Perkins, OK
Bareback - 16
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Cody Parker - Park Hill, OK
2. J.R. Chino - Mescalero, NM
3. Clay Ramone - Hoopa, CA
4. Byron Bruised Head - Standoff, AB
5. Joe Wilson - Martin, SD
6. Jayco Roper - Oktaha, OK
7. Damon Walkup - Perkins, OK
8. Delvecchio Kaye - Round Rock, AZ
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Cam Bruised Head - Standoff, AB
2. Justin Randle - Fort Vermilion, BC
3. Orville Memnook - Spedden, AB
4. Jacob Etsitty - Chinle, AZ
5. Andric Johnson - Round Rock, AZ
6. Jacoby Johns - Okeechobee, FL
7. Clifford Williams - Winslow, AZ
8. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
Barrel Racing - 55
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Jacey Harlan - Vinita, OK
2. Mandy Griffith - Vinita, OK
3. Tiffany Segotta - McAlester, OK
4. Mollie Bassett - Vinita, OK
5. Jessica McRae - Na, NA
6. Katie Garen - Fletcher, OK
7. PJ Bradshaw - Beggs, OK
8. Maggie Passmore - Rose, OK
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Ashley Picard - Pendleton, OR
2. Ashley Whatley - Foster, OK
3. Kynder Starr - Catoosa, OK
4. Tatum Ward - Whitehorse, SD
5. Lou Ann Smith - Barnsdall, OK
6. Constance Benally - Indian Wells, AZ
7. Alexis Howell - Wynona, OK
8. Tamara Smith - Wynona, OK
9. Tammy Lawhorn - Checotah, OK
10. Kila Dalton - Collinsville, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
2. Kelsey Spurlock - Inola, OK
3. Kasi Prather - Ochelata, OK
4. Greta Gustafson - Browning, MT
5. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
6. Janae Hogan - Pryor, OK
7. Ginger Cohea - Skiatook, OK
8. Sloan Anderson - White Horse, SD
9. Nyis Colliflower - Rocky Boy, MT
10. Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
11. Kaycee Werdel - Chadron, NE
12. Chaise Teehee - Muskogee, OK
13. Kaci Jo Bute - Pawhuska, OK
14. Sherri Lucas - Ochelata, OK
15. Deven Sells - Chinle, AZ
16. Brandee Brugh - New Town, ND
17. Leslie Maker - Tahlequah, OK
18. Jakki Hunt - Dupree, SD
19. Sallye Williams - Skiatook, OK
20. Kylee Jo Carder - Miami, OK
21. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
22. Brittany Bird - Cut Bank, MT
23. Brandie Inman - Nowata, OK
24. Jennifer Turner - Vinita, OK
25. Kristen Delaney - Kansas, OK
26. Trisha Walden - Wister, OK
27. Bonnie Spencer - Ramona, OK
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Geneva Tsouhlarkis - Crownpoint, NM
2. Brenda Martin - Hartshorne, OK
3. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
4. Tiffany Matthews - Vinita, OK
5. Kesse Deal - Dupree, SD
6. Sydney Kukla - Killdeer, ND
7. Baylie Bowzer - Vinita, OK
8. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
9. T J Fox - Lawrence, KS
10. Devyn Dennison - Tohatchi, NM
Bull Riding - 11
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
2. Tustin Daye - Lupton, AZ
3. Ryan Roberts - Okmulgee, OK
4. TY Cunningham - Wagoner, OK
5. Andy Sells - Chinle, AZ
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Hernald John - Lukachukai, AZ
2. Dugan Black - Lukachukai, AZ
3. Kole Bowman - Barnsdall, OK
4. Wyatt Betony - Tonalea, AZ
5. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
6. Tyson Tsinnijinnie - Lukachukai, AZ
Calf Roping - 48
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Tylen Layton - Copan, OK
2. TY Pablo - Crownpoint, NM
3. Dustin Bassett - Vinita, OK
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Austin Ross - Weleetka, OK
2. Casey Stone - Sallisaw, OK
3. Calgry Smith - Haskell, OK
4. Chops Yazzie - Window Rock, AZ
5. Chase Crane - Broken Arrow, OK
6. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
7. Jared Todacheenie - Holbrook, AZ
8. Jeremy Penny - Tulsa, OK
9. Levi Jackson - Eufaula, OK
10. Justin Dan - Checotah, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Roy Begay - Window Rock, AZ
2. TY Miller - Tahleqoeh, OK
3. Nathan Hughes - Colcord, OK
4. Allen Hartness - Locust Grove, OK
5. Britt Givens - Riverton, WY
6. Ke'Juan Gaines - Beggs, OK
7. Kordale Secody - Page, AZ
8. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
9. Michael Bates - Tohatchi, NM
10. Steve Brickey - Tahlequah, OK
11. Clint Harry - Eagle Butte, SD
12. Norman Mitchell - Hulbert, OK
13. Troy Crawler - Morley, AB
14. Brian Carter - Seminole, OK
15. Roessel Jackson - Many Farms, AZ
16. Dillon Sherrick - Welch, OK
17. Ryan Nez - Shiprock, NM
18. Marvin Tolth - Farmington, NM
19. Doug Lawrence - Timber Lake, SD
20. Quinton Inman - Ketchum, OK
21. Tyler Chaffin - Tahlequah, OK
22. Steven Richmond - Gowen, OK
23. Tyler Sherrick - Welch, OK
24. Blaine Mitchell - Chinle, AZ
25. Justin Turner - Vinita, OK
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Blair Burk - Durant, OK
2. Benson Charley - Crown Point, NM
3. Cameron Ousley - Muskogee, OK
4. Kenny Glasses - Chinle, AZ
5. Malachi Pablo - Bloomfield, NM
6. Walt White - Battlesville, OK
7. Allen Fisher - Ashland, MT
8. Clay White - Beggs, OK
9. Corbin Fisher - Ashland, MT
10. Gerald Daye - Gallup, NM
Goat Tying - 0
Ladies Breakaway - 55
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Jacey Harlan - Vinita, OK
2. Halle Tatham - Pryor, OK
3. Mollie Bassett - Vinita, OK
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Cassidy Kelly - Sulpher, OK
2. Kelsey Anderson - Sperry, OK
3. Tamara Smith - Wynona, OK
4. Amy Eagleton - Sallisaw, OK
5. Taniah Nez - Ganado, AZ
6. Mindy Fish - Harrah, OK
7. Whitney Roberts - Okemah, OK
8. Jessica Todacheenie - Holbrrok, AZ
9. Sharon Small - Ashland, MT
10. Tatum Ward - Whitehorse, SD
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Gracie Crawler - Morley, AB
2. Heidi Cuny - Buffalo Gap, SD
3. Jakki Hunt - Dupree, SD
4. Danielle Lowman - Gilbert, AZ
5. Bailey Bates - Tohatchi, NM
6. Erin Jones - Chinle, AZ
7. Kylee Jo Carder - Miami, OK
8. Arianna Jones - Chinle, AZ
9. Megan Lunak - Valier, MT
10. Sallye Williams - Skiatook, OK
11. Kendyl Hutton - Nowata, OK
12. Randi Stanley - Wagoner, OK
13. Brittany Bird - Cut Bank, MT
14. April Pablo - Crown Point, NM
15. Mercedes Williams - Faith, SD
16. Kasi Prather - Ochelata, OK
17. Sage Allen - Pawhuska, OK
18. Addee Carder - Miami, OK
19. Jimme Beth Hefner - Bixby, OK
20. Emma Skinner - Belle Plain, KS
21. Justine Doka - Ft. Mcdowell, AZ
22. Kelsey Pepion - Browning, MT
23. Lavina Willie - Gallup, NM
24. Fallon Doka - Fountain Hills, AZ
25. Sammy Jo Bird - Cut Bank, MT
26. Greta Gustafson - Browning, MT
27. Sloan Anderson - White Horse, SD
28. Kaycee Werdel - Chadron, NE
29. Chantel Tsinigine - Gilbert, AZ
30. Faith Holyan - Coyote Canyon, NM
31. Cooweesta Williams - Skiatook, OK
32. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Devyn Dennison - Tohatchi, NM
2. Kesse Deal - Dupree, SD
3. Renee Tolino - Gallup, NM
4. Shaina Clifford - Porcupine, SD
5. Sydney Kukla - Killdeer, ND
6. Cedar Jandreau - Kennebec, SD
7. Josey Johnson - Porcupine, SD
8. Tiffany Matthews - Vinita, OK
9. Shawndeana Smith - Crownpoint, NM
10. Shea Herrera - Claremore, OK
Mixed Team Roping - 0
Saddle Bronc - 21
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Gulley Finnell - Pryor, OK
2. Byron Bruised Head - Standoff, AB
3. Jered Hunt - Shiprock, NM
4. Creighton Curley - Window Rock, AZ
5. Jesse Wilson - Martin, SD
6. James Hunt Jr - Shiprock, NM
7. Jay Longbrake - Dupree, SD
8. Chance Barnes - Flora Vista, NM
9. Brent Becenti - Rock Point, AZ
10. Jeremy Means - Eagle Butte, SD
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Dawson Jandreau - Kennebec, SD
2. Vince Tsosie - Fruitland, NM
3. Colton Goad - Enid, OK
4. Jamore Maryboy - Ganado, AZ
5. Kaden Deal - Dupree, SD
6. Ace Long - Ganado, AZ
7. Seth Longbrake - Milesville, SD
8. Kash Deal - Dupree, SD
9. Kane Kee - Keams Canyon, AZ
10. Jeremy Meeks - Scenic, SD
11. Robert Burbank - Gallup, NM
Sr. Breakaway - 25
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Reggie Sells - Kayenta, AZ
2. Johnny Roach - Claremore, OK
3. Karl Dennison - Tohatchi, NM
4. Victor Begay - Winslow, AZ
5. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Joel Maker - Tahlequah, OK
2. Lynn Williams - Faith, SD
3. Howard Edmundson - Henryetta, OK
4. Allen Hartness - Locust Grove, OK
5. Jim Qualls - Claremore, OK
6. Jake Longbrake - Dupree, SD
7. Robie Inman - Ketchum, OK
8. Gil Richardson - Page, AZ
9. Allen Fisher - Ashland, MT
10. Keith Parker - Sperry, OK
11. Allen Cuny - Buffalo Gap, SD
12. Ralph Williams - Skiatook, OK
13. Ross Scoggins - Sperry, OK
14. Chuck Morgan - Comanche, OK
15. Norman Bates - Tohatchi, NM
16. Marvin Tolth - Farmington, NM
17. Britt Givens - Riverton, WY
18. Bruce Davis - Oaks, OK
19. Marty Jandreau - Kennebec, SD
20. Dick Foreman - Oaks, OK
Steer Wrestling - 33
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Kaleb Summers - Claremore, OK
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Doug Lawrence - Timber Lake, SD
2. Casey Stone - Sallisaw, OK
3. Chase Crane - Broken Arrow, OK
4. Roshon Jones - Boley, OK
5. Joe Wilson - Martin, SD
6. Calgry Smith - Haskell, OK
7. Arlan Minue - Warner, AB
8. Jimmie Stone - Sallisaw, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Steve Brickey - Tahlequah, OK
2. Ryan Nez - Shiprock, NM
3. Brandon Bates - Winslow, AZ
4. Steven Richmond - Gowen, OK
5. Tyron Tsosie - Crownpoint, NM
6. Britt Givens - Riverton, WY
7. Jesse Colliflower - Rocky Boy, MT
8. Byron Murphy - Crown Point, NM
9. Michael Bates - Tohatchi, NM
10. Bryton Edmundson - Henrietta, OK
11. Rooster Yazzie - Brimhall, NM
12. Colton Martinez - Sacaton, AZ
13. Howard Edmundson - Henryetta, OK
14. Quinton Inman - Ketchum, OK
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Randy Claw - Chinle, AZ
2. Walker Small - Ashland, MT
3. Shawn Buffalo - Maskwacis, AB
4. Jade Small - Busby, MT
5. Sheridan Jodie - Church Rock, NM
6. Jeremiah Jodie - Crownpoint, NM
7. Chris Brown - Muskogee, OK
8. Bradley McGee - Muskogee, OK
9. Cameron Ousley - Muskogee, OK
10. Kyle Smith - Crownpoint, NM
Team Penning - 0
Team Roping - 70
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Bahe Henio - Pinehall, NM & Victor Begay - Winslow, AZ
2. Justin Sroufe - Colcord, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
3. Justin Sroufe - Colcord, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
4. Justin Turner - Vinita, OK & Griffin Passmore - Rose, OK
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Clayton Slick - Crown Point, NM & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
2. Tamara Smith - Wynona, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
3. Colt Braden - Dewey, OK & Rocky Ross - Weleetka, OK
4. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
5. Brad Prather - Skiatook, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
6. Doug Lawrence - Timber Lake, SD & Casey Stone - Sallisaw, OK
7. Clayton Slick - Crown Point, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
8. Brad Prather - Skiatook, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
9. Wes Dayzie - Tuba City, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
10. Tamara Smith - Wynona, OK & Tom Smith - Barnsdale, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Kyle Little - Chinle, AZ & Terrance Claw - Chinle, AZ
2. Dwight Sells - Chinle, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
3. Kyle Little - Chinle, AZ & Bill Cody Johnson - Paden, OK
4. Dwight Sells - Chinle, AZ & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
5. Quinton Inman - Ketchum, OK & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
6. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Dustin Williams - Leupp, AZ
7. Ben Foreman - Oaks, OK & Dustin Buffer - Jay, OK
8. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
9. Jon Arviso - Gallup, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
10. Jake Longbrake - Dupree, SD & Lynn Williams - Faith, SD
11. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Myles John - Indian Wells, AZ
12. Bahe Henio - Pinehall, NM & Destree Yazzie - Chinle, AZ
13. Troy Crawler - Morley, AB & Corbin Fisher - Ashland, MT
14. Blaine Mitchell - Chinle, AZ & Bill Cody Johnson - Paden, OK
15. Bryton Edmundson - Henrietta, OK & Scott Daily - Arkcity, KS
16. Mike Bacon - Boswell, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
17. Kordale Secody - Page, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
18. Troy Crawler - Morley, AB & Terry Fischer - Fort Yates, ND
19. AJ Ben - San Carlos, AZ & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
20. Dusty Yazzie - Chinle, AZ & Destree Yazzie - Chinle, AZ
21. Jake Longbrake - Dupree, SD & Britt Givens - Riverton, WY
22. Blaine Mitchell - Chinle, AZ & Terrance Claw - Chinle, AZ
23. Thompson Berryhill - Talala, OK & Tyler Hutchins - Shinn Springs, AR
24. Lamor Joe - Kaibeto, AZ & Lloyd Pahi - Page, AZ
25. Clint Harry - Eagle Butte, SD & Justin Turner - Vinita, OK
26. Steve Brickey - Tahlequah, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
27. Jon Arviso - Gallup, NM & Scooter Garcia - Albuquerque, NM
28. AJ Ben - San Carlos, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
29. Rance Nez - Rough Rock, AZ & Wilbert Nez - Chinle, AZ
30. Cody Ray - Velma, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
31. Quinton Inman - Ketchum, OK & Chops Yazzie - Window Rock, AZ
32. Colin Begay - Chinle, AZ & Nelson Long - Gallup, NM
33. Nathan Hughes - Colcord, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
34. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Scott Daily - Arkcity, KS
35. Eric Flurry - Sallisaw, OK & Stitches Stanley - Wagoner, OK
36. Britt Givens - Riverton, WY & Lynn Williams - Faith, SD
37. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT & Clint Harry - Eagle Butte, SD
38. Mike Bacon - Boswell, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
39. Colin Begay - Chinle, AZ & Denton Begay - Many Farms, AZ
40. Rance Nez - Rough Rock, AZ & Vern Begay - Chinle, AZ
41. Nathan Hughes - Colcord, OK & Cody Ray - Velma, OK
42. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & James Begay Jr. - Winslow, AZ
43. Kyle Tallsalt - Tuba City, AZ & Troy Begay - Tuba City, AZ
44. Kesley Phillips - Chinle, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
45. Thompson Berryhill - Talala, OK & Cody Heflin - Pryor, OK
46. Blaine Jim Redhorse - Chinle, AZ & Casey Cummins - Lodge Grass, MT
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
Bryan Sells - Laplata, NM & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
2. Gerald Daye - Gallup, NM & Vern Begay - Chinle, AZ
3. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Wasey Carviso - Ft. Wingate, NM
4. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Roddy Not Afraid - Lodge Grass, MT
5. Clifford Williams - Winslow, AZ & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
6. Gerald Daye - Gallup, NM & Shawn Murphy Jr - Tohatchi, NM
7. Mike Tsosie - Yahtahey, NM & Tyson Charley - Crownpoint, NM
8. Bryan Sells - Laplata, NM & Cameron Tsinigine - Gilbert, AZ
9. Blair Burk - Durant, OK & Corbin Fisher - Ashland, MT
10. Michael Not Afraid - Lodge Grass, MT & Dustin Williams - Leupp, AZ
Over 40 CR - 0
JRSteer - 9
2. Fri, Aug 18 2017 7:30PM
1.
Tyler Rogers - Rocky Comfort, MO
2. Dylan Bradford - Selby, SD
3. Caden Bunch - Tahlequah, OK
4. Jeb Hix - Tahlequah, OK
5. Brent Becenti - Rock Point, AZ
4. Sat, Aug 19 2017 7:30PM
1.
JP Prettyboy - Rock Point, AZ
2. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
3. Brandon Butler - Meeter, OK
4. Kasen Johnson - Mandaree, ND
Jr. Breakaway - 35
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Griffin Passmore - Rose, OK
2. Halle Tatham - Pryor, OK
3. Luke Line - Copan, OK
4. James Arviso - Gallup, NM
5. Blake Tatham - Pryor, OK
6. Ty Scott - Vinita, OK
7. Briar Tune - Vinita, OK
8. Mollie Bassett - Vinita, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Jaylan Wagner - Crownpoint, NM
2. Chase McCormick - Fairland, OK
3. Caleb Peper - Adair, OK
4. Mia Wilson - Shiprock, NM
5. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
6. Rance Nez - Rough Rock, AZ
7. Corbin Fisher - Ashland, MT
8. Cooper Massey - Adair, OK
9. Trey Begay - Tuba City, AZ
10. Dodge Hogan - Pryor, OK
11. Jeremiah McLaurin - Tulsa, OK
12. Dean Holyan - Coyote Canyon, NM
13. Talan Cummins - Lodge Grass, MT
14. Tanner Maple - Miami, OK
15. Trey Nez - Rough Rock, AZ
16. Lita Crawler - Morley, AB
17. Jaken Todacheenie - Holbrrok, AZ
18. Trail Yazzie - Chinle, AZ
19. Rilee Fisher - Ashland, MT
20. Charlcie Gatewood - Welch, OK
21. Clay McCormick - Fairland, OK
22. Weston Carter - Seminole, OK
23. Bo Tyler Vocu - Ashland, MT
24. Byron Nez - Ganado, AZ
25. Marcus Foreman - Twin Oaks, OK
26. Tobin Cummins - Lodge Grass, MT
27. Logan Vocu - Ashland, MT
Jr. Barrel Racing - 25
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
Halle Tatham - Pryor, OK
2. Mollie Bassett - Vinita, OK
3. Maggie Passmore - Rose, OK
4. Nyis Colliflower - Rocky Boy, MT
5. Laramie Stockton - Stigler, OK
6. Paislee Powell - Kenta, OK
7. Ginger Cohea - Skiatook, OK
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Harlea Adams - Checotah, OK
2. Savannah Fish - Harrah, OK
3. Charlcie Gatewood - Welch, OK
4. Kylie Gilbert - Kirtland, NM
5. Kyra Teehee - Muskogee, OK
6. Aubry Rae Mauldin - McAlester, OK
7. Lita Crawler - Morley, AB
8. Jacie Moffett - Jay, OK
9. Stolei Fredericks - Perkins - Casa Grande, AZ
10. PJ Bradshaw - Beggs, OK
11. Kamron Gilbert - Kirtland, NM
12. Alexandra Begay - Indian Wells, AZ
13. Julia Begay - Indian Wells, AZ
14. Trisha Walden - Wister, OK
15. Kayla Greenwalt - Big Cabin, OK
16. Mia Wilson - Shiprock, NM
17. Sadie Prather - Skiatook, OK
18. Denim Goff - Eufaula, OK
SRTR - 23
1S. Fri, Aug 18 2017 9:00AM
1.
John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
2. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Aaron Begay - Higley, AZ
3. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Aaron Begay - Higley, AZ
4. John Boyd Jr. - Window Rock, AZ & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
5. Reggie Sells - Kayenta, AZ & Victor Begay - Winslow, AZ
3S. Sat, Aug 19 2017 9:00AM
1.
Howard Edmundson - Henryetta, OK & Jim Qualls - Claremore, OK
2. Ben Foreman - Oaks, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
3. Britt Givens - Riverton, WY & Lynn Williams - Faith, SD
4. Jake Longbrake - Dupree, SD & Britt Givens - Riverton, WY
5. Howard Edmundson - Henryetta, OK & Kurt Etsicitty - Vanderwagon, NM
6. Karl Dennison - Tohatchi, NM & Ralph Williams - Skiatook, OK
7. Jack Foreman - Bixby, OK & Joel Maker - Tahlequah, OK
8. Robie Inman - Ketchum, OK & Ralph Williams - Skiatook, OK
9. Dick Foreman - Oaks, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
10. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK
11. Jake Longbrake - Dupree, SD & Lynn Williams - Faith, SD
12. Dick Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
13. Norman Flurry - Sallisaw, OK & Dwight Graham - Sallisaw, OK
14. Ben Foreman - Oaks, OK & Chuck Morgan - Comanche, OK
15. Robie Inman - Ketchum, OK & Jim Qualls - Claremore, OK
16. Bruce Davis - Oaks, OK & J.R. Hutchins - Rose, OK
17. Jack Foreman - Bixby, OK & Tarz Foreman - Twin Oaks, OK
18. Dwight Graham - Sallisaw, OK & Roger Edgmon - Sallisaw, OK