Bareback - 0
Barrel Racing - 40
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
Bailey Miller - Encampment, WY
|
2.
Kristie Grieve - Baggs, WY
|
3.
Rachel Huerkamp - Delta, CO
|
4.
Brittaney Cordova - Mack, CO
|
5.
Andy Urista - Meeker, CO
|
6.
Mackenzie Ogard - Milliken, CO
|
7.
Trudy Petersen - Clifton, CO
|
8.
Stephenie Lujan - Delta, CO
|
9.
Kayla Wille - Yampa, CO
|
10.
Abby Rosendahl - Meeker, CO
|
2S. Sun, July 04 2021, 8:00 AM 1.
Selina Wiseman - Wiggins, CO
|
2.
Mary-Cecelia Tharp - Ault, CO
|
3.
Laura Lambert - Wiggins, CO
|
4.
Harlie Zehnder - Norwood, CO
|
5.
Lindy James - Rawlins, WY
|
6.
Rianna Welch - Manzanola, CO
|
7.
Peyton Crowder - Ft Lupton, CO
|
8.
Katie Rathbun - Eaton, CO
|
9.
Keylie Tatum - La Plata, NM
|
10.
Lindee Lauhon - Penrose, CO
|
11.
Tori Cooper - Brighton, CO
|
12.
Mackenzie Scott - Estes Park, CO
|
13.
Carla Beckett - Laramie, WY
|
14.
Kelly Adamson - Douglas, WY
|
15.
Rayne Grant - Sheridan, WY
|
16.
Samantha Moon - Baggs, WY
|
17.
Ronnie Will - Silt, CO
|
18.
Kailie Alcorn - Big Piney, WY
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Kathryn Varian - Coalmont, CO
|
2.
Dalene Harthun - Kremmling, CO
|
3.
Ginger Greene - Jefferson, CO
|
4.
Lindsey Wilson - Florence, CO
|
5.
Briana Bailey - Steamboat, CO
|
6.
Wendy McKee - Craig, CO
|
7.
Mandy Rush - Grand Junction, CO
|
8.
Kaitlynn Hayes - Hayden, CO
|
9.
Ally Boglioli - Steamboat Springs, CO
|
10.
Cylee Dunsmore - Craig, CO
|
11.
Sharon Quick - Craig, CO
|
12.
Chaidy Hunter - Roosevelt, UT
|
|
Bull Riding - 4
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
Wyatt Bronson - Grand Junction, CO
|
2.
Nathaniel Hoey - Montrose, CO
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Lakota Goebel - Penrose, CO
|
2.
Travis Hecht - Kersey, CO
|
|
Calf Roping - 25
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
Garrett Nunn - Laramie, WY
|
2.
Troy Vernon - Grover, CO
|
3.
Dirt Terrell - La Salle, CO
|
4.
Colter Nunn - Laramie, WY
|
5.
Bryce Grant - Fruita, CO
|
6.
Kall Mayfield - Midwest, WY
|
7.
Braeden Ross - Almont, CO
|
8.
Morgan Murray - Colorado Springs, CO
|
2S. Sun, July 04 2021, 8:00 AM 1.
Will Albercht - Sheridan, WY
|
2.
Pecos Tatum - La Plata, NM
|
3.
Brian (j) Gillen - Elizabeth, CO
|
4.
Joe James - Rawlins, WY
|
5.
Stuart Hoar - Pine Bluffs, WY
|
6.
Brice Ingo - Pueblo, CO
|
7.
Dontae Pacheco - Bloomfield, NM
|
8.
Jhett James - Rawlins, WY
|
9.
Kyle Belew - La Junta, CO
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Joey Dickens - Loveland, CO
|
2.
Seth Niederhauser - Coalmont, CO
|
3.
Jack Tyner - Laramie, WY
|
4.
Brandon Kammerzell - Galeton, CO
|
5.
Wyatt Uptain - Craig, CO
|
6.
Samuel Barkhurst - Saratoga, WY
|
7.
Kyle Dickens - Loveland, CO
|
8.
Kasen Brennise - Craig, CO
|
|
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 35
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
Tia Edwards - Grand Junction, CO
|
2.
Amanda Terrell - La Salle, CO
|
3.
Sydney Surin - Silt, CO
|
4.
Kerby Anderson - Grover, CO
|
5.
Faith Hoffman - Kiowa, CO
|
6.
Graycee Lay - Elbert, CO
|
7.
Bailey Miller - Encampment, WY
|
8.
Abbea Faris - Grover, CO
|
9.
Raquel Fazzino - Canon City, CO
|
2S. Sun, July 04 2021, 8:00 AM 1.
Rayne Grant - Sheridan, WY
|
2.
Aubrey Burger - Saratoga, WY
|
3.
Deena Norell - Meeker, CO
|
4.
McKenzie Watkins - Bloomfield, NM
|
5.
Paula Cooper - Steamboat Springs, CO
|
6.
Mikayla Wilson - Lakewood, CO
|
7.
Jori Polich - Cortez, CO
|
8.
Chelsie Cranson - Fowler, CO
|
9.
Charity Hoar - Pine Bluffs, WY
|
10.
Willow Nicholas - Baggs, WY
|
11.
Keylie Tatum - La Plata, NM
|
12.
Dara Belew - La Junta, CO
|
13.
Amelia Anderson - Laramie, WY
|
14.
Lindee Lauhon - Penrose, CO
|
15.
Karly Teller - Ault, CO
|
16.
Tamara Lujan - Hawky, TX
|
17.
Harlie Zehnder - Norwood, CO
|
18.
Kassandra Shoemaker - Gill, CO
|
19.
Kate Dickinson - Rock Springs, WY
|
20.
Connie Harris - Pueblo, CO
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Sharon Quick - Craig, CO
|
2.
Kyra Corson - Baggs, WY
|
3.
Konnar Knotwell - Encampment, WY
|
4.
Sydney Arthur - Navaota, TX
|
5.
Kirsten Smith - Fruita, CO
|
6.
Kamry Knotwell - Encampment, WY
|
|
Mixed Team Roping - 19
Saddle Bronc - 4
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
Kasey Rosendahl - Meeker, CO
|
2.
Walker Rezzonico - Jelm, WY
|
3.
Coleman Shallbetter - Gunnison, CO
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Cole Hoffman - Fruita, CO
|
|
Sr. Breakaway - 0
Steer Wrestling - 17
|
1. Sat, July 03 2021, 7:30 PM 1.
TY Everson - Laramie, CO
|
2.
Rick Petersen - Clifton, CO
|
3.
Tylor Bond - Avondale, CO
|
4.
Brady Buum - Fort Lupton, CO
|
5.
Kall Mayfield - Midwest, WY
|
6.
Jace Logan - Yampa, CO
|
7.
Kenny Johnson - Keenesburg, CO
|
8.
Talon Sterkel - Brighton, CO
|
2S. Sun, July 04 2021, 8:00 AM 1.
Kaden Alcorn - Big Piney, WY
|
2.
Jacob Sterkel - Brighton, CO
|
3.
Cody Pratt - Pueblo, CO
|
4.
DJ Joos - La Junta, CO
|
5.
Hadley Jackson - La Junta, CO
|
6.
Kyle Broce - Cheraw, CO
|
7.
Cody Mumma - Fort Lupton, CO
|
3. Sun, July 04 2021, 6:30 PM 1.
Donald Quick - Craig, CO
|
2.
Justin Barhite - Penrose, CO
|
|
Team Penning - 0
Team Roping - 32
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 0
Jr. Barrel Racing - 0
SRTR - 0
Steer Roping - 0
|