Fort Hall, ID
Bareback - 8
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Clay Ramone - Kirtland, NM
2. Jacoby Johns - Okeechobee, FL
3. Cheyenne Autumn - Covelo, CA
4. Clancy Clifford - Porcupine, SD
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Bodie Miller - Schurz, NV
2. Steven Dewolfe - Buffalo Gap, SD
3. Kyle Ray - Lukachukai, AZ
4. Jesse Wager - Gillette, WY
Barrel Racing - 48
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Brittany Bird - Cut Bank, MT
2. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
3. Sloan Anderson - White Horse, SD
4. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
5. Chaise Teehee - Muskogee, OK
6. Jannon Hale - Ganado, AZ
7. Tara Seaton - Queen Creek, AZ
8. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
9. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
10. Tekayle Bitsilly - Tsaile, AZ
11. Robyn Williams - Pocatello, ID
12. Blaezi Calico - Oktaha, OK
13. Maci Jo Broncho - Blackfoot, ID
14. Kelci Bends - Cherry Creek, SD
15. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
16. Kate Valdez - Toppenish, WA
17. Andrea Campbell - Hoopa, CA
18. Taniah Nez - Ganado, AZ
19. Kenzi Fox - Hays, MT
20. Karlee Meyers - Box Elder, MT
21. Mia Wilson - Shiprock, NM
22. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
23. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
24. Constance Benally - Leupp, AZ
25. Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
26. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
27. Jeri Pahi - Page, AZ
28. Mashaya Alden - Fort Smith, MT
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Iris Hostler - Hoopa, CA
2. Sallye Williams - Skiatook, OK
3. Sie Anna Real Bird - Garryowen, MT
4. Alexandra Begay - Leupp, AZ
5. Amanda Not Afraid - Crow Agency, MT
6. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
7. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
8. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
9. Lawanda Bronson - Pendleton, OR
10. Michelle Smith - Window Rock, AZ
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Keanna Dedman - Nazlini, AZ
2. Keira Simonson - Loring, MT
3. Ashley Picard - Pendleton, OR
4. Annie Quinn Barney - Klamath Falls, OR
5. Kash Pablo - Crown Point, NM
6. Emma Patterson - Toppenish, WA
7. Lilly Picard - Pendleton, OR
8. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
9. Duaneah Wheeler - White Swan, WA
10. Wiwinu Mills - White Swan, WA
Bull Riding - 25
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Slick Phelps - Porcupine, SD
2. Cory Spencer - Union Gap, WA
3. Caden Bunch - Tahlequah, OK
4. Terrell Davis - Lukachukai, AZ
5. Tom Chee - Denver, CO
6. Tristen Janis - Porcupine, SD
7. Tieler Cummings - Henryetta, OK
8. Wesley Pablo - Kirtland, NM
9. Bud Hostler - Hoopa, CA
10. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
11. Wynn Wells - Browning, MT
12. Lyle Clark - Kayenta, AZ
13. Dugan Black - Lukachukai, AZ
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Cleve Spang - Billings, MT
2. Zac Osborne - Lander, WY
3. Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
4. Chance Thomas - Window Rock, AZ
5. Briar Calico - Oktaka, OK
6. Hernald John - Lukachukai, AZ
7. Ivan S Yazzie - Tohatchi, NM
8. Kobe Whitford - Cut Bank, MT
9. Jayde Murphy - Cut Bank, MT
10. Lane Granger - Tuba City, AZ
11. Cain Thomas - Window Rock, AZ
12. Skye Joaquin - Sacaton, AZ
Calf Roping - 41
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Braydon Boyd - Vander Wagon, NM
2. Zane Fox - Pocatello, ID
3. Sterling Small - Busby, MT
4. Robert Bruised Head - Standoff, AB
5. Gerald Daye - Gallup, NM
6. Keene Bends - Ashland, MT
7. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
8. Spur White Clay - Fort Smith, MT
9. Cash James - Oliver, BC
10. AJ Haven - Window Rock, AZ
11. Michael Bates - Tohatchi, NM
12. Roy Begay - Window Rock, AZ
13. Joshua Felicia - Hardin, MT
14. JC Guardipee - Cut Bank, MT
15. James Arviso - Gallup, NM
16. Beau Grant - Wingate, NM
17. Stefan Ramone - Ephraim, UT
18. Levi Jackson - Eufaula, OK
19. Merval Not Afraid - Lodge Grass, MT
20. Nolan Conway - Cut Bank, MT
21. Johnny Friday Sr - Fort Washakie, WY
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Allen Charley - Window Rock, AZ
2. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
3. Ty Pablo - Crownpoint, NM
4. Tyrel Richardson - Page, AZ
5. Benson Charley - Crown Point, NM
6. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
7. Ryan Cody Nez - Shiprock, NM
8. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
9. Erik Becenti - Brimhall, NM
10. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
2. Pete White - Ronan, MT
3. Ty Allen Fischer - Ashland, MT
4. Lance Boyd - Blackfoot, ID
5. Dontre' Goff - Tulsa, OK
6. Kenny Glasses - Chinle, AZ
7. Alonzo Skunkcap - Browning, MT
8. Britt Givens - Riverton, WY
9. Sacree Real Bird - Crow Agency, MT
10. Chops Yazzie - Window Rock, AZ
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 55
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Kassidy Dennison - Tohatchi, NM
2. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
3. Shawntaya Murphy - Tohatchi, NM
4. Kelci Bends - Cherry Creek, SD
5. Jareth Hale - Ganado, AZ
6. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
7. Kate Valdez - Toppenish, WA
8. Kaycee Werdel - Chadron, NE
9. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
10. Brittany Bird - Cut Bank, MT
11. Nicole Pimms - White Swan, WA
12. Serena Dahozy - Window Rock, AZ
13. Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
14. Devalyn Crowe - Toppenish, WA
15. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
16. Tashina Ramone - St. George, UT
17. Sammy Bruised Head - Warms Springs, OR
18. Tuesday Washakie - Fort Washakie, WY
19. Sloan Anderson - White Horse, SD
20. Velma Graybael - Wapato, WA
21. Arena Plenty - Garryowen, MT
22. Maci Jo Broncho - Blackfoot, ID
23. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
24. Jannon Hale - Ganado, AZ
25. Dovelyn Bruised Head - Standoff, AB
26. Leah Platero - Fruitland, NM
27. JB Bruised Head - Warm Springs, OR
28. Kana Tucker - Garryowen, MT
29. Laci K. Begay - Window Rock, AZ
30. Rayne Bruised Head - Standoff, AB
31. Taniah Nez - Ganado, AZ
32. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
33. Mia Wilson - Shiprock, NM
34. Katelin Conway - Cut Bank, MT
35. Rawlinda Ben - Peridot, AZ
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Shawna Begay - Window Rock, AZ
2. Britany Begaye - Window Rock, AZ
3. Liana Holyan - Warm Springs, OR
4. Iris Hostler - Hoopa, CA
5. Dylan Lemmon - Eagle Butte, SD
6. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
7. Twila Jones - Tohatchi, NM
8. Kellie Harry - Nixon, NV
9. Michelle Smith - Window Rock, AZ
10. Madisyn Osceola - Okeechobee, FL
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Jenna Johnson - Warm Springs, OR
2. Shay Campbell - Valier, MT
3. Kash Pablo - Crown Point, NM
4. Courtney Small - Pryor, MT
5. Callie Dixon - Morley, AB
6. Annie Quinn Barney - Klamath Falls, OR
7. Sadie Harwood - East Glacier, MT
8. Shelly Vocu - Ashland, MT
9. Lizzie Boyd - Blackfoot, ID
10. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 18
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Brent Becenti - Rock Point, AZ
2. Robert Burbank - Gallup, NM
3. Doug Fitzgerald - Babb, MT
4. Bryan Moreno - Kayenta, AZ
5. Creighton Curley - Window Rock, AZ
6. Louis Yellowmule - Crow Agency, MT
7. Casey Singer - Shonto, AZ
8. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
9. Tom Chee - Denver, CO
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Leegene Barlow - Rock Point, AZ
2. Wyatt Pretty On Top - Garryowen, MT
3. Montana Barlow - Rock Point, AZ
4. Wyatt Grant - Pacific, WA
5. Ned Pretty On Top - Garryowen, MT
6. Denver Spotted Bear - Mandaree, ND
7. Marty Young Bear - Halliday, ND
8. Jay Joaquin - Sacaton, AZ
9. Skye Joaquin - Sacaton, AZ
Sr. Breakaway - 26
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Roy Begay - Window Rock, AZ
2. Johnson Stevenson - Kirtland, NM
3. Rudy Blossom - Owyhee, NV
4. Art Sells - Chinle, AZ
5. Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT
6. Johnny Friday Sr - Fort Washakie, WY
7. ED Harry - Wadsworth, NV
8. Ivan Small - Lodge Grass, MT
9. Norman Bates - Tohatchi, NM
10. Howard Begay - Chambers, AZ
11. Lee Tom - Warm Springs, OR
12. Ralph Williams - Skiatook, OK
13. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
14. Karl Dennison - Tohatchi, NM
15. Britt Givens - Riverton, WY
16. Carolyn Harry - Nixon, NV
17. Todd Cline - Sparks, NV
18. Robert Bruised Head - Standoff, AB
19. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM
20. Carl Johnson - Schurz, NV
21. Bob Joseph - Oakdale, CA
22. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
23. Sammy Bruised Head - Warms Springs, OR
24. Spider Ramone - Hays, MT
25. Darrell James - Oliver, BC
26. Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
Steer Wrestling - 20
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Nolan Conway - Cut Bank, MT
2. Rian Conway - Wickenberg, AZ
3. Shane Day Chief - Standoff, AB
4. Michael Bates - Tohatchi, NM
5. TY Day Chief - Standoff, AB
6. Tyler Houle - Ronan, MT
7. Walker Small - Ashland, MT
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Graywolf Herrera - Wapato, WA
2. Sterling Sampson - White Swan, WA
3. Kyle Smith - Crownpoint, NM
4. Kash Shade - Lethbridge, AB
5. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
6. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
7. Blaine Wheeler - White Swan, WA
8. Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
9. Andrew Mills - White Swan, WA
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Tuck Johnson - Browning, MT
2. Collin Johnson - Browning, MT
3. Randy Claw - Chinle, AZ
4. Ty Allen Fischer - Ashland, MT
Team Penning - 0
Team Roping - 86
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Truman Begay - Tuba City, AZ & Scooter Garcia - Churchrock, NM
2. Marlin Manson - Page, AZ & Britt Williams - Page, AZ
3. Shane Jodie - Mulholland Wells, NM & Scooter Garcia - Churchrock, NM
4. Britt Williams - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
5. Marlin Manson - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
6. Justin Three Irons - Hardin, MT & Hance Indian Three Irons - Crow Agency, MT
7. Rance Nez - Chinle, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
8. Colin Begay - Tampe, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
9. Travis Thom - Schurz, NV & Dylan Johnson - Shepherd, MT
10. Darrell James - Oliver, BC & Cash James - Oliver, BC
11. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ralph Williams - Skiatook, OK
12. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Danielle Lowman - Gilbert, AZ
13. Stefan Ramone - Ephraim, UT & Benson Ramone - Ephraim, UT
14. Cody Barney - Klamath Falls, OR & Justin Tom - Pryor, MT
15. Shawn Bird - Cut Bank, MT & Dylan Johnson - Shepherd, MT
16. Bryan Sells - Chinle, AZ & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
17. Trey Begay - Tuba City, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
18. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
19. Hance Indian Three Irons - Crow Agency, MT & Gunner Plenty - Garryowen, MT
20. Trevor Waters - Scottsdale, AZ & Kyle Woody - Mesa, AZ
21. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Cody Lansing - Cortez, CO
22. James Arviso - Gallup, NM & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
23. Gerald Daye - Gallup, NM & Vern Begay - Chinle, AZ
24. Rance Nez - Chinle, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
25. Rawley Ben - Peridot, AZ & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
26. Robert Crutcher - Owyhee, NV & Rc Crutcher - Owyhee, NV
27. Dalton Lessert - Martin, SD & Justin Tom - Pryor, MT
28. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Brandon Ben - Peridot, AZ
29. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
30. Derrick Begay - Winslow, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
31. Robert Crutcher - Owyhee, NV & Ed Harry - Wadsworth, NV
32. Mike Holyan - Warm Springs, OR & Casey Glazier - Gardnerville, NV
33. Greg Louis - Browning, MT & Blaine Wheeler - White Swan, WA
34. Dwight Sells - Chinley, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
35. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Spider Ramone - Hays, MT
36. Colin Begay - Tampe, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
37. Ralph Williams - Skiatook, OK & Norbert Gibson - Owyhee, NV
38. Nolan Conway - Cut Bank, MT & Shawn Bird - Cut Bank, MT
39. Bahe Henio - Pinehall, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
40. Braydon Boyd - Vander Wagon, NM & Leonard Williams Jr - Winslow, AZ
41. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
42. Brooks Dahozy - Warm Springs, OR & Clint Harry - Porterville, CA
43. Bryan Sells - Chinle, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
44. Pace Broncho - Blackfoot, ID & Hollin Fox - Pocatello, ID
45. Rawley Ben - Peridot, AZ & Brandon Ben - Peridot, AZ
46. Kermit Clary - Ronan, MT & Pete White - Ronan, MT
47. Zane Fox - Pocatello, ID & Pace Broncho - Blackfoot, ID
48. Trey Begay - Tuba City, AZ & Cody Lansing - Cortez, CO
49. Truman Begay - Tuba City, AZ & Roy Begay - Window Rock, AZ
50. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
51. Nolan Conway - Cut Bank, MT & Jc Guardipee - Cut Bank, MT
52. Joshua Felicia - Hardin, MT & Merval Not Afraid - Lodge Grass, MT
53. Derrick Begay - Winslow, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
54. Rudy Blossom - Owyhee, NV & Norbert Gibson - Owyhee, NV
55. Dalton Lessert - Martin, SD & John Hall - Browning, MT
56. Travis Thom - Schurz, NV & Tad Williams Jr. - Washoe Valley, NV
57. Greg Louis - Browning, MT & Alonzo Skunkcap - Browning, MT
58. Cody Barney - Klamath Falls, OR & Tad Williams Jr. - Washoe Valley, NV
59. Stefan Ramone - Ephraim, UT & Leo Ramone - Bancroft, ID
60. Keene Bends - Ashland, MT & Sterling Small - Busby, MT
61. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Tyson Charley - Crownpoint, NM
62. Bahe Henio - Pinehall, NM & Wyatt Gibson - Thoneau, NM
63. Dwight Sells - Chinley, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
64. Nelson Long - Gallup, NM & Denton Begay - Many Farms, AZ
65. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ed Harry - Wadsworth, NV
66. Zane Fox - Pocatello, ID & Hollin Fox - Pocatello, ID
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Brian Saunders - Homedale, ID & Sam Saunders - Homedale, ID
2. Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Shane Jodie - Mulholland Wells, NM
3. Ryan Garcia - Pine Hill, NM & Wacey Brady - Kirtland, NM
4. Sam Saunders - Homedale, ID & Dirk Jim - Owyhee, NV
5. Brian Saunders - Homedale, ID & Dirk Jim - Owyhee, NV
6. Bobby Parrish - Lapwai, ID & Tj Parrish - Pendleton, OR
7. Erik Becenti - Brimhall, NM & Jay Becenti - Brimhall, NM
8. Destree Yazzie - Chinle, AZ & Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
9. Graywolf Herrera - Wapato, WA & Blaine Wheeler - White Swan, WA
10. Erik Becenti - Brimhall, NM & Destree Yazzie - Chinle, AZ
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Gene Harry - Nixon, NV & Brooks Dahozy - Warm Springs, OR
2. Britt Givens - Riverton, WY & Jake Longbrake - Dupree, SD
3. Gene Curtis - McDermitt, NV & Rc Crutcher - Owyhee, NV
4. Gene Harry - Nixon, NV & Clint Harry - Porterville, CA
5. Collin Johnson - Browning, MT & Tuck Johnson - Browning, MT
6. Lance Boyd - Blackfoot, ID & Leo Ramone - Bancroft, ID
7. Collin Johnson - Browning, MT & Alonzo Skunkcap - Browning, MT
8. Gene Curtis - McDermitt, NV & Casey Glazier - Gardnerville, NV
9. Britt Givens - Riverton, WY & Spider Ramone - Hays, MT
10. Lance Boyd - Blackfoot, ID & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
Over 40 CR - 0
JR Bulls - 9
2. Sat, Aug 10 2019 7:00PM
1.
Caden Bunch - Tahlequah, OK
2. Bowen Simpson - Lame Deer, MT
3. Ethan Marceau - Browning, MT
4. Tieler Cummings - Henryetta, OK
5. Wawa Ben Jr - Peridot, AZ
3. Sun, Aug 11 2019 11:00AM
1.
Tator Nez - Yerington, NV
2. Chance Thomas - Window Rock, AZ
3. Wynn Wells - Browning, MT
4. Brandon Louie - Cawston, BC
Jr. Breakaway - 36
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Clayton C Three Irons - Crow Agency, MT
2. Justin Three Irons - Hardin, MT
3. Aaliyah Christie - Porterville, CA
4. Kevi Broncho - Blackfoot, ID
5. Kadie Bends - Ashland, MT
6. Leilani Young - Harrah, WA
7. Wyatt Earle - Window Rock, AZ
8. Brinley Holyan - Warm Springs, OR
9. Mike J George - Feneley, NV
10. Annie Quinn Barney - Klamath Falls, OR
11. Wawa Ben Jr - Peridot, AZ
12. Gunner Plenty - Garryowen, MT
13. Cody Tallsalt - Kayenta, AZ
14. Noah Haven - Window Rock, AZ
15. Logan Vocu - Ashland, MT
16. Kermit Clary - Ronan, MT
17. Logan Cummins - Owyhee, NV
18. James Arviso - Gallup, NM
19. Cade Barney - Klamath Falls, OR
20. Colton Zubach - Shepherd, MT
21. Sam Saunders - Homedale, ID
22. Trey Nez - Chinle, AZ
23. Twinney Washakie - Fort Washakie, WY
24. Casey Johnson - Schurz, NV
25. Trail Yazzie - Chinle, AZ
26. Ethan Marceau - Browning, MT
27. Kylee Jo Washakie - Fort Washakie, WY
28. Kaydin Small - Lodgegrass, MT
29. Michael Williams - Lukachukai, AZ
30. Susanna White Clay - Fort Smith, MT
31. Cash James - Oliver, BC
32. Lane B Bitsilly - Tsaile, AZ
33. Talan Cummins - Lodge Grass, MT
34. Tayzen Cummings - Henryetta, OK
35. JB Bruised Head - Warm Springs, OR
36. Hance Indian Three Irons - Crow Agency, MT
Jr. Barrel Racing - 27
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Twinney Washakie - Fort Washakie, WY
2. Ramona Ianneo - Poterville, CA
3. Kenzi Fox - Hays, MT
4. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
5. Kaley Conway - Wickenberg, AZ
6. Susanna White Clay - Fort Smith, MT
7. Boe Maggie Calico - Oktaha, OK
8. Kaylee Lessert - Porcupine, SD
9. White Dove Herrera - Wapto, WA
10. Zia Washakie - Fort Washakie, WY
11. Annie Quinn Barney - Klamath Falls, OR
12. Alexandra Begay - Leupp, AZ
13. Journie Crutcher - Owyhee, NV
14. Kevi Broncho - Blackfoot, ID
15. Sweetpea Jensen - Flagstaff, AZ
16. Brinley Holyan - Warm Springs, OR
17. Leilani Young - Harrah, WA
18. Emma Patterson - Toppenish, WA
19. Angelina Begay - Leupp, AZ
20. Maddey Clary - Ronan, MT
21. Julia Begay - Leupp, AZ
22. Hayden Edwards - Browning, MT
23. Tristin Small - Ashland, MT
24. Oodessa Barlow - Rock Point, AZ
25. Kyra Teehee - Muskogee, OK
26. Savaya Alden - Fort Smith, MT
27. Aaliyah Christie - Porterville, CA
SRTR - 24
1S. Sat, Aug 10 2019 9:00AM
1.
Rudy Blossom - Owyhee, NV & Carl Johnson - Schurz, NV
2. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Spider Ramone - Hays, MT
3. Robert Crutcher - Owyhee, NV & Leo Ramone - Bancroft, ID
4. Britt Givens - Riverton, WY & Leo Ramone - Bancroft, ID
5. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Art Sells - Chinle, AZ
6. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Norman Bates - Tohatchi, NM
7. Darryl Boyd - Vanderwagon, NM & Howard Begay - Chambers, AZ
8. Carl Begay - Leupp, AZ & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
9. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Howard Begay - Chambers, AZ
10. Rudy Blossom - Owyhee, NV & Norbert Gibson - Owyhee, NV
11. Allen Fisher - Ashland, MT & Victor Begay - Seba Dalkai, AZ
12. Allen Fisher - Ashland, MT & Art Sells - Chinle, AZ
13. Robert Crutcher - Owyhee, NV & Ed Harry - Wadsworth, NV
14. Lexy Terry - Crownpoint, NM & Ralph Williams - Skiatook, OK
15. Carl Begay - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
16. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ralph Williams - Skiatook, OK
17. Bob Joseph - Oakdale, CA & Ed Harry - Wadsworth, NV
18. Herman Anderson - Beatty, OR & Todd Cline - Sparks, NV
19. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Todd Cline - Sparks, NV
20. Britt Givens - Riverton, WY & Spider Ramone - Hays, MT
21. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Lexy Terry - Crownpoint, NM
22. Oliver Pimms Jr - Whiteswan, WA & Norbert Gibson - Owyhee, NV
23. Oliver Pimms Jr - Whiteswan, WA & Carl Johnson - Schurz, NV
24. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Alfred Armajo Jr - Lodge Grass, MT