Okmulgee, OK
Bareback - 10
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Andric Johnson - Round Rock, AZ
2. J.R. Chino - Mescalero, NM
3. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
4. Cody Parker - Park Hill, OK
5. Clifford Williams - Winslow, AZ
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Jayco Roper - Oktaha, OK
2. Joe Wilson - Martin, SD
3. Evan Betony - Tonalea, AZ
4. Orville Memnook - Spedden, AB
5. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
Barrel Racing - 64
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Sydney Kukla - Killdeer, ND
2. Ginger Cohea - Skiatook, OK
3. Mollie Bassett - Vinita, OK
4. Deven Sells - Chinle, AZ
5. Kash Pablo - Crown Point, NY
6. Jareth Hale - Ganado, AZ
7. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
8. Tiffany Matthews - Vinita, OK
9. Janae Hogan - Pryor, OK
10. Jannon Hale - Ganado, AZ
11. Leslie Maker - Tahlequah, OK
12. Sierra Farland - Tonalea, AZ
13. Brenda Martin - Hartshorne, OK
14. Trisha Walden - Wister, OK
15. Geneva Tsouhlarkis - Crownpoint, NM
16. Pj Bradshaw - Beggs, OK
17. TJ Fox - Lawrence, KS
18. Baylie Bowzer - Vinita, OK
19. Chaise Teehee - Muskogee, OK
20. Sloan Anderson - White Horse, SD
21. Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
22. Jakki Hunt - Dupree, SD
23. Kaci Jo Bute - Pawhuska, OK
24. Shaylyn Becenti - Lukachukai, AZ
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Jacey Harlan - Vinita, OK
2. Tiffany Segotta - McAlester, OK
3. Afton Dodgen - Tupelo, OK
4. Tammy Lawhorn - Checotah, OK
5. Kila Dalton - Collinsville, OK
6. Jeri Pahi - Page, AZ
7. Ashley Whatley - Foster, OK
8. Callie Edgewater - Ganado, AZ
9. Mandy Griffith - Vinita, OK
10. Laci Woodward - Coweta, OK
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Maggie Passmore - Rose, OK
2. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
3. Kaycee Werdel - Chadron, NE
4. Kristen Delaney - Kansas, OK
5. Roqui Lee - Fruitland, NM
6. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
7. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
8. Brandie Inman - Nowata, OK
9. Sherri Lucas - Ochelata, OK
10. Montana Hammonds - Muskogee, OK
11. Sallye Williams - Skiatook, OK
12. Tamara Smith - Wynona, OK
13. Alexis Howell - Wynona, OK
14. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
15. Kelsey Spurlock - Inola, OK
16. Keleigh Lee - Fruitland, NM
17. Kasi Prather - Ochelata, OK
18. Lynett Rock - Porter, OK
19. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
20. Constance Benally - Indian Wells, AZ
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Ashton Been - Okmulgee, OK
2. Ahnie Jumper - Clewiston, FL
3. Ky Longbrake - Dupree, SD
4. Jennifer Turner - Vinita, OK
5. Kesse Deal - Dupree, SD
6. Bonnie Spencer - Ramona, OK
7. Kelsey Anderson - Sperry, OK
8. Katie Garen - Fletcher, OK
9. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
10. Tomie Peterson - Parade, SD
Bull Riding - 24
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Brent Becenti - Rock Point, AZ
2. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
3. Cauy Begay - Kayenta, AZ
4. Brennan Tsosie - Kirtland, NM
5. Tustin Daye - Lupton, AZ
6. Cain Thomas - Window Rock, AZ
7. Melson Casamero - Crownpoint, NM
8. Hayden Harris - Hulbert, OK
9. Cody Jesus - Window Rock, AZ
10. Adriano Morgan - Fruitland, NM
11. Ethan Smith - Ponderosa, NM
12. Ty Toadlena - Jamestown, NM
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
2. Josh Lewis - Bluewater, NM
3. Kole Bowman - Barnsdall, OK
4. Julius Y. Begay - Shiprock, NM
5. Lyle Clark - Kayenta, AZ
6. Evan Betony - Tonalea, AZ
7. Dugan Black - Lukachukai, AZ
8. Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
9. Ty Cunningham - Wagoner, OK
10. Bryan Bitsui - Ganado, AZ
11. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
12. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
Calf Roping - 60
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Brian Carter - Seminole, OK
2. Jamel Goff - Tulsa, OK
3. Dustin Bassett - Vinita, OK
4. Clayton Curley - Ft. Wingate, NM
5. Britt Givens - Riverton, WY
6. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
7. Ross McGuire - Webbers Falls, OK
8. TY Pablo - Crownpoint, NM
9. Corbin Fisher - Ashland, MT
10. Jesse Chase - Mandaree, ND
11. Terry Fischer - Fort Yates, ND
12. Benson Charley - Crown Point, NM
13. Travis Fisher - Beggs, OK
14. Michael Bates - Tohatchi, NM
15. Allen Fisher - Ashland, MT
16. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
17. Doug Lawrence - Timber Lake, SD
18. Justin Tsosie Jr. - Farmington, NM
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Bryton Edmundson - Henrietta, OK
2. Kordale Secody - Page, AZ
3. Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
4. Laramie Warren - Adair, OK
5. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
6. Steve Brickey - Tahlequah, OK
7. Casey Stone - Sallisaw, OK
8. Levi Jackson - Eufaula, OK
9. Gavaro Harrison - Chinle, AZ
10. Sheldon Jones - Rock Point, AZ
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Jake Parker - Sperry, OK
2. Blevyns Jumper - Clewistown, FL
3. Steven Richmond - Gowen, OK
4. Austin Ross - Weleetka, OK
5. Naha Jumper - Okeechobee, FL
6. Blair Burk - Durant, OK
7. Jaxon Clegg - Coweta, OK
8. Blaine Mitchell - Chinle, AZ
9. Nathan Hughes - Colcord, OK
10. Quinton Inman - Ketchum, OK
11. Kenny Glasses - Chinle, AZ
12. Beau Grant - Wingate, NM
13. Cameron Ousley - Muskogee, OK
14. Thomas Smith - Barnsdall, OK
15. Norman Mitchell - Hulbert, OK
16. Tyler Sherrick - Welch, OK
17. Dillon Sherrick - Welch, OK
18. Allen Hartness - Locust Grove, OK
19. Ty Miller - Tahleqoeh, OK
20. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
21. Tylen Layton - Copan, OK
22. Ryan Nez - Shiprock, NM
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Tyrel Richardson - Page, AZ
2. Calgry Smith - Haskell, OK
3. Clay White - Beggs, OK
4. Jeremy Penny - Tulsa, OK
5. Walt White - Battlesville, OK
6. Chase Crane - Broken Arrow, OK
7. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
8. Justin Dan - Checotah, OK
9. Gerald Daye - Gallup, NM
10. Laron Johnson - Morris, OK
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 55
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Shaylyn Becenti - Lukachukai, AZ
2. Mollie Bassett - Vinita, OK
3. Kari Jo Lawrence - Timber Lake, SD
4. Shaina Clifford - Porcupine, SD
5. Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
6. Sydney Kukla - Killdeer, ND
7. Tiffany Matthews - Vinita, OK
8. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
9. Lavina Willie - Gallup, NM
10. Josey Johnson - Porcupine, SD
11. Sloan Anderson - White Horse, SD
12. Jakki Hunt - Dupree, SD
13. Sierra Farland - Tonalea, AZ
14. April Pablo - Crown Point, NM
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Amy Eagleton - Sallisaw, OK
2. Jacey Harlan - Vinita, OK
3. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
4. JC Hawk - Scottsdale, AZ
5. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
6. Sage Allen - Pawhuska, OK
7. Bailey Bates - Tohatchi, NM
8. Cassidy Kelly - Sulpher, OK
9. Whitney Roberts - Okemah, OK
10. Sharon Small - Ashland, MT
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Kaycee Werdel - Chadron, NE
2. Addee Carder - Miami, OK
3. Randi Stanley - Wagoner, OK
4. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
5. Keleigh Lee - Fruitland, NM
6. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
7. Halle Tatham - Pryor, OK
8. Erin Jones - Chinle, AZ
9. Taniah Nez - Ganado, AZ
10. Mindy Fish - Harrah, OK
11. Sallye Williams - Skiatook, OK
12. Roqui Lee - Fruitland, NM
13. Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
14. Renee Tolino - Gallup, NM
15. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
16. Kasi Prather - Ochelata, OK
17. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
18. Shea Herrera - Claremore, OK
19. Kendyl Hutton - Nowata, OK
20. Tamara Smith - Wynona, OK
21. Kylee Jo Carder - Miami, OK
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Tomie Peterson - Parade, SD
2. Arianna Jones - Chinle, AZ
3. Ahnie Jumper - Clewiston, FL
4. Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
5. Charmayne Daniels - Tonopah, AZ
6. Kelsey Anderson - Sperry, OK
7. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
8. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
9. Emma Skinner - Belle Plain, KS
10. Michelle Walking Bear - Fort Smith, MT
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 20
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Vince Tsosie - Fruitland, NM
2. T.O Yazzie - Aneth, UT
3. Creighton Curley - Window Rock, AZ
4. Leander Thomas - Window Rock, AZ
5. Ace Long - Ganado, AZ
6. Brent Becenti - Rock Point, AZ
7. Mike Curley - Sanoitee, NM
8. Jesse Wilson - Martin, SD
9. Robert Wagner - Browning, MT
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Jamore Maryboy - Ganado, AZ
2. Chance Barnes - Flora Vista, NM
3. Llewellyn Paul - Tohatchi, NM
4. Robert Burbank - Gallup, NM
5. Cory Fox - Standoff, AB
6. Tate Longbrake - Dupree, SD
7. Colton Goad - Enid, OK
8. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
9. Gulley Finnell - Pryor, OK
10. Jason Rabbit - Ponoka, AB
11. Jay Longbrake - Dupree, SD
Sr. Breakaway - 28
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Keith Parker - Sperry, OK
2. Lexy Terry - Crownpoint, NM
3. Marty Jandreau - Kennebec, SD
4. Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
5. Johnny Roach - Claremore, OK
6. Woody Smith Jr. - Tonopah, OK
7. Norman Bates - Tohatchi, NM
8. Jake Longbrake - Dupree, SD
9. Alvin Smith - Crownpoint, NM
10. Allen Fisher - Ashland, MT
11. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
12. Dick Foreman - Oaks, OK
13. Victor Begay - Winslow, AZ
14. Jacob Antone - Crown Point, NM
15. Allen Hartness - Locust Grove, OK
16. Bruce Davis - Oaks, OK
17. Britt Givens - Riverton, WY
18. Robie Inman - Ketchum, OK
19. Luann Werdel - Chadron, NE
20. Reggie Sells - Kayenta, AZ
21. Karl Dennison - Tohatchi, NM
22. Joel Maker - Tahlequah, OK
23. Howard Edmundson - Henryetta, OK
24. Chuck Morgan - Comanche, OK
25. Howard Begay - Chambers, AZ
26. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
27. Ross Scoggins - Sperry, OK
28. Ralph Williams - Skiatook, OK
Steer Wrestling - 37
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Roderick Woodfork - Prague, OK
2. Ross McGuire - Webbers Falls, OK
3. Tyrone Tsosie - Crown Point, NM
4. Mike Burgess - Haskell, OK
5. Kyle Thompson - Crownpoint, NM
6. William Fish - Wellston, OK
7. Roshon Jones - Boley, OK
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Jeremiah Martin - Crownpoint, NM
2. Jimmie Stone - Sallisaw, OK
3. Casey Stone - Sallisaw, OK
4. Steve Brickey - Tahlequah, OK
5. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
6. Byron Murphy - Crown Point, NM
7. Brandon Bates - Winslow, AZ
8. Marshall Allen - Sheepsprings, NM
9. Kaleb Summers - Claremore, OK
10. Laramie Warren - Adair, OK
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Sheridan Jodie - Church Rock, NM
2. Britt Givens - Riverton, WY
3. Samson Valentino - Farmington, NM
4. Jacob Antone - Crown Point, NM
5. Blevyns Jumper - Clewistown, FL
6. Cameron Ousley - Muskogee, OK
7. Howard Edmundson - Henryetta, OK
8. Michael Bates - Tohatchi, NM
9. Steven Richmond - Gowen, OK
10. Quinton Inman - Ketchum, OK
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
2. Calgry Smith - Haskell, OK
3. Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
4. Jared Pino - Crownpoint, NM
5. Joe Wilson - Martin, SD
6. Bradley McGee - Muskogee, OK
7. Romon Jones - Lekington, OK
8. Chris Brown - Muskogee, OK
9. Kyle Smith - Crownpoint, NM
10. Chase Crane - Broken Arrow, OK
Team Penning - 0
Team Roping - 80
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Rudy McFall - Afton, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
2. Allen Fisher - Ashland, MT & Corbin Fisher - Ashland, MT
3. Colin Begay - Chinle, AZ & Clay Gun Shows - Lodge Grass, MT
4. Travis Fisher - Beggs, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
5. AJ Ben - San Carlos, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
6. Darrayl Jones Jr - Okmulgee, OK & Kane Roberts - Okamogee, OK
7. Travis Fisher - Beggs, OK & Bill Cody Johnson - Paden, OK
8. Rudy McFall - Afton, OK & Layne Bryson - Jay, OK
9. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
10. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
11. Doug Lawrence - Timber Lake, SD & Kari Jo Lawrence - Timber Lake, SD
12. Britt Givens - Riverton, WY & Terry Fischer - Fort Yates, ND
13. Clayton Slick - Crown Point, NM & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
14. Colin Begay - Chinle, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
15. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
16. Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ & Dusty Yazzie - Chinle, AZ
17. Roessel Jackson - Many Farms, AZ & Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
18. Jake Longbrake - Dupree, SD & Ralph Williams - Skiatook, OK
19. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
20. Ronnie Ben - Window Rock, AZ & Cody Ben - Tohatchi, NM
21. Jake Cooper - Watts, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
22. Roy Begay - Window Rock, AZ & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
23. Dusty Yazzie - Chinle, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
24. Clayton Slick - Crown Point, NM & Denton Begay - Many Farms, AZ
25. Ronnie Ben - Window Rock, AZ & Lyle Ben - Window Rock, AZ
26. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Jesse Chase - Mandaree, ND
27. Lyle Ben - Window Rock, AZ & Cody Ben - Tohatchi, NM
28. Jake Cooper - Watts, OK & Layne Bryson - Jay, OK
29. Jake Longbrake - Dupree, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
2. Fri, June 23 2017 6:30PM
1.
Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
2. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
3. Clifford Williams - Winslow, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
4. Blaine Red Horse - Chinle, AZ & Henry Benally Iii - Many Farms, AZ
5. Blaine Red Horse - Chinle, AZ & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
6. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
7. Kordale Secody - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
8. Lamor Joe - Kaibeto, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
9. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shane Jodie - Crownpoint, NM
10. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Clay Gun Shows - Lodge Grass, MT
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Quinton Inman - Ketchum, OK & Hazen Herrera - Claremore, OK
2. Josh Jumper - Clewiston, FL & Naha Jumper - Okeechobee, FL
3. Kyle Little - Chinle, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
4. AJ Ben - San Carlos, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
5. Mike Bacon - Boswell, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
6. Josh Jumper - Clewiston, FL & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
7. Colt Braden - Dewey, OK & Dustin Farrow - Kiowa, OK
8. Rance Nez - Rough Rock, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
9. Cody Ray - Velma, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
10. Blevyns Jumper - Clewistown, FL & Naha Jumper - Okeechobee, FL
11. Kyle Little - Chinle, AZ & Terrance Claw - Chinle, AZ
12. Brad Prather - Skiatook, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
13. Shariff Sells - Chinle, AZ & Shane Jodie - Crownpoint, NM
14. Joel Maker - Tahlequah, OK & Dustin Farrow - Kiowa, OK
15. Thomas Smith - Barnsdall, OK & Rocky Ross - Weleetka, OK
16. Thompson Berryhill - Talala, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
17. Rance Nez - Rough Rock, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
18. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
19. Britt Givens - Riverton, WY & Tom Smith - Barnsdale, OK
20. Mike Bacon - Boswell, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
21. Colt Braden - Dewey, OK & Rocky Ross - Weleetka, OK
22. Thompson Berryhill - Talala, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
23. Nathan Hughes - Colcord, OK & Cody Ray - Velma, OK
24. Nathan Hughes - Colcord, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
25. Brad Prather - Skiatook, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
26. Thomas Smith - Barnsdall, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
27. Shariff Sells - Chinle, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
28. Quinton Inman - Ketchum, OK & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
29. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
4. Sat, June 24 2017 6:30PM
1.
Kesley Phillips - Chinle, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
2. Gerald Daye - Gallup, NM & Nelson Long - Gallup, NM
3. Blaine Mitchell - Chinle, AZ & Terrance Claw - Chinle, AZ
4. Bryan Sells - Laplata, NM & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
5. Justin Turner - Vinita, OK & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
6. Justin Turner - Vinita, OK & Hazen Herrera - Claremore, OK
7. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
8. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
9. Bryan Sells - Laplata, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
10. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Henry Benally Iii - Many Farms, AZ
11. Gerald Daye - Gallup, NM & Vern Begay - Chinle, AZ
12. Blaine Mitchell - Chinle, AZ & Bill Cody Johnson - Paden, OK
Over 40 CR - 0
JRSteer - 8
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Brad Moreno - Kayenta, AZ
2. Brent Becenti - Rock Point, AZ
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Chance Thomas - Window Rock, AZ
2. Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
3. Latrell Long - Winslow, AZ
4. Jp Prettyboy - Rock Point, AZ
5. Jeb Hix - Tahlequah, OK
6. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
Jr. Breakaway - 40
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Weston Carter - Seminole, OK
2. Mia Wilson - Shiprock, NM
3. Mollie Bassett - Vinita, OK
4. Rowdy Nimrod - Hartshorne, OK
5. Brad Moreno - Kayenta, AZ
6. Trail Yazzie - Chinle, AZ
7. Dodge Hogan - Pryor, OK
8. Griffin Passmore - Rose, OK
9. Jacauy Hale - Ganado, AZ
10. Corbin Fisher - Ashland, MT
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Spur White Clay - Fort Smith, MT
2. Talan Cummins - Lodge Grass, MT
3. Lucas Edgewater - Ganado, AZ
4. Cooper Massey - Adair, OK
5. Tia Stevenson - Crownpoint, NM
6. Caleb Peper - Adair, OK
7. Halle Tatham - Pryor, OK
8. Charlcie Gatewood - Welch, OK
9. Kash Long - Winslow, AZ
10. Rance Nez - Rough Rock, AZ
11. Chase McCormick - Fairland, OK
12. Latrell Long - Winslow, AZ
13. Trey Nez - Rough Rock, AZ
14. Byron Nez - Ganado, AZ
15. Biscuit Ross - Skiatook, OK
16. Colben Kinlecheenie - Winslow, AZ
17. Blake Tatham - Pryor, OK
18. Jaxon Clegg - Coweta, OK
19. Briar Tune - Vinita, OK
20. Rilee Fisher - Ashland, MT
21. Tonya Tolino - Gallup, NM
22. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
23. Luke Line - Copan, OK
24. Canaan Jumper - Clewiston, FL
25. Clay McCormick - Fairland, OK
26. Tanner Maple - Miami, OK
27. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT
28. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
29. Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
30. Sierra Farland - Tonalea, AZ
Jr. Barrel Racing - 28
1S. Fri, June 23 2017 8:00AM
1.
Ginger Cohea - Skiatook, OK
2. Mia Wilson - Shiprock, NM
3. Jacie Moffett - Jay, OK
4. Shelby Bute - Pawhuska, OK
5. Pj Bradshaw - Beggs, OK
6. Kyra Teehee - Muskogee, OK
7. Trisha Walden - Wister, OK
8. Mollie Bassett - Vinita, OK
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Robyn Holgate - Page, AZ
2. Aubry Rae Mauldin - McAlester, OK
3. Harlea Adams - Checotah, OK
4. Julia Begay - Indian Wells, AZ
5. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
6. Callie Edgewater - Ganado, AZ
7. Maggie Passmore - Rose, OK
8. Alexandra Begay - Indian Wells, AZ
9. Halle Tatham - Pryor, OK
10. Savannah Fish - Harrah, OK
11. Charlcie Gatewood - Welch, OK
12. Adessa Kinlecheenie - Winslow, AZ
13. Kelsey Peper - Adair, OK
14. Sierra Farland - Tonalea, AZ
15. Canaan Jumper - Clewiston, FL
16. Katie Richmond - Gowen, OK
17. Susanna White Clay - Fort Smith, MT
18. Denim Goff - Eufaula, OK
19. Sadie Prather - Skiatook, OK
20. Laramie Stockton - Stigler, OK
SRTR - 27
3S. Sat, June 24 2017 8:00AM
1.
Jake Longbrake - Dupree, SD & Lexy Terry - Crownpoint, NM
2. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Dwight Graham - Sallisaw, OK
3. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Britt Givens - Riverton, WY
4. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
5. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
6. Jake Longbrake - Dupree, SD & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
7. Bruce Davis - Oaks, OK & J.R. Hutchins - Rose, OK
8. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Bennie Bitsui - Indian Wells, AZ
9. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Bennie Bitsui - Indian Wells, AZ
10. Robie Inman - Ketchum, OK & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
11. Norman Flurry - Sallisaw, OK & J.R. Hutchins - Rose, OK
12. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Ralph Williams - Skiatook, OK
13. Ben Foreman - Oaks, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
14. Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
15. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
16. Woody Smith Jr. - Tonopah, OK & Howard Begay - Chambers, AZ
17. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
18. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Jim Qualls - Claremore, OK
19. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Dwight Graham - Sallisaw, OK
20. Lexy Terry - Crownpoint, NM & Howard Begay - Chambers, AZ
21. Jack Foreman - Bixby, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
22. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
23. Dick Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
24. Bruce Davis - Oaks, OK & Jim Qualls - Claremore, OK
25. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
26. Woody Smith Jr. - Tonopah, OK & Henry Dodson Sr. - Tonalea, AZ
27. Jack Foreman - Bixby, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK