Collbran, CO
Bareback - 8
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Chase Vossler - Cheyenne, WY
2. Tucker Depew - Hayden, CO
3. Tyler Ferguson - Bennett, CO
4. Jeffery Zdziarski - Weston, WY
5. Keenan Hayes - Hayden, CO
6. Mason Snyder - Craig, CO
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Cassidy Mikesell - Dixon, WY
2. Samuel Yenter - Eckley, CO
Barrel Racing - 10
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Sadie Shake - Buena Vista, CO
2. Christina Munster - Calhan, CO
3. Jody Sheffield - Delta, CO
4. Peyton Crowder - Ft Lupton, CO
5. Anna Barker - Montrose, CO
6. Jordan Minor - Mesa, CO
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Sami Sweeney - Fort Lupton, CO
2. Mandy Rush - Grand Junction, CO
3. Samantha Jackson - La Junta, CO
4. Dani Durham - Longmont, CO
Bull Riding - 14
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Keenan Hayes - Hayden, CO
2. Kelton Smedley - Lakewood, CO
3. Wyatt Joseph - Eaton, CO
4. Ty Pinnt - Craig, CO
5. Tyler Kippes - Eaton, CO
6. Tucker Gately - Collbran, CO
7. Dustin Martinez - Gymon, OK
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Nathaniel Hoey - Montrose, CO
2. Titus Adams - Greeley, CO
3. Chance Weathington - Silt, CO
4. Travis Wheeler - Parker, CO
5. Garret Marchun - Fruita, CO
6. Jaren Sturgis - Loveland, CO
7. Brian Larsen - Erie, CO
Calf Roping - 8
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Gage Gleghorn - Craig, CO
2. Bryce Grant - Fruita, CO
3. Kasen Brennise - Craig, CO
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Sylais York - Weiser, ID
2. Garrett Arnold - Strasburg, CO
3. Kyle Belew - La Junta, CO
4. Jase Staudt - Nathrop, CO
5. Darnell Johnson - Fowler, CO
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 15
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Jordan Minor - Mesa, CO
2. Deena Norell - Meeker, CO
3. Ellie Anderson - Glenwood Springs, CO
4. Krista Frost - Meeker, CO
5. Willow Nicholas - Baggs, WY
6. Kacey Clark - Laramie, WY
7. Shelby Dines - Toponas, CO
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Haley Kiehne - Magdalena, NM
2. Erin Johnson - Fowler, CO
3. Dara Belew - La Junta, CO
4. Konnar Knotwell - Encampment, WY
5. Sydney Surin - Silt, CO
6. Rylea Fabrizio - Pueblo, CO
7. Kerby Anderson - Grover, CO
8. Debbie Fabrizio - Pueblo, CO
Mixed Team Roping - 13
Saddle Bronc - 8
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Tyler Beebe - Rocky Ford, CO
2. Perry Forster - Craig, CO
3. Riley Simmons - Cheyenne, WY
4. Denton Ward - Laramie, WY
5. Tanna Ireland - Gymon, OK
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Kasey Rosendahl - Meeker, CO
2. Colt Allred - Rangely, CO
3. Ira Dickinson - Rock Springs, WY
Sr. Breakaway - 0
Steer Wrestling - 7
2. Wed, July 3 2019 7:00PM
1.
Eric Logan - Toponas, CO
3. Thurs, July 4 2019 7:00PM
1.
Daniel Joos - La Junta, CO
2. Buck Rinehart - Bennett, CO
3. Tylor Bond - Avondale, CO
4. Hadley Jackson - La Junta, CO
5. Brady Buum - Fort Lupton, CO
6. Ira Dickinson - Rock Springs, WY
Team Penning - 0
Team Roping - 17
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 0
Jr. Breakaway - 0
Jr. Barrel Racing - 0
SRTR - 0