Perkins, OK
Bareback - 12
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Joe Wilson - Martin, SD
2. Clifford Williams - Winslow, AZ
3. Jayco Roper - Springfield, OK
4. J.R. Chino - Mescalero, NM
5. Brandon Yazzie - Snowflake, AZ
6. Cam Bruised Head - Standoff, AB
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Andric Johnson - Round Rock, AZ
2. Cole Puckett - Kyle, SD
3. Byron Bruised Head - Standoff, AB
4. Jacob Etsitty - Chinle, AZ
5. Coby Johns - Okeechobee, FL
6. Cody Parker - Park Hill, OK
Barrel Racing - 58
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Mollie Bassett - Vinita, OK
2. Lynett Rock - Porter, OK
3. Sloan Anderson - White Horse, SD
4. Kelsey Spurlock - Inola, OK
5. Callie Edgewater - Ganado, AZ
6. Tiffany Matthews - Vinita, OK
7. Sydney Kukla - Killdeer, ND
8. Pj Bradshaw - Beggs, OK
9. Brandie Inman - Nowata, OK
10. Sharaya Edgewater - Ganado, AZ
11. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
12. Tatum Ward - Whitehorse, SD
13. Rhonda Alex - Gilbert, AZ
14. Sydney Gray - Ridgeview, SD
15. Jacey Harlan - Vinita, OK
16. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
17. Chaise Teehee - Muscogee, OK
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Mandy Griffith - Vinita, OK
2. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
3. Katie Garen - Fletcher, OK
4. Sherri Lucas - Ochelata, OK
5. Geneva Tsouhlarkis - Crownpoint, NM
6. Kesse Deal - Dupree, SD
7. Jennifer Turner - Vinita, OK
8. Tomie Peterson - Parade, SD
9. Kasi Prather - Ochelata, OK
10. Baylie Bowzer - Vinita, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Maddy Guazdausky - Wilburton, OK
2. Laci Woodward - Coweta, OK
3. Destinee Dale - Farmington, NM
4. Brandee Brugh - New Town, ND
5. Ginger Cohea - Skiatook, OK
6. Maggie Passmore - Rose, OK
7. Alexis Howell - Wynona, OK
8. Kendra Paul - Tohatchi, NM
9. Constance Benally - Indian Wells, AZ
10. Montana Hammonds - Muskogee, OK
11. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
12. Ashton Been - Okmulgee, OK
13. Rhonda Padilla - Farmington, NM
14. Kristen Delaney - Kansas, OK
15. Taniah Nez - Ganado, AZ
16. Janae Hogan - Pryor, OK
17. Deven Sells - Chinle, AZ
18. Kaci Jo Bute - Pawhuska, OK
19. Sallye Williams - Skiatook, OK
20. Kelsey Anderson - Sperry, OK
21. Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
2. Kash Pablo - Crown Point, NY
3. Kila Dalton - Collinsville, OK
4. Bonnie Spencer - Ramona, OK
5. Ashley Whatley - Foster, OK
6. Kynder Starr - Catoosa, OK
7. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
8. Leslie Maker - Tahlequah, OK
9. Trisha Walden - Wister, OK
10. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
Bull Riding - 15
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Ethan Gopher - Okeechobee, FL
2. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
3. Kdawg Smedley - Okeechobee, FL
4. Wesley Pablo - Kirtland, NM
5. Jt Long Feather - Fort Yates, ND
6. Tustin Daye - Lupton, AZ
7. Ty Cunningham - Wagoner, OK
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Ky Farland - Tonalea, AZ
2. Cain Thomas - Window Rock, AZ
3. Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
4. Casey Fredericks - Busby, MT
5. Hayden Harris - Hulbert, OK
6. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
7. Cody Washington - Perkins, OK
8. Dugan Black - Lukachukai, AZ
Calf Roping - 52
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Gavaro Harrison - Chinle, AZ
2. Dustin Bassett - Vinita, OK
3. Marvin Tolth - Farmington, NM
4. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
5. Justin Dan - Checotah, OK
6. Thomas Smith - Barnsdall, OK
7. Jeremy Penny - Tulsa, OK
8. Benson Charley - Crown Point, NM
9. Wacey Real Bird - Garryowen, MT
10. Casey Stone - Sallisaw, OK
11. Calgry Smith - Haskell, OK
12. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
13. Steve Brickey - Tahlequah, OK
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Dillon Sherrick - Welch, OK
2. Hiyo Yazzie - Brimhall, NM
3. Donovan Yazzie - Brimhall, NM
4. Sheldon Jones - Rock Point, AZ
5. Tanner Scott - Kiowa, OK
6. Roy Begay - Window Rock, AZ
7. Steven Richmond - Gowen, OK
8. Levi Jackson - Eufaula, OK
9. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
10. Ross McGuire - Webbers Falls, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Jesse Chase - Mandaree, ND
2. Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
3. Jake Parker - Sperry, OK
4. Terry Fischer - Fort Yates, ND
5. Erich Rogers - Round Rock, AZ
6. Ty Miller - Tahleqoeh, OK
7. Ryan Nez - Shiprock, NM
8. Laron Johnson - Morris, OK
9. Ty Pablo - Crownpoint, NM
10. Chase Crane - Broken Arrow, OK
11. Tyrel Richardson - Page, AZ
12. Connor Osborn - Tecumseh, OK
13. Aj Haven - Window Rock, AZ
14. Nathan Hughes - Colcord, OK
15. Cameron Ousley - Muskogee, OK
16. Jaxon Clegg - Coweta, OK
17. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
18. Britt Givens - Riverton, WY
19. Brian Carter - Seminole, OK
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Walt White - Battlesville, OK
2. Eric Paul Watson - Box Elder, MT
3. Clayton Curley - Ft. Wingate, NM
4. Marty Watson - Box Elder, MT
5. Beau Grant - Wingate, NM
6. Quinton Inman - Ketchum, OK
7. Leroy Etsitty - Kayenta, AZ
8. Tylen Layton - Copan, OK
9. Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
10. Travis Fisher - Beggs, OK
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 51
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Sharon Small - Ashland, MT
2. Sloan Anderson - White Horse, SD
3. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
4. Tiffany Matthews - Vinita, OK
5. Jacey Harlan - Vinita, OK
6. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
7. Sydney Kukla - Killdeer, ND
8. Amy Eagleton - Sallisaw, OK
9. Heidi Cuny - Buffalo Gap, SD
10. Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
11. Mollie Bassett - Vinita, OK
12. Tatum Ward - Whitehorse, SD
13. Halle Tatham - Pryor, OK
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Whitney O'Rourke - Interior, SD
2. Kasi Prather - Ochelata, OK
3. Jc Hawk - Scottsdale, AZ
4. Kylee Jo Carder - Miami, OK
5. Tomie Peterson - Parade, SD
6. Kesse Deal - Dupree, SD
7. Randi Stanley - Wagoner, OK
8. Sage Allen - Pawhuska, OK
9. Cassidy Kelly - Sulpher, OK
10. Tamara Smith - Wynona, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Yolanda Nez - Fountain Hills, AZ
2. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
3. Brittany Bird - Cut Bank, MT
4. Shaina Clifford - Porcupine, SD
5. Lavina Willie - Gallup, NM
6. Sallye Williams - Skiatook, OK
7. Taniah Nez - Ganado, AZ
8. Bobbie Riggs - Bapchule, AZ
9. Erin Jones - Chinle, AZ
10. Jakki Hunt - Dupree, SD
11. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
12. April Pablo - Crown Point, NM
13. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
14. Renee Tolino - Gallup, NM
15. Kaycee Werdel - Chadron, NE
16. Kelsey Anderson - Sperry, OK
17. Kaitlyn Haven - Window Rock, AZ
18. Josey Johnson - Porcupine, SD
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
2. Gaby Whitethorn - Scottsdale, AZ
3. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
4. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
5. Emma Skinner - Belle Plain, KS
6. Addee Carder - Miami, OK
7. Shea Herrera - Claremore, OK
8. Kendyl Hutton - Nowata, OK
9. Shelly Vocu - Ashland, MT
10. Mindy Fish - Harrah, OK
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 21
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Gulley Finnell - Pryor, OK
2. Milo Paz - Crow Agency, MT
3. Vince Tsosie - Fruitland, NM
4. Leander Thomas - Window Rock, AZ
5. Santee Real Bird - Crow Agency, MT
6. Hamley Real Bird - Garryowen, MT
7. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
8. James Real Bird - Garryowen, MT
9. Jesse Wilson - Martin, SD
10. Chance Barnes - Flora Vista, NM
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Dawson Jandreau - Kennebec, SD
2. Phillip Whiteman - Lame Deer, MT
3. Jeremy Meeks - Scenic, SD
4. Jeremy Means - Eagle Butte, SD
5. Jamore Maryboy - Ganado, AZ
6. Kaden Deal - Dupree, SD
7. Sisto Hernandez - Fort Apache, AZ
8. Kash Deal - Dupree, SD
9. Llewellyn Paul - Tohatchi, NM
10. Byron Bruised Head - Standoff, AB
11. Colton Goad - Enid, OK
Sr. Breakaway - 27
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Allen Fisher - Ashland, MT
2. Marvin Tolth - Farmington, NM
3. Dick Foreman - Oaks, OK
4. Chuck Morgan - Comanche, OK
5. Johnny Roach - Claremore, OK
6. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
7. Joel Maker - Tahlequah, OK
8. Jack Foreman - Bixby, OK
9. Short Foreman - Oaks, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ
2. Spider Ramone - Hays, MT
3. Ross Scoggins - Sperry, OK
4. Jake Longbrake - Dupree, SD
5. Bart Ness - Kellenbec, SD
6. Ed Harry - Wadsworth, NV
7. Terry Tatsey - Browning, MT
8. Victor Begay - Winslow, AZ
9. Sam Bird - Cut Bank, MT
10. Bruce Davis - Oaks, OK
11. Keith Tatsey - Badger Creek, MT
12. Robie Inman - Ketchum, OK
13. Karl Dennison - Tohatchi, NM
14. Britt Givens - Riverton, WY
15. Allen Hartness - Locust Grove, OK
16. Howard Edmundson - Henryetta, OK
17. Eric C. Watson - Box Elder, MT
18. Keith Parker - Sperry, OK
Steer Wrestling - 34
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Jimmie Stone - Sallisaw, OK
2. Wacey Real Bird - Garryowen, MT
3. Calgry Smith - Haskell, OK
4. Jeremiah Jodie - Crown Point, NM
5. Steve Brickey - Tahlequah, OK
6. Casey Stone - Sallisaw, OK
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Rooster Yazzie - Brimhall, NM
2. Ross McGuire - Webbers Falls, OK
3. Brandon Bates - Winslow, AZ
4. Marshall Allen - Sheepsprings, NM
5. Donovan Yazzie - Brimhall, NM
6. Joe Wilson - Martin, SD
7. Roshon Jones - Boley, OK
8. Steven Richmond - Gowen, OK
9. Romon Jones - Lekington, OK
10. Roderick Woodfork - Prague, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Ryan Nez - Shiprock, NM
2. Samson Valentino - Farmington, NM
3. Cameron Ousley - Muskogee, OK
4. Sheridan Jodie - Church Rock, NM
5. Chase Crane - Broken Arrow, OK
6. Howard Edmundson - Henryetta, OK
7. Britt Givens - Riverton, WY
8. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Kyle Dean Dennison - Tohatchi, NM
2. Sterling Small - Busby, MT
3. Bradley McGee - Muskogee, OK
4. Quinton Inman - Ketchum, OK
5. Kaleb Summers - Claremore, OK
6. Tyron Tsosie - Crownpoint, NM
7. Jade Small - Busby, MT
8. Byron Murphy - Crown Point, NM
9. Chris Brown - Muskogee, OK
10. William Fish - Wellston, OK
Team Penning - 0
Team Roping - 77
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Nelson Long - Gallup, NM & Alvin Willie - Gamero, NM
2. Jeremiah Jodie - Crown Point, NM & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
3. Allen Fisher - Ashland, MT & Corbin Fisher - Ashland, MT
4. Colt Braden - Dewey, OK & Rocky Ross - Weleetka, OK
5. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
6. Mike Bacon - Boswell, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
7. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
8. Joel Maker - Tahlequah, OK & Rocky Ross - Weleetka, OK
9. Marco Sells - Rough Rock, AZ & Lucius Sells - Chinle, AZ
10. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
11. Joel Maker - Tahlequah, OK & Dustin Farrow - Kiowa, OK
12. Danielle Lowman - Gilbert, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
13. Thomas Smith - Barnsdall, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
14. Thomas Smith - Barnsdall, OK & Thompson Berryhill - Talala, OK
15. Clifford Williams - Winslow, AZ & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
16. Bryan Sells - Laplata, NM & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
17. Colt Braden - Dewey, OK & Dustin Farrow - Kiowa, OK
18. Bryan Sells - Laplata, NM & Troy Begay - Tuba City, AZ
19. Nelson Long - Gallup, NM & Lucius Sells - Chinle, AZ
20. Thompson Berryhill - Talala, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
21. Mike Bacon - Boswell, OK & Clint Harry - Porterville, CA
2. Fri, April 28 2017 7:30PM
1.
Colin Begay - Chinle, AZ & Rudy Yazzie - Window Rock, AZ
2. Dennis Begay - Ft. Wingate, NM & Rudy Yazzie - Window Rock, AZ
3. Colin Begay - Chinle, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
4. Cody Ray - Velma, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
5. Cody Ray - Velma, OK & Scott Daily - Arkcity, KS
6. Justin Turner - Vinita, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
7. Brad Prather - Skiatook, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
8. Nicky Lane - Farmington, NM & Roy Begay - Window Rock, AZ
9. Joe Wilson - Martin, SD & Jesse Wilson - Martin, SD
10. Justin Turner - Vinita, OK & Scott Daily - Arkcity, KS
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Elliot Gourneau - Ridgeview, SD & Clint Harry - Porterville, CA
2. Dwight Sells - Chinle, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
3. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Marty Watson - Box Elder, MT
4. Jake Longbrake - Dupree, SD & Terry Fischer - Fort Yates, ND
5. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Bryton Edmundson - Henrietta, OK
6. Britt Givens - Riverton, WY & Terry Fischer - Fort Yates, ND
7. Edward Hawley - Surprise, AZ & Clay Gun Shows - Lodge Grass, MT
8. Bart Ness - Kellenbec, SD & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
9. Destree Yazzie - Chinle, AZ & Dusty Yazzie - Chinle, AZ
10. Blaine Red Horse - Chinle, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
11. AJ Ben - San Carlos, AZ & Stitches Stanley - Wagoner, OK
12. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Jesse Chase - Mandaree, ND
13. Kesley Phillips - Chinle, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
14. Jake Longbrake - Dupree, SD & Spider Ramone - Hays, MT
15. Terry Tatsey - Browning, MT & Keith Tatsey - Badger Creek, MT
16. Jon Arviso - Gallup, NM & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
17. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Jesse Chase - Mandaree, ND
18. Jon Arviso - Gallup, NM & Victor Begay - Winslow, AZ
19. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
20. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Terry Tatsey - Browning, MT
21. Edward Hawley - Surprise, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
22. Clifford Williams - Winslow, AZ & Lyle Ben - Window Rock, AZ
23. Kyle Little - Chinle, AZ & Bill Cody Johnson - Paden, OK
24. Ronnie Ben - Window Rock, AZ & Lyle Ben - Window Rock, AZ
25. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Dwight Sells - Chinle, AZ
26. Bart Ness - Kellenbec, SD & Elliot Gourneau - Ridgeview, SD
27. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
28. Blaine Red Horse - Chinle, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
29. Brooks Dahozy - Warm Springs, OR & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
30. Connor Osborn - Tecumseh, OK & Bill Cody Johnson - Paden, OK
31. Brooks Dahozy - Warm Springs, OR & Clay Gun Shows - Lodge Grass, MT
32. Britt Givens - Riverton, WY & Spider Ramone - Hays, MT
33. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Ty Romo - Whiteriver, AZ
34. Kyle Little - Chinle, AZ & Hazen Herrera - Claremore, OK
35. AJ Ben - San Carlos, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
4. Sat, April 29 2017 7:30PM
1.
Eric Flurry - Sallisaw, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
2. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
3. Dakota Bryson - Jay, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
4. Eric Paul Watson - Box Elder, MT & Keith Tatsey - Badger Creek, MT
5. Quinton Inman - Ketchum, OK & Hazen Herrera - Claremore, OK
6. Travis Fisher - Beggs, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
7. Darrayl Jones Jr - Okmulgee, OK & Kane Roberts - Okamogee, OK
8. Quinton Inman - Ketchum, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
9. Erich Rogers - Round Rock, AZ & Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ
10. Eric Paul Watson - Box Elder, MT & Marty Watson - Box Elder, MT
11. Aaron Tsinigine - Tuba City, AZ & Terry Doka - Fountain Hills, AZ
Over 40 CR - 0
JRSteer - 8
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
2. Caden Bunch - Tahlequah, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Brent Becenti - Rock Point, AZ
2. Jeb Hix - Tahlequah, OK
3. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
4. Chance Thomas - Window Rock, AZ
5. Brandon Butler - Meeter, OK
6. Jp Prettyboy - Rock Point, AZ
Jr. Breakaway - 33
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Corbin Fisher - Ashland, MT
2. Rilee Fisher - Ashland, MT
3. Trey Begay - Tuba City, AZ
4. Mia Wilson - Shiprock, NM
5. Blake Tatham - Pryor, OK
6. Ty Scott - Vinita, OK
7. Mollie Bassett - Vinita, OK
8. Luke Line - Copan, OK
9. Briar Tune - Vinita, OK
10. Tia Stevenson - Crownpoint, NM
11. Lucas Edgewater - Ganado, AZ
12. Halle Tatham - Pryor, OK
13. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Blake Carter - Seminole, OK
2. Caleb Peper - Adair, OK
3. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT
4. Trail Yazzie - Chinle, AZ
5. Dodge Hogan - Pryor, OK
6. Logan Vocu - Ashland, MT
7. James Arviso - Gallup, NM
8. Tanner Maple - Miami, OK
9. Clay McCormick - Fairland, OK
10. Noah Haven - Window Rock, AZ
11. Talan Cummins - Lodge Grass, MT
12. Chase McCormick - Fairland, OK
13. Jaxon Clegg - Coweta, OK
14. Charlcie Gatewood - Welch, OK
15. Byron Nez - Ganado, AZ
16. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
17. Brent Becenti - Rock Point, AZ
18. Tyler Etsitty - Kayenta, AZ
19. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
20. Griffin Passmore - Rose, OK
Jr. Barrel Racing - 28
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Aubry Rae Mauldin - McAlester, OK
2. Ginger Cohea - Skiatook, OK
3. Pj Bradshaw - Beggs, OK
4. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
5. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
6. Mia Wilson - Shiprock, NM
7. Halle Tatham - Pryor, OK
8. Katie Richmond - Gowen, OK
9. Mollie Bassett - Vinita, OK
10. Callie Edgewater - Ganado, AZ
11. Kyra Teehee - Muskogee, OK
12. Jo Jo Fischer - Fort Yates, ND
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Autumn Dale - Farmington, NM
2. Savannah Fish - Harrah, OK
3. Hallie Sells - Rough Rock, AZ
4. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
5. Sadie Prather - Skiatook, OK
6. Laramie Stockton - Stigler, OK
7. Kamron Gilbert - Kirtland, NM
8. Trisha Walden - Wister, OK
9. Audrey Fish - Wellston, OK
10. Julia Begay - Indian Wells, AZ
11. Alexandra Begay - Indian Wells, AZ
12. Maggie Passmore - Rose, OK
13. Charlcie Gatewood - Welch, OK
14. Shelby Bute - Pawhuska, OK
15. Harlea Adams - Checotah, OK
16. Kelsey Peper - Adair, OK
SRTR - 29
1S. Fri, April 28 2017 9:00AM
1.
Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
2. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK
3. Dick Foreman - Oaks, OK & Short Foreman - Oaks, OK
4. Ben Foreman - Oaks, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
5. Mike Rhodes - Muldrow, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK
6. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Short Foreman - Oaks, OK
7. Jack Foreman - Bixby, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
8. Mike Rhodes - Muldrow, OK & J.R. Hutchins - Rose, OK
9. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Sallye Williams - Skiatook, OK
10. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
11. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
12. Jack Foreman - Bixby, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
3S. Sat, April 29 2017 9:00AM
1.
Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
2. Sam Bird - Cut Bank, MT & Keith Tatsey - Badger Creek, MT
3. Bart Ness - Kellenbec, SD & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
4. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Keith Tatsey - Badger Creek, MT
5. Robie Inman - Ketchum, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
6. Jake Longbrake - Dupree, SD & Britt Givens - Riverton, WY
7. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
8. Jake Longbrake - Dupree, SD & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
9. Bruce Davis - Oaks, OK & Jim Qualls - Claremore, OK
10. Eric C. Watson - Box Elder, MT & Terry Tatsey - Browning, MT
11. Bart Ness - Kellenbec, SD & Spider Ramone - Hays, MT
12. Robie Inman - Ketchum, OK & Victor Begay - Winslow, AZ
13. Britt Givens - Riverton, WY & Spider Ramone - Hays, MT
14. Leonard Williams Sr. - Leupp, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
15. Jim Qualls - Claremore, OK & Ed Harry - Wadsworth, NV
16. Sam Bird - Cut Bank, MT & Terry Tatsey - Browning, MT
17. Bruce Davis - Oaks, OK & J.R. Hutchins - Rose, OK