Rock, AZ
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Jaquez Antonio - Whiteriver, AZ
2. Heston Zonnie - Kayenta, AZ
3. Drekell Johnson - Chinle, AZ
4. Dugan Black - Lukachukai, AZ
5. Mervin Declay Sr - Whiteriver, AZ
6. Robbie Taylor - Chinle, AZ
7. Jesse Andis - Crownpoint, NM
8. Zechariah Lupe - Whiteriver, AZ
9. Larren Daley - Whiteriver, AZ
10. Shawn Best Ii - Omak, WA
11. Wyatt Nez - Flagstaff, AZ
12. Frank Walker - Fort Apache, AZ
13. Latrell Long - Winslow, AZ
14. Jacauy Hale - Ganado, AZ
15. Ty Goseyun - Cibecue, AZ
16. Kolt Tom - Lupton, AZ
17. Dominick Wilson - Chinle, AZ
18. Jeron Daley - Whiteriver, AZ
19. Timmie Cosay Jr. - Whiteriver, AZ
20. Tyrell Harvey - Rock Point, AZ
Calf Roping - 33
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Chad Etsitty - Flagstaff, AZ
2. Roy Begay - Fort Defiance, AZ
3. Kevin Maho - Tuba City, AZ
4. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
5. Garrison Nez - Lukachukai, AZ
6. Leroy Etsitty - Kayenta, AZ
7. Dwight Dixon - Kayenta, AZ
8. Dylan Nez - Holbrook, AZ
9. Tyler Etsitty - Kayenta, AZ
3S. Sun, April 24 2022, 8:00 AM
1.
Jerald Begay - Ft Wingate, NM
2. Twister Jim - Shiprock, NM
3. Gerald Daye - Gallup, NM
4. Jay Guerrero - Wadsworth, NV
5. Beau Grant - Wingate, NM
6. Tee Jim - Shiprock, NM
7. Marvin Tolth - Farmington, NM
8. Spencer Whipple - St. Francis, SD
9. Dennison Boone - Tohatchi, NM
10. Kenny Glasses - Chinle, AZ
11. Erik Becenti - Brimhall, NM
12. AJ Haven - Window Rock, AZ
13. Noah Haven - Window Rock, AZ
14. Erich Rogers - Round Rock, AZ
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Brandon Ben - Peridot, AZ
2. Cota Nahkai - Shiprock, NM
3. Ignatius Brad Lupe - Whiteriver, AZ
4. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
5. Blaine Mitchell - Chinle, AZ
6. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
7. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
8. Benson Charley - Crown Point, NM
9. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
10. Allen Charley - Window Rock, AZ
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 68
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Taniah Nez - Ganado, AZ
2. Carly Jo Sells - Kayenta, AZ
3. Keanna Dedman - Nazlini, AZ
4. Recinda Yazzie - Flagstaff, AZ
5. Autumn Whitehorse - Page, AZ
6. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
7. Cassidy Begay - Crown Point, NM
8. Destinee Bigman - Phoenix, AZ
9. Rikki Velasquez - White River, AZ
10. Hallie Jo Chee - Leupp, AZ
3S. Sun, April 24 2022, 8:00 AM
1.
Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
2. Kiallen Gibson - Thoreau, NM
3. Michelle D Whitehorse - Kayenta, AZ
4. Renae Malala - Kayenta, AZ
5. Laurel Jones - Blue Gap, AZ
6. Elisha Paul - Window Rock, AZ
7. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
8. Vanessa Begay - Window Rock, AZ
9. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
10. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
11. Robyn Holgate - Page, AZ
12. Sheila Sells - Kayenta, AZ
13. Leishawn Bahe - Blue Gap, AZ
14. Deedee Daswood - Gallup, NM
15. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
16. Martina Monroe - Maricopa, AZ
17. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
18. Lariat Nahkai - Yatahey, NM
19. Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
20. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
21. Roqui Lee - Fruitland, NM
22. Amanda Butler - Flagstaff, AZ
23. Aiesha Curley - Tohatchi, NM
24. Jeri Charley Yazzie - Kayenta, AZ
25. Leah Platero - Fruitland, NM
26. Jannon Hale - Ganado, AZ
27. Tamika Begay - Indian Wells, AZ
28. Savannah Joe - Sacaton, AZ
29. Jareth Curley - Ganado, AZ
30. Shaylyn Becenti - Lukachukai, AZ
31. Lynelle Lee - Fruitland, NM
32. Mia Wilson - Shiprock, NM
33. Arena Ben - Peridot, AZ
34. Kylie Gilbert - Farmington, NM
35. Erynne Sells - Tonalea, AZ
36. Chelsey Gibson - Thoreau, NM
37. Kim R Jim - Shiprock, NM
38. Erin Jones - Chinle, AZ
39. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
40. Arianna Jones - Chinle, AZ
41. Heather Rogers - Round Rock, AZ
42. Keleigh Lee - Farmington, NM
43. Justine Doka - Fountain Hills, AZ
44. Victoria Randall - Peridot, AZ
45. Nyokia Goseyun - Bylas, AZ
46. Lillian Lupe - Whiteriver, AZ
47. Charmayne Bigman - Tonopah, AZ
48. Kayla Cowboy - Gallup, NM
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Autumn Farland - Tonalea, AZ
2. Joncelita Begay - Chinle, AZ
3. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
4. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
5. Jc Mike - Fruitland, NM
6. Sherina Singer - Winslow, AZ
7. Bailey Bates - Tohatchi, NM
8. Joni Begay - Chinle, AZ
9. Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
10. Shaelene Singer - Winslow, AZ
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 11
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Leegene Barlow - Rock Point, AZ
2. Tom Chee - Denver, CO
3. Jacob T Yazzie - Houck, AZ
4. Montana Barlow - Rock Point, AZ
5. Trent Salway - Chinle, AZ
6. Jerrick Hildreth - Continental Divide, NM
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Shawn Best Ii - Omak, WA
2. Llewellyn Paul - Shiprock, NM
3. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
4. Creighton Curley - Window Rock, AZ
5. Soshane Kee - Many Farms, AZ
Sr. Breakaway - 32
1S. Sat, April 23 2022, 8:00 AM
1.
Gus Vaile - Maricopa, AZ
2. Leon Walker - Ft. Apache, AZ
3. Simon Hooke - San Carlos, AZ
4. Woody Smith - Tonopah, AZ
5. Duane Nahkai - Shiprock, AZ
6. Lynelle Lee - Fruitland, NM
7. Alvin Smith - Crown Point, NM
8. Carl Begay - Leupp, AZ
9. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
10. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
11. Jimmy Beatty - White River, AZ
12. Willard Tsingine - Tuba City, AZ
13. Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
14. Johnson Stevenson - Kirtland, NM
15. Harold Mike - Fruitland, NM
16. Ickes Benallie - Tohatchi, NM
17. Shea Enos - Scottsdale, AZ
18. Calvert Williams - Winslow, AZ
19. Casey Green - Coolidge, AZ
20. Reggie Begay - Tuba City, AZ
21. Leon Monroe - Phoenix, AZ
22. Ralph Williams - Skiatook, OK
23. Alfred Bates Jr. - Crownpoint, NM
24. Dee Randall - Peridot, AZ
25. Ervin Rogers - Taylor, AZ
26. Marvin Tolth - Farmington, NM
27. Victor Martinez - Farmington, NM
28. Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ
29. John Clymo - Edgewood, NM
30. Tommy Jr. Nez - Shiprock, NM
31. Garry Harrison - Chinle, AZ
32. Bancroft Bigman - Page, AZ
Steer Wrestling - 17
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Calvery Hogue - Litchfield Park, AZ
2. Emerson Long Jr - Yatahey, NM
3. Victor Martinez - Farmington, NM
4. Kyle Smith - Crownpoint, NM
5. John Clymo - Edgewood, NM
6. Brad Begay - Rehoboth, NM
7. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
8. Leander Real Bird - Gilbert, AZ
9. Kaden Conway - Wickenberg, AZ
10. Wendell Murphy - Church Rock, NM
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Jared Pino - Crownpoint, NM
2. Clay Martinez - Sacaton, AZ
3. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
4. Brandon Lynch - Chinle, AZ
5. Cota Nahkai - Shiprock, NM
6. Brandon Bates - Winslow, AZ
7. Marshall Allen - Sheep Springs, NM
Team Penning - 0
Team Roping - 77
2. Sat, April 23 2022, 1:00 PM
1.
Cota Nahkai - Shiprock, NM & Rory Billie - Winslow, AZ
2. Victor Upshaw Jr. - San Carlos, AZ & Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ
3. Rory Billie - Winslow, AZ & Colin Bitsoie - Winslow, AZ
4. Wilton Wilson - Leupp, AZ & Dwight Dixon - Kayenta, AZ
5. Chad Etsitty - Flagstaff, AZ & Roessel Jackson - Many Farms, AZ
6. Caleb Begay - Window Rock, AZ & Roy Begay - Fort Defiance, AZ
7. Anthony Holmes - San Carlos, AZ & Kyle Kindelay - Peridot, AZ
8. Chad Etsitty - Flagstaff, AZ & Mike Etsitty - Chinle, AZ
9. Dee Randall - Peridot, AZ & Kyle Kindelay - Peridot, AZ
3S. Sun, April 24 2022, 8:00 AM
1.
Triston Cody - Ganado, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
2. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Jimmy Beatty - White River, AZ
3. Triston Cody - Ganado, AZ & Garrick Chee - Kayenta, AZ
4. Trey Begay - Tuba City, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
5. Fritzgerald Thomas - Gallup, NM & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
6. Nicky Lane - Farmington, NM & Roy Begay - Fort Defiance, AZ
7. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
8. Coil Watchman - Whiteriver, AZ & Corey Goklish - Whiteriver, AZ
9. John W. Bahe - Chinle, AZ & Jerome Chee - Leupp, AZ
10. Erik Becenti - Brimhall, NM & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
11. Jay Guerrero - Wadsworth, NV & Gene Curtis - McDermitt, NV
12. Josh Whipple - Saint Francis, SD & Wyatt Gibson - Thoreau, NM
13. Chuck Sells - Chinle, AZ & Dennison Boone - Tohatchi, NM
14. TY Vaile - Maricopa, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
15. Jeremiah Platero - Fruitland, NM & Dennison Boone - Tohatchi, NM
16. Chuck Sells - Chinle, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
17. Erik Becenti - Brimhall, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
18. Carl Begay - Leupp, AZ & Te Ryan Begay - Leupp, AZ
19. Brittin Shirley - Snow Flake, AZ & Shawn Shirley - Snowflake, AZ
20. Deon Chee - Leupp, AZ & Jerome Chee - Leupp, AZ
21. Brennan Tallman - Tuba City, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
22. Jerald Begay - Ft Wingate, NM & Noah Haven - Window Rock, AZ
23. Rawley Ben - Peridot, AZ & O.J. Williams - Holbrook, AZ
24. Shariff Sells - Kayenta, AZ & Wyatt Gibson - Thoreau, NM
25. Gerald Daye - Gallup, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
26. Robbie Taylor - Chinle, AZ & John W. Bahe - Chinle, AZ
27. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
28. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
29. Jay Becenti - Brimhall, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
30. Marlin Tsosie - Many Farms, AZ & Kory Yazzie - Chinle, AZ
31. Harold Mike - Fruitland, NM & Warren Mike - Fruitland, NM
32. Colin Begay - Rough Rock, AZ & Jeremy Alcott - Winslow, AZ
33. Willie Covers Up - Wadsworth, NV & Gene Curtis - McDermitt, NV
34. Ryan Garcia - Belen, NM & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
35. Jeremiah Platero - Fruitland, NM & Jay Becenti - Brimhall, NM
36. Jay Guerrero - Wadsworth, NV & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
37. Brittin Shirley - Snow Flake, AZ & Casey Green - Coolidge, AZ
38. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
39. Emerson Long Jr - Yatahey, NM & Marshall Allen - Sheep Springs, NM
40. Clay Martinez - Sacaton, AZ & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
41. Doyle Yazzie - Winslow, NM & James Begay Jr. - Winslow, AZ
42. Edward Hawley - Surprise, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
43. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
44. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
45. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Lucius Sells - Rough Rock, AZ
46. Josh Whipple - Saint Francis, SD & Spencer Whipple - St. Francis, SD
47. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
48. Willie Covers Up - Wadsworth, NV & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
49. Rance Nez - Chinle, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
50. Colin Begay - Rough Rock, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
51. Coil Watchman - Whiteriver, AZ & Noah Haven - Window Rock, AZ
52. Rance Nez - Chinle, AZ & Trey Nez - Chinle, AZ
53. Gerald Daye - Gallup, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
54. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ
55. Nicky Lane - Farmington, NM & Jeremiah Fat - Page, AZ
56. Bryson Seaton - Queen Creek, AZ & Bryon Nez - Ganado, AZ
57. Joel Walker - Chinle, AZ & Caleb Walker - Chinle, AZ
58. Trey Begay - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
4. Sun, April 24 2022, 1:00 PM
1.
Westley Benally - Many Farms, AZ & Trey Nez - Chinle, AZ
2. Wawa Ben - Peridot, AZ & Rawley Ben - Peridot, AZ
3. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
4. Wawa Ben - Peridot, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
5. Cohen Wauneka - Kayenta, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
6. Dennis Begay - Brimhall, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
7. Cohen Wauneka - Kayenta, AZ & Lucius Sells - Rough Rock, AZ
8. Westley Benally - Many Farms, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
9. Dennis Begay - Brimhall, NM & James Begay Jr. - Winslow, AZ
10. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 4
1S. Sat, April 23 2022, 8:00 AM
1.
Colby Segay - Window Rock, AZ
2. Cordarrell Henry - Ft. Apache, AZ
3. Royd Billie - Winslow, AZ
4. Kyler Notah - Sheepsprings, NM
Jr. Breakaway - 28
1S. Sat, April 23 2022, 8:00 AM
1.
Faith Whitehorse - Kayenta, AZ
2. Hayes Caboni - Kayenta, AZ
3. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
4. Jasmine Yazzie - Kayenta, AZ
5. Rosie Ben - Peridot, AZ
6. Aaric Begay - Tsaile, AZ
7. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
8. Aleigha Randall - Peridot, AZ
9. Dustyne Yazzie - Phoenix, AZ
10. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
11. Cauleen Segay - Window Rock, AZ
12. Clayton Segay - Many Farms, NM
13. Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
14. Braden Ben - Peridot, AZ
15. Troy Francis - Winslow, AZ
16. Janae Wagner - Crownpoint, NM
17. Noelle Walker - Chinle, AZ
18. Royd Billie - Winslow, AZ
19. Daniel Bigman - Tonopah, AZ
20. Colby Segay - Window Rock, AZ
21. Lariat Nahkai - Yatahey, NM
22. Kayden Stevenson - Crownpoint, NM
23. Samuel Bigman - Tonopah, AZ
24. Kyra Yellowhair - Winslow, AZ
25. Jared Yazzie - Kayenta, AZ
26. Kayden Caboni - Kayenta, AZ
27. Hallie Jo Chee - Leupp, AZ
28. Alex Lee - Crownpoint, NM
Jr. Barrel Racing - 32
1S. Sat, April 23 2022, 8:00 AM
1.
Angelina Benally-Begay - Leupp, AZ
2. Dustyne Yazzie - Phoenix, AZ
3. Noelle Walker - Chinle, AZ
4. Lariat Nahkai - Yatahey, NM
5. Rosie Ben - Peridot, AZ
6. Jazmine Tolth - Farmington, NM
7. Aleigha Randall - Peridot, AZ
8. Mariska Washburn - Kirtland, NM
9. Zayla Aguilar - Chinle, AZ
10. Shiloh Henio - Ganado, AZ
11. Tedra Leonard - Ganado, AZ
12. Kyra Yellowhair - Winslow, AZ
13. Ramie Tso - Chinle, AZ
14. Cauleen Segay - Window Rock, AZ
15. Kayden Caboni - Kayenta, AZ
16. Taliyah Crook - Kingman, AZ
17. Shylo Whipple - St. Francis, AZ
18. Jasmine Yazzie - Kayenta, AZ
19. Kyrie Walker - Chinle, AZ
20. Adoncia James - Ganado, AZ
21. Julia Benally-Begay - Leupp, AZ
22. Faith Kinlecheenie - Winslow, AZ
23. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
24. Kelsey Dictson - Mescalero, NM
25. Lacey Parrish - Kirtland, NM
26. Tashina Neztsosie - Ganado, AZ
27. Karsyn Yazzie - Rough Rock, AZ
28. Jhett Dale - Shiprock, NM
29. Shonto Henio - Ganado, AZ
30. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
31. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
32. Abrianna Chato - Chinle, AZ
SRTR - 29
1S. Sat, April 23 2022, 8:00 AM
1.
Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
2. Simon Hooke - San Carlos, AZ & Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ
3. Ervin Rogers - Taylor, AZ & Fritz Roanhorse - Window Rock, AZ
4. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & John Lupe - Cibecuc, AZ
5. Simon Hooke - San Carlos, AZ & Dee Randall - Peridot, AZ
6. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
7. Victor Martinez - Farmington, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
8. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Jimmy Beatty - White River, AZ
9. Casey Green - Coolidge, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
10. Woody Smith - Tonopah, AZ & Bancroft Bigman - Page, AZ
11. Harold Mike - Fruitland, NM & James Begay Jr. - Winslow, AZ
12. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
13. Duane Nahkai - Shiprock, AZ & Johnson Stevenson - Kirtland, NM
14. Woody Smith - Tonopah, AZ & Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
15. Ralph Romo - Fort Mcdowell, AZ & Leon Monroe - Phoenix, AZ
16. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
17. Ervin Rogers - Taylor, AZ & Gerald Moore - Tohatchi, NM
18. John Clymo - Edgewood, NM & Victor Martinez - Farmington, NM
19. Victor Upshaw Sr - San Carlos, AZ & Dee Randall - Peridot, AZ
20. Larry Willie - Winslow, AZ & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
21. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
22. Shea Enos - Scottsdale, AZ & Gilbert Monroe - Winslow, AZ
23. Ralph Williams - Skiatook, OK & Frank Lawrence - Whittman, AZ
24. Larry Willie - Winslow, AZ & Casey Green - Coolidge, AZ
25. Harold Mike - Fruitland, NM & Art Sells - Chinle, AZ
26. Calvert Williams - Winslow, AZ & Frank Lawrence - Whittman, AZ
27. Carl Begay - Leupp, AZ & Ralph Williams - Skiatook, OK
28. Alvin Smith - Crown Point, NM & Gerald Moore - Tohatchi, NM
29. Leon Monroe - Phoenix, AZ & Jimmy Beatty - White River, AZ
Steer Roping - 0